05 August 2020

Організація охорони в супермаркеті

post-image

Супермаркет є бажаною метою для різного роду кримінальних осіб і злочинних організацій. Касові апарати з готівкою, а також матеріальні цінності, присутні в магазині, є бажані об'єкти для злодіїв. Крім цього, власник великого супермаркету може зіткнутися з такими особами як хулігани, вандали, порушники громадського порядку. Також варто сказати і про пожежну безпеку і захист устаткування в разі аварійних ситуацій.

Питання безпеки супермаркету є досить серйозним, рішення якого важливо віддавати виключно професіоналам своєї справи. Спеціалізацією компанії Security Group є надання широкого переліку послуг та особистих напрацювань в охоронній сфері. Наші фахівці застосовують спеціальні схеми і рішення задач, які спрямовані на запобігання великих фінансових і репутаційних втрат.

Що вибрати: інструментальний контроль або фізичну охорону?

Навіть при внесенні вельми солідних фінансових витрат для найму професійної охорони майно в магазині не є стовідсотково захищеним, також як обладнання та здоров'я персоналу. Крім цього, якість охоронних послуг значно визначається горезвісним «людським фактором». В основному це актуально, якщо присутній недорога альтернатива, така як установка охоронних контурів, основою яких є сучасна контролює і фіксує обладнання.

Для інструментальних комплектів характерна висока надійність, функціональність, невисокий ціновий сегмент і максимальна ефективність в будь-який час дня і ночі. Розмістивши грамотно відеокамери і датчики, охоронна система в повній мірі охоплює всю територію супермаркету із забезпеченням візуального контролю. Охоронна система миттєво сповіщає про несанкціоноване проникнення на територію торгового центру і фіксує випадкові крадіжки.

Комплектація використовуваних пристосувань для охорони супермаркетів

На сьогоднішній день провідними світовими виробниками представлений широкий вибір охоронного обладнання, метою якого є забезпечення збереження продукції і підтримка безпеки персоналу в супермаркеті. Комплексна система охоронної сигналізації включає в себе елементи у вигляді:

  • датчиків, що сповіщають про протизаконне розтині дверних і віконних систем;
  • датчиків руху з наявністю фотопідтвердження;
  • відеокамери стеження за супермаркетом і його окремими територіями;
  • вітринної сигналізації;
  • тривожної кнопки;
  • контрольної панелі;
  • керуючої клавіатури.

Робота відеокамер з широким кутом охоплення здійснюється за допомогою wi-fi підключення. Архів всіх записів переноситься в хмарне сховище з можливістю зберігання 1 місяць. Вбудовані батареї передають харчування бездротовим датчикам, які працюють незалежно від присутнього або відсутнього електронапруги.

Комплексний підхід в облаштуванні захисних систем супермаркетів

Звичайно, основним пріоритетним напрямком для власника і персоналу торгового центру є забезпечення захисту майна від крадіжок. Однак присутні й інші фактори, які також є важливими. Вони визначаються можливим ризиком випадкових загорянь і технічних аварій (теплотраси, трубопровідне водопостачання, інші комунікації).

Захист від загорянь є не тільки традиційні пожежні гідранти і вогнегасники, але також і систему раннього попередження в разі вогнища загоряння. В системі можуть передбачатися датчики задимлення, що реагують на дрібну кіптява в повітрі, а також наявність температурних датчиків, що спрацьовують при показниках повітря вище певних норм.

Захист від протікання виконують сповіщувачі протікання води, які включаються в сигнальний контур. Місцями їх установки є найбільш вразливі прилягання і з'єднання в відповідних трубах.

Підключення пультової охорони і тривожної кнопки в магазинах

До головним критерієм в роботі сигнальних систем відноситься швидке реагування в разі виникаючих ситуацій в супермаркеті. Ідеальним рішенням для забезпечення ефективної охорони в супермаркеті стане підключення системи до охоронного пульту моніторингу. Завдяки даній опції значно скорочується час, який необхідно для обробки тривожних сигналів і виїзду на об'єкт фахівців швидкого реагування.

До корисного доповнення пультового підключення відносяться використовувані переносні і стаціонарні тривожні кнопки. Переносний варіант даних пристроїв дає можливість зберігати елементи навіть в кишенях одягу, а для стаціонарних кнопок необхідно розміщення під прилавком, касовим апаратом або інших місцях. У разі спроби розкрадання сторонньою особою або при порушенні громадського порядку співробітником супермаркету натискається кнопка тривоги, що сприяє моментальному сигналу в моніторинговий центр.

Ряд переваг системної охорони Security Group

Надання послуг охорони направлено на створення ефективних захисних систем для супермаркетів і торгових центрів від таких ситуацій як: кримінальні атаки, матеріальні втрати, техногенні аварії та інші ризики. Ми використовуємо обладнання, яке виробляють провідні компанії таких країн як США, Ізраїль і Канада.

Співробітниками компанії Security Group є велика кількість тривожних бригад на транспортних засобах, що сприяє забезпеченню швидкого реагування на виклики. Отримавши сигнал про те, що трапилося, наші фахівці моментально виїжджають на об'єкт. Весь процес до моменту прибуття займає близько 5-7 хвилин.

Зв'язавшись з нашими менеджерами в телефонному режимі, можна отримати інформацію, пов'язану з проектуванням, монтажем і експлуатацією сигналізації Security Group.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!