1
Група швидкого реагування від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для будинку

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в будинку/на дачі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Нападів на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Група швидкого реагування

Коли виникають нештатні ситуації на об'єктах, що охороняються, і в той час, коли проводяться масові заходи, необхідно швидко реагувати на те, що відбувається і приймати рішення, що здатні убезпечити людей і допомогти зберегти всі цінності.

Такі ситуації зможе вирішити охорона групи швидкого реагування (ГШР) - це мобільна група, що складається із співробітників компанії Security Group. Тут кожен робітник має необхідну підготовку і великий досвід в даній сфері. Всі співробітники можуть якісно працювати при будь-яких ситуаціях, навіть якщо і мають обмеження про те що інформації.

Служба швидкого реагування може патрулювати територію, яка задана. У критичних ситуаціях (спрацьовує охоронна сигналізація, натиснули тривожну кнопку, викликають групу по номеру телефону) оператор завжди дзвонить мобільній групі, яка найближче знаходиться від проблемного об'єкта, розповідає певну інформацію про об'єкт (адреса і т.д.). Якщо необхідно, то викликають відразу кілька груп на один об'єкт.

Група швидкого реагування: надання послуг при будь-яких умовах

Група ГШР - це підрозділ, в якому складається із співробітників компанії Security Group. Кількість працівників визначається ситуацією, видом послуг, які надаються. Група швидкого реагування Київ ефективно діє при будь-яких умовах.

Охорона гшр: які існують особливості

ГШР ПОП Security Group цілодобово готові приступити до виконання обов'язків. Всі підрозділи реагують щомиті і після того, як отримали сигнал, їдуть на викликається об'єкт. Мобільні групи можуть надавати екстрену допомогу для інших підрозділів нашої фірми на будь-який об'єкт, який знаходиться під охороною. Кожна група має всі потрібні кошти для зв'язку і захистів. Охоронцям видають спеціальну екіпіровку. Щоб оперативно переміщатися від об'єкта до об'єкта, підготували сучасні автомобілі.

ГШР охорона ПОП це частина комплексу послуг охорони в нашій компанії. Всі підрозділи тісно взаємодіють між собою. Це призводить до ефективності роботи.

Виклик групи швидкого реагування

ГШР Київ негайно прибуває і вживає певних заходів, а також надає практичну допомогу.

Викликати ПОП ГШР Security Group можна в тому випадку:

 • Коли з'явилася загроза кримінального характеру по відношенню власності, яка охороняється або охоронюваних осіб (це може бути напад, крадіжка, загроза);
 • Коли виконуються окремі доручення, які піддаються ризику;
 • Коли виконуються раптові завдання з приводу зустрічі або супроводу, які супроводжуються особистою охороною;
 • Коли виникають ДТП, в якому бере участь представник замовника;
 • Коли відбувається травма, нездужання, пов'язані з неможливостями пересування;
 • Коли виникають всякі ситуації на об'єктах, що охороняються;
 • Коли відбувається пожежа.

Співробітники служби швидкого реагування:

 • за законом застосовувати фізичну силу, травматичні зброї;
 • затримувати осіб, які вчинили протиправні дії на об'єкт, що охороняється, прямо на місці, де вчинили правопорушення. А далі передавати справи до органів внутрішніх справ;
 • можливість застосувати технічні або ж інші засоби.

Наш склад команди 24/7 готовий виконувати свої обов'язки. Кожен фахівець має потрібні технічні пристосування і засоби захисту. Всі співробітники ГШР мають такі обладнання в розпорядженні:

 • Потрібний набір засобів медицини для того, щоб надати першу допомогу.
 • Спеціальний автомобіль.
 • Спеціальні костюми, бронежилети, а також іншу екіпіровку.
 • Необхідні кошти оборони (також пневматична зброя).
 • Радіозв'язок і мобільні засоби.

Всі ці обладнання дозволяють нашому наряду, який має прекрасну фізичну підготовку, знається в психології, чудово справлятися з будь-якими завданнями.

Головне завдання послуги охорона група швидкого реагування - це захищати життя і здоров'я своїх клієнтів і всю їхню родину, а також всіх співробітників об'єкта, який знаходиться під охороною. Якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, тоді ви зможете відчути себе в цілковитій безпеці.

Співробітники компанії Security Group нададуть вам повну інформацію при необхідності, а також проведуть консультацію про ту послузі, яка вас найбільше цікавить.

Всі патрулі служби швидкого реагування працюють в єдиному інформаційному просторі і, при необхідності, можуть об'єднувати свої сили для підвищення ефективності спрацьовування.

Новини
22 December 2021
Види охоронної сигналізації

Охоронні системи, системи відеоспостереження та сигналізації все ширше застосовуються в нашому сучасному житті

08 December 2021
Для чого потрібно охороняти під’їзди багатоквартирних будинків

Квартири завжди були і поки що залишаються найчастішим місцем крадіжки особистих речей у громадян. І подібні проблеми виникають не лише у мешканців перших поверхів

26 November 2021
Для чого потрібна озброєна охорона

В наш бурхливий час активно розвиваються товарно-грошові відносини, відкриваються нові магазини, торгово-розважальні заклади, соціальні та інші об'єкти

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!