1
Група швидкого реагування від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для будинку

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в будинку/на дачі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Нападів на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Група швидкого реагування

Коли виникають нештатні ситуації на об'єктах, що охороняються, і в той час, коли проводяться масові заходи, необхідно швидко реагувати на те, що відбувається і приймати рішення, що здатні убезпечити людей і допомогти зберегти всі цінності.

Такі ситуації зможе вирішити охорона групи швидкого реагування (ГШР) - це мобільна група, що складається із співробітників компанії Security Group. Тут кожен робітник має необхідну підготовку і великий досвід в даній сфері. Всі співробітники можуть якісно працювати при будь-яких ситуаціях, навіть якщо і мають обмеження про те що інформації.

Служба швидкого реагування може патрулювати територію, яка задана. У критичних ситуаціях (спрацьовує охоронна сигналізація, натиснули тривожну кнопку, викликають групу по номеру телефону) оператор завжди дзвонить мобільній групі, яка найближче знаходиться від проблемного об'єкта, розповідає певну інформацію про об'єкт (адреса і т.д.). Якщо необхідно, то викликають відразу кілька груп на один об'єкт.

Група швидкого реагування: надання послуг при будь-яких умовах

Група ГШР - це підрозділ, в якому складається із співробітників компанії Security Group. Кількість працівників визначається ситуацією, видом послуг, які надаються. Група швидкого реагування Київ ефективно діє при будь-яких умовах.

Охорона гшр: які існують особливості

ГШР ПОП Security Group цілодобово готові приступити до виконання обов'язків. Всі підрозділи реагують щомиті і після того, як отримали сигнал, їдуть на викликається об'єкт. Мобільні групи можуть надавати екстрену допомогу для інших підрозділів нашої фірми на будь-який об'єкт, який знаходиться під охороною. Кожна група має всі потрібні кошти для зв'язку і захистів. Охоронцям видають спеціальну екіпіровку. Щоб оперативно переміщатися від об'єкта до об'єкта, підготували сучасні автомобілі.

ГШР охорона ПОП це частина комплексу послуг охорони в нашій компанії. Всі підрозділи тісно взаємодіють між собою. Це призводить до ефективності роботи.

Виклик групи швидкого реагування

ГШР Київ негайно прибуває і вживає певних заходів, а також надає практичну допомогу.

Викликати ПОП ГШР Security Group можна в тому випадку:

 • Коли з'явилася загроза кримінального характеру по відношенню власності, яка охороняється або охоронюваних осіб (це може бути напад, крадіжка, загроза);
 • Коли виконуються окремі доручення, які піддаються ризику;
 • Коли виконуються раптові завдання з приводу зустрічі або супроводу, які супроводжуються особистою охороною;
 • Коли виникають ДТП, в якому бере участь представник замовника;
 • Коли відбувається травма, нездужання, пов'язані з неможливостями пересування;
 • Коли виникають всякі ситуації на об'єктах, що охороняються;
 • Коли відбувається пожежа.

Співробітники служби швидкого реагування:

 • за законом застосовувати фізичну силу, травматичні зброї;
 • затримувати осіб, які вчинили протиправні дії на об'єкт, що охороняється, прямо на місці, де вчинили правопорушення. А далі передавати справи до органів внутрішніх справ;
 • можливість застосувати технічні або ж інші засоби.

Наш склад команди 24/7 готовий виконувати свої обов'язки. Кожен фахівець має потрібні технічні пристосування і засоби захисту. Всі співробітники ГШР мають такі обладнання в розпорядженні:

 • Потрібний набір засобів медицини для того, щоб надати першу допомогу.
 • Спеціальний автомобіль.
 • Спеціальні костюми, бронежилети, а також іншу екіпіровку.
 • Необхідні кошти оборони (також пневматична зброя).
 • Радіозв'язок і мобільні засоби.

Всі ці обладнання дозволяють нашому наряду, який має прекрасну фізичну підготовку, знається в психології, чудово справлятися з будь-якими завданнями.

Головне завдання послуги охорона група швидкого реагування - це захищати життя і здоров'я своїх клієнтів і всю їхню родину, а також всіх співробітників об'єкта, який знаходиться під охороною. Якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, тоді ви зможете відчути себе в цілковитій безпеці.

Співробітники компанії Security Group нададуть вам повну інформацію при необхідності, а також проведуть консультацію про ту послузі, яка вас найбільше цікавить.

Всі патрулі служби швидкого реагування працюють в єдиному інформаційному просторі і, при необхідності, можуть об'єднувати свої сили для підвищення ефективності спрацьовування.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!