08 December 2020

Охорона парків

post-image

Кожен сучасний населений пункт повинен мати місця відпочинку своїх громадян і гостей. Такими місцями можуть бути всілякі парки, сквери, пляжні зони, інші історичні та культурні місця. У цих місцях будь-яка людина має насолоджуватися природою, культурними пам'ятками, безтурботно проводити час з сім'єю, з друзями. У парку людина повинна відчувати безпеку за себе і оточуючих. Грамотна організація охорони таких місць буде сприяти нормальному відпочинку громадян.

Навіщо потрібна охорона в парках

Парки асоціюються у нас з безпекою і спокоєм, але вони таять в собі і багато небезпек. Такі ризики можуть бути техногенними, природними і обумовленими людськими факторами. Не рідко охорони парків трапляється мати справу з небезпеками, зумовленими людськими факторами: хуліганство, бійки, вандалізм, необережне поводження з вогнем, безтурботне поведінку на водоймах, ну і терористичні акти і диверсії.

При присутності професійної охорони набагато менше небезпека забруднення природи, адже фізичне патрулювання або присутність камер відеоспостереження стимулює громадян викидати сміття та інші відходи в спеціально відведені місця.

Способи охорони парків

Вибір методу охорони таких об'єктів, як парки залежить від багатьох чинників і особливостей самого парку, від сезонності, від кількості людей, які відвідують цей парк, від заходів, що проводяться в ньому і т.д. У таких випадках підходимо індивідуально, але основними способами є:

  1. Фізична охорона. Досить великий комплекс заходів, що включають присутність охоронців на контрольно-пропускних пунктах, патрулювання всій території парку або його окремих ділянок, стеження за правопорядком і інші специфічні завдання, які мінімізують ризики для людей і майна.
  2. Технічна охорона. В наш час вже не потрібно пояснювати всі переваги систем відеоспостереження. За допомогою таких систем охоплюється велика площа об'єкта, а час реагування на порушення правопорядку істотно зменшується.

Чому «Секьюріті Груп»

Охоронна компанія «Секьюріті Груп» пропонує свої послуги різними способами охорони парків і нагадує, що максимальна охорона таких об'єктів можлива при комплексі фізичної та технічної охорони.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повний спектр послуг. Наші фахівці мають великий досвід в охоронному бізнесі. Ми вивчимо об'єкт, що охороняється, виявимо всі найбільш небезпечні місця і запропонуємо найбільш оптимальний варіант охорони. Замовник отримає повний пакет необхідних документів, без прихованих і незрозумілих послуг. Нам довіряють, і «Секьюріті Груп» не підведе.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!