26 May 2020

Надійна охорона будинку - як забезпечити

post-image

Згідно зі статистичними даними, приватні будинки грабують набагато частіше, ніж квартири. Цьому сприяють сприятливі умови, такі як: відсутність сусідів поблизу, безліч дерев і кущів, які здатні приховати зловмисників від сторонніх очей. Крім того, вікна в приватних будинках в більшості випадків розташовані низько. Щоб виключити ймовірність розкрадання, необхідно ретельно продумати охорону будинку. Установкою якісної двері і надійного замку недостатньо.

Головні напрями забезпечення охорони приватного будинку

Наявність високого паркану і залізних воріт з одного боку можуть відлякати зловмисника, з іншого - ніхто не побачить стороннього, який все-таки проник на чужу територію. Наявність собаки на ділянці також не гарантує повної безпеки. Злодії можуть приспати її на деякий час. Забезпеченням надійної охорони будинку слід зайнятися самостійно.

У будинках переважно встановлюють одну вхідні двері. Тому важливо відповідально підійти до її вибору. Рекомендовано віддати перевагу міцної залізних дверей з декількома замками, що мають різну конструкцію. Два або три надійних замку неодмінно затримають професійних грабіжників, а новачків вони відлякають. Двері слід обладнати відеоглазка. З його допомогою можна розглянути гостя, дізнатися його ім'я. Такий незначний елемент охоронної системи здатний запобігти проникненню зловмисників днем. Досить часто грабіжники обманюють господарів, приголомшують їх і забирають дорогі речі.

При бажанні встановити систему відеоспостереження, монтаж відеодомофону не знадобиться. Завдяки камері, яка розташована над входом, господарі побачать не тільки візитера, але і частина двору. Відеоспостереження є ефективним елементом охоронної системи, оскільки з його допомогою можна контролювати ділянку, ворота і територію біля вікон.

При наявності ґрат на вікнах безпеку істотно підвищується, але власники приватних будинків досить рідко їх встановлюють. Краще замінити все склопакети на конструкцію з двома стеклами і надійними кріпленнями. Такі вікна не тільки зможуть захистити майно, але і забезпечать термо- і шумоізоляцію.

Також не завадить охоронна сигналізація. У разі якщо зловмисника не зупинять перераховані вище елементи, сигналізація сповістить господарів про несанкціоноване проникнення. У приватних будинках датчики рекомендовано встановити у всіх кімнатах з вікнами без грат, в кімнаті з каміном і димоходом, біля вхідних дверей. Популярністю користуються такі види датчиків:

  • реагують на розбиття вікна;
  • спрацьовують на відкриття дверей;
  • реагують на рух теплокровних об'єктів.

При виявленні присутності зловмисників в будинку сигналізація сповістить господарів і спецслужби.

У кожному будинку неодмінно знайдуться цінні речі, які власники житла хочуть захистити. Навіть якщо сума буде незначною, неприємний осад про знаходження сторонніх осіб у будинку залишиться надовго. Подбайте про охорону свого будинку! Детальніше про послугу можна дізнатися на нашому сайті або за телефоном, вказаним в розділі «Контакти».

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!