1

Особиста охорона

Особиста охорона - це послуга, яка є основною умовою безпеки. Для її виконання задіють найдосвідченіших і підготовлених фахівців, які володіють особливою підготовкою. Охоронна фірма Security Group пропонує скористатися послугами професіоналів для забезпечення своєї особистої безпеки.

Комплекс послуг по особистій охороні

Особиста охорона Київ - це одна з найбільш затребуваних послуг в наш час. Потрібно вона найчастіше підприємцям, політикам, акторам та їхнім родинам.

Охоронна фірма Security Group пропонує послуги особистої охорони. Всі співробітники мають високий рівень професійної підготовки і сертифікати, які дають їм право займатися охоронною діяльністю. Якщо раптом виникне непередбачена ситуація і їм буде потрібно підмога, то оперативно прибуде мобільна група швидкого реагування.

Зазвичай наші клієнти користуються послугами особистої охорони в Києві в таких ситуаціях:

 • відрядження в незнайоме місто;
 • переговори з конкуруючою фірмою;
 • зустрічі в ресторанах, кафе і т.д.
 • похід в місця громадського користування;
 • щоденна охорона в зв'язку з погрозами і т.д.

Скільки коштує найняти особисту охорону в Києві?

 • разове замовлення, на термін до 10 діб, за одного охоронця - від 3750 грн./добу.
 • замовлення на термін більше 10 діб - від 2500 грн./добу.
 • вартість особистої охорони при укладенні контракту на строк не менше одного року - від 80000 грн./міс. за одного охоронця.

Наша компанія дає можливість скористатися послугою особистої охорони в Києві як одного разу, так і на постійній, тривалій основі.

Чому варто замовити особисту охорону в sg-ukraine

Особистий охоронець в Києві - це людина, яка повинна володіти відповідальністю, пунктуальністю, мати досконалу фізичну підготовку, відрізнятися спостережливістю і оперативністю. Саме такі співробітники працюють в охоронній фірмі Security Group.

У нашій країні безпека життя людини не на найвищому рівні в порівнянні з розвиненими європейськими країнами. Тому служба особистої охорони пропонує послуги, які не просто демонструють фінансовий статус, а ефективно забезпечують вашу безпеку. Тільки справжній професіонал зможе правильно організувати захист, створити належні умови для нормального, спокійного життя об'єкту, що охороняється.

Кілька причин, чому варто звернутися саме до нас:

 • досвід співробітників. Тільки відпрацьовані прийоми і методики є ефективними;
 • чесність. Ми завжди виконуємо умови договору, безперечно справляючись з покладеними на нас обов'язками;
 • високий рівень фізичної підготовки. Наші охоронці щодня вдосконалюють свої навички, загартовують тіло і дух, щоб клієнт був спокійним за своє життя і здоров'я.

Систематично всі співробітники проходять курси перепідготовки, де їх навчають сучасним прийомам нейролінгвістичного програмування, нові прийоми рукопашного бою, дають знання в області психології конфліктів і т.д. Саме тому вони легко знешкоджують найнебезпечніших злочинців без шкоди для свого здоров'я.

Охоронці аналізують ситуацію, швидко реагують на загрозу. Вони досконало володіють зброєю, можуть застосувати для захисту предмети з навколишнього середовища. Точний вогонь може бути виконаний в будь-якому положенні, в ускладнених умовах.

Висока якість послуг, охоронних послуг з особистої охорони

Особиста охорона ціна залежить від комплексу послуг, що надаються. В не залежності від обраного напрямку послуги, клієнти охоронної компанії Security Group завжди можуть розраховувати на бездоганний сервіс. Наші співробітники мають кращі якості, що допомагають їм у роботі. А саме:

 • знання правил поведінки в діловому середовищі;
 • стриманість;
 • вміння аналізувати;
 • відповідальність за клієнта.

Особиста охорона в Україні - це можливість відчути себе в безпеці, навіть в небезпечних, неймовірно напружених умовах. Підготовлено охоронці вважають справою честі, захистити свого клієнта, навіть ціною власного життя.

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!