1

Особиста охорона

Особиста охорона - це послуга, яка є основною умовою безпеки. Для її виконання задіють найдосвідченіших і підготовлених фахівців, які володіють особливою підготовкою. Охоронна фірма Security Group пропонує скористатися послугами професіоналів для забезпечення своєї особистої безпеки.

Комплекс послуг по особистій охороні

Особиста охорона Київ - це одна з найбільш затребуваних послуг в наш час. Потрібно вона найчастіше підприємцям, політикам, акторам та їхнім родинам.

Охоронна фірма Security Group пропонує послуги особистої охорони. Всі співробітники мають високий рівень професійної підготовки і сертифікати, які дають їм право займатися охоронною діяльністю. Якщо раптом виникне непередбачена ситуація і їм буде потрібно підмога, то оперативно прибуде мобільна група швидкого реагування.

Зазвичай наші клієнти користуються послугами особистої охорони в Києві в таких ситуаціях:

 • відрядження в незнайоме місто;
 • переговори з конкуруючою фірмою;
 • зустрічі в ресторанах, кафе і т.д.
 • похід в місця громадського користування;
 • щоденна охорона в зв'язку з погрозами і т.д.

Скільки коштує найняти особисту охорону в Києві?

 • разове замовлення, на термін до 10 діб, за одного охоронця - від 3750 грн./добу.
 • замовлення на термін більше 10 діб - від 2500 грн./добу.
 • вартість особистої охорони при укладенні контракту на строк не менше одного року - від 80000 грн./міс. за одного охоронця.

Наша компанія дає можливість скористатися послугою особистої охорони в Києві як одного разу, так і на постійній, тривалій основі.

Чому варто замовити особисту охорону в sg-ukraine

Особистий охоронець в Києві - це людина, яка повинна володіти відповідальністю, пунктуальністю, мати досконалу фізичну підготовку, відрізнятися спостережливістю і оперативністю. Саме такі співробітники працюють в охоронній фірмі Security Group.

У нашій країні безпека життя людини не на найвищому рівні в порівнянні з розвиненими європейськими країнами. Тому служба особистої охорони пропонує послуги, які не просто демонструють фінансовий статус, а ефективно забезпечують вашу безпеку. Тільки справжній професіонал зможе правильно організувати захист, створити належні умови для нормального, спокійного життя об'єкту, що охороняється.

Кілька причин, чому варто звернутися саме до нас:

 • досвід співробітників. Тільки відпрацьовані прийоми і методики є ефективними;
 • чесність. Ми завжди виконуємо умови договору, безперечно справляючись з покладеними на нас обов'язками;
 • високий рівень фізичної підготовки. Наші охоронці щодня вдосконалюють свої навички, загартовують тіло і дух, щоб клієнт був спокійним за своє життя і здоров'я.

Систематично всі співробітники проходять курси перепідготовки, де їх навчають сучасним прийомам нейролінгвістичного програмування, нові прийоми рукопашного бою, дають знання в області психології конфліктів і т.д. Саме тому вони легко знешкоджують найнебезпечніших злочинців без шкоди для свого здоров'я.

Охоронці аналізують ситуацію, швидко реагують на загрозу. Вони досконало володіють зброєю, можуть застосувати для захисту предмети з навколишнього середовища. Точний вогонь може бути виконаний в будь-якому положенні, в ускладнених умовах.

Висока якість послуг, охоронних послуг з особистої охорони

Особиста охорона ціна залежить від комплексу послуг, що надаються. В не залежності від обраного напрямку послуги, клієнти охоронної компанії Security Group завжди можуть розраховувати на бездоганний сервіс. Наші співробітники мають кращі якості, що допомагають їм у роботі. А саме:

 • знання правил поведінки в діловому середовищі;
 • стриманість;
 • вміння аналізувати;
 • відповідальність за клієнта.

Особиста охорона в Україні - це можливість відчути себе в безпеці, навіть в небезпечних, неймовірно напружених умовах. Підготовлено охоронці вважають справою честі, захистити свого клієнта, навіть ціною власного життя.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!