1
Наші послуги
icon
Охорона об'єктів

Професійні послуги для досягнення найкращого ступеня безпеки об’єктів

Перейти
icon
Пультова охорона

Забезпечення об’єктів спостереження найкращими сучасними технічними системами захисту і контролю

Перейти
icon
Група швидкого реагування

Професійно спланований і структурно розвинений план патрулювання

Перейти
icon
Охорона фізичних осіб

Забезпечення безпеки об’єктів різного типу

Перейти
Про нас Охоронна компанія «Секьюріті Груп»

Охоронна компанія «Секьюріті Груп» - це одна з провідних на ринку України компаній в своєму сегменті, яка надає повний комплекс послуг в сфері охорони і безпеки в місті Києві, Київській області та в регіонах України. «Секьюріті Груп», представлена на ринку України більше 10 років є надійним партнером у сфері надання комплексних охоронних послуг. Перевірені часом варіанти вирішення по організації охорони будь-якого об'єкта дозволяють нам виконувати поставлені завдання швидко, якісно і за оптимальною для замовника ціною.Наша місія - забезпечити максимальну безпеку нашого Замовника. Наша мета - вивчити проблему Замовника і представити йому дієве рішення, забезпечити максимальний захист і безпеку його життя і бізнесу. Наш девіз - надійність, порядність, конфіденційність.

image
Зв'язатися з нами

Переваги Security Group
Розумніше
icon

Оцінки безпеки нашої компанії спираються на наші глибокі знання про поточні вразливості безпеки

Швидше
icon

Час прибуття екіпажу на місце тривожного виклику - не більше 5 хвилин

Сильніше
icon

Відмінна підготовка і професіоналізм екіпажів, загонів швидкого реагування

Краще
icon

Бездоганна репутація та надійність, що підтверджується відгуками клієнтів і партнерів

Алгоритм роботи
01Залишаєте заявку
02Ми зв'язуємося з Вами
03Вибираємо оптимальний варіант охорони
04Проводиться оплата
05Ви і Ваша власність в цілковитій безпеці
Наші клієнти

Security Group - охоронне агентство в Києві

Охоронні фірми надають послуги для фізичних та юридичних осіб, забезпечуючи повну безпеку своїм клієнтам. Приватне охоронне агентство «Security group» забезпечить надійну підтримку і захист кожного свого клієнта незалежно від того, знаходиться він у Київі або іншому місті України.

Приватне охоронне підприємство до ваших послуг

Приватні охоронні підприємства можуть стати ефективними помічниками кожному суб'єкту підприємницької діяльності і приватній особі. Адже охочих заволодіти вашими цінностями досить багато.

В наші дні почастішали грабежі, крадіжки, напади, рейдерські захоплення бізнесу. Щоб уберегти себе і своє майно від злочинців, необхідна допомога справжніх професіоналів. Наша охоронна фірма співпрацює з кращими фахівцями в сфері забезпечення безпеки і працює по всій Україні. Тому наші клієнти можуть бути спокійними за збереження своїх цінностей.

Одним з головних показників нашої роботи є позитивні відгуки наших замовників.

ПОП - професійна охорона в Києві, Україні

Вибираючи приватне охоронне агентство, клієнтам необхідно відштовхуватися від ряду критеріїв. Основні з них:

 • досвід роботи співробітників компанії;
 • відгуки клієнтів;
 • список послуг, які готова надати компанія;
 • швидкість реагування;
 • матеріально-технічна база агентства;
 • виправдана вартість послуг.

Охоронні агентства в Києві тішать широким асортиментом послуг, що надаються. Клієнт може вибрати компанію відповідно до своїх вимог, виходячи з цілей співпраці з нею.

Що пропонують охоронні агентства Києва

Послуги охоронного агентства «Секьюріті Груп» дозволяють задовольнити вимоги будь-якого клієнта. Ми працюємо по Києву і всій Україні і пропонуємо:

 • Охорона об'єктів. В незалежності від типу об'єкта, співробітники агентства гарантують забезпечення його безпеки.
 • Охорона масових заходів. Для того щоб запланований захід пройшов без неприємних сюрпризів, співробітниками охоронного агентства проводиться аналіз можливих загроз, завдяки чому попереджається несанкціоноване проникнення, протиправні дії з боку злочинців.
 • Cупровід вантажів і інкасації. Під час транспортування вантажу можуть виникнути різні небезпечні ситуації, в ході яких з'явиться загроза втрати вантажу. Для забезпечення охоронності вантажу, що перевозиться, його супроводжують підготовлені, професійні охоронці.
 • Група швидкого реагування. Наші співробітники прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації в будь-який час доби. Оперативне реагування допоможе виконати завдання найбільш результативно.
 • Послуги охоронця, особиста охорона. Це послуга, яка є основною умовою безпеки. Для її виконання задіють найдосвідченіших і підготовлених фахівців, які володіють особливою підготовкою.
 • Вахтовий метод охорони. Дана послуга має на увазі організацію охорони для цілодобового захисту об'єкта. Співробітниками є не місцеві жителі без досвіду і навичок, а підготовлені фахівці, які забезпечать максимальну безпеку ввіреного об'єкту.

Наша приватна охоронна фірма в Києві ціни на послуги має найбільш доступні, серед прайсів інших компаній. Ми гарантуємо своїм клієнтам якісне, ефективне виконання поставлених завдань.

Переваги роботи з нашою охоронною фірмою

Приватні охоронні підприємства Києва пропонують своїм клієнтам послуги, які здатні забезпечити їх безпеку. Серед широкого розмаїття агентств складно вибрати найкраще. Адже не кожна компанія здатна забезпечити максимум ефективності.

Співпрацюючи з охоронною фірмою «Security group», ви можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід;
 • допомога досвідчених професіоналів;
 • оперативне реагування;
 • можливість користуватися сучасними, ефективними засобами охорони;
 • доступні ціни на послуги;
 • повна конфіденційність.

Не всі охоронні агентства України можуть надати такий широкий спектр послуг. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що для досягнення поставленої мети, наші співробітники зроблять все можливе і неможливе. Ваша безпека, це наша головна задача.

Ми професіонали своєї справи!

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!