1

Охорона масових заходів

Організація заходу - це важливий і відповідальний підготовчий процес, з яким хоч раз стикається кожен. Для того щоб свято пройшло по задуманому плану, надається охорона заходу. Для кожного типу торжества і діапазону свята потрібна різна кількість працівників компанії. Головним пунктом у цьому питанні є підбір професійного персоналу, який налагодить безпеку проведення заходів.

Охорона заходів Київ: типи охоронюваних подій

Залежно від кількості людей, вартості і часу, необхідно розуміти, які існують види заходів. Охорона порядку на масових заходах залежить від певного ряду особливостей: види розташування обладнання, кількості співробітників охоронного агентства, наявність захисного обладнання.

  • Охорона заходів культурного типу. Проводиться вивчення території, визначаються вразливі місця, після чого співробітниками охоронного агентства складається план, за яким проводиться подія. По закінченню свята також проводиться ретельний обхід території, в разі знайдених речей, відбувається їх опис з подальшим поверненням власникам.
  • Спортивний вигляд. У проведенні даного роду заходів слід задіяти службу екстреного реагування та медичну бригаду швидкої допомоги. Послуги охорони на заході спортивного типу мають на увазі під собою контроль проносу заборонених предметів у вигляді зброї, алкогольних напоїв, наркотичних засобів і т.д.
  • Зустрічі ділового характеру (презентації, переговори, прийоми). Послуги з охорони заходів дозволяють виключити правопорушення і забезпечити повний моніторинг того, що відбувається. Дана група має великий рівень ризику. Проводиться ретельний розрахунок для безпечного проведення заходу, контролюються незаконні аспекти (невирішена відео зйомка, копіювання, аудіо записи).
  • Урочисті заходи (весілля, ювілеї, корпоративи). Охорона масових заходів (Київ) урочистого типу має представницький вигляд і ввічливість. Проводиться контроль непередбачених ситуацій (бійки, небезпечність проникли осіб та інше) з повним технічним супроводом в ході свята.
  • Події комерційного типу (виставки, торгові майданчики, дегустаційні вечора). Проводиться контроль внесення та винесення заборонених предметів, складається план з розміщення охорони для запобігання незаконних втручань, виявлення порушників порядку. Додатковою перевагою є контроль процесу з відеоспостереження.

Способи фінансування бувають комерційні і державні.

Служба безпеки «Security Group» пропонує послугу охорона масових заходів, ціна на надані послуги виправдовує вашу безпеку на невеликих прийомах і масштабних заходах.

Охорона масових заходів: як уникнути ризиків порушення безпеки

Обговорення всіх деталей і ефективне складання плану дозволить безпечно провести торжество, компетентність нашої охоронної компанії гарантує чітке виконання всіх поставлених цілей.

Слід обговорити питання місця проведення, масштабності, типу події, а також кількості присутніх гостей. Після чого проводиться експертиза площі, оцінка можливих ризиків з подальшим складанням плану дій. Охорона на захід вартість залежить від ризиків (внутрішні, зовнішні).

Внутрішні ризики включають в себе особливості побудови, місця з необхідною додатковою охороною, можливість проникнення осіб зовні.

До зовнішніх ризиків відносяться бійки з боку запрошених, стан алкогольного або наркотичного сп'яніння, наявність заборонених предметів та інші форс-мажорні ситуації.

Охорона культурно масових заходів від Security Group

Охорона на захід (Київ) виробляє повний контроль ситуації для запобігання небезпечних ситуацій. Служба безпеки «Security Group» створює всі безпечні умови для всіх учасників події:

  • охоронці розміщені по всій площі;
  • чергові пости в зонах ризику;
  • контрольно-пропускний пункт.

Ми гарантуємо оперативне реагування в екстрених ситуаціях, евакуацію людей в непередбачених моментах, наявність обладнання та засобів захисту, контроль процесу, що відбувається, надання індивідуальних засобів зв'язку.

Охорона масових заходів ПОП Security Group забезпечить вашу безпеку під час проведення різного роду подій. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, проведуть оцінку ризиків і створять безпечні умови. Охорона заходів Київ, ціна на яку не висока, гарантує максимальний захист і законний порядок.

Вся робота по забезпеченню безпеки проходить при тісній взаємодії з правоохоронними органами та відповідає всім нормам законодавства України.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!