1
Охорона квартир від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для квартири

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в квартирі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Пультова охорона квартир, що це?

Броньовані двері, на жаль, не завжди можуть стати перешкодою для зловмисників. Тому пультовая охоронна сигналізація в квартиру - це шанс забезпечити безпеку для себе, своєї сім'ї і свого майна. Служба охорони «Security Group» пропонує свою допомогу у вирішенні питання безпеки в Києві і в інших містах України.
пультовая охрана

Пультова охорона квартир в Києві і в інших містах і селищах нашої країни вже давно користується попитом. Неспокійний час, підвищення рівня злочинності, часті випадки пограбувань лякають людей. Щоб забезпечити свій спокій, досить скористатися даною послугою і довіритися досвідченим фахівцям охоронного агентства.

У випадки виникнення надзвичайної ситуації в квартирі, на пульт охорони приходить сигнал тривоги. Після чого група швидкого реагування оперативно приїжджає на об'єкт, що охороняється.

Для того щоб скористатися пультової охороною квартир в Києві, необхідно:

 • подзвонити в охоронну компанію «Security Group» і зробити усну заявку на підключення;
 • зустріти співробітників, які вивчать особливості об'єкту, що охороняється;
 • дочекатися монтажу і налаштування необхідного обладнання;
 • відчувати себе в безпеці.

Для забезпечення належного результату в квартиру можуть встановити датчики руху, тривожні кнопки, відеокамери і т.д. Монтаж кожного пристрою обумовлюється з клієнтом. Після налаштування всіх приладів об'єкт підключається до центрального пульту і знаходиться під надійним захистом.

Охорона квартир в Києві: відгуки клієнтів

Після виконання всіх технічних питань, квартира підключається до центрального пульту. Всі рухи, записи з камер відеоспостереження та інша важлива інформація передається на пульт. Тому в разі несанкціонованого проникнення в квартиру, група охорони швидко приїжджає на об'єкт.

Найчастіше клієнти користуються пультової охороною квартир в Києві для:

 • запобігання не бажає вторгнень в свій будинок;
 • запобігання нападу злочинців;
 • захисту від крадіжок;
 • запобігання пожежам, витоків газу і т.д.

Як тільки група отримала сигнал про надзвичайну ситуацію, вона виїжджає на об'єкт. Наші співробітники мають спеціалізовану підготовку та необхідні засоби захисту: каски, бронежилети, дубинки, зброю і т.д. Також охоронці мають бодікамери, які фіксують обставини на об'єкті. Якщо одна група не може впоратися з ситуацією, їй на підмогу приїжджають додаткові сили.

Всі наші клієнти залишають тільки позитивні відгуки щодо охорони квартири і інших послуг, що надаються нами.

Скільки коштує пультова охорона квартири

Пультова охорона квартири в Києві, ціна на яку залежить від кількості обраних пристроїв і умов обслуговування, найкраща міра безпеки. Зазвичай, якщо клієнт хоче отримати найкращий результат, він замовляє установку всього комплексу пультової охорони.

Вартість змінюється в залежності від особливостей об'єкта і його площі. Зазвичай фахівці, перш ніж підключити пультової охорону, проводять аналіз квартири. Тільки після цього, обговоривши деталі з клієнтом, пропонують додаткові послуги і пристрої.

Щоб сигналізація в квартирі спрацьовувала не тільки для диспетчера охорони, можна підключити GSM сигналізацію для смартфона клієнта. Якщо хтось прослуховує ваше житло без вашого дозволу, спрацьовує сигналізація. На центральному пульті охорони загоряється кнопка тривоги і диспетчер відправляє групу на адресу охороняється квартири. На об'єкт виїжджає та група, яка знаходиться територіально ближче всього. На телефон клієнта також приходить повідомлення про спрацювання сигналізації.

Чому варто звернутися саме до нас?

пультовая охрана

Фірма охорони «Security Group» це гарантія вашої безпеки. У нас працюють виключно досвідчені, відповідальні співробітники. Більшість з них мають військовий досвід, тому швидко знаходять шляхи вирішення зі складних ситуацій.

Підключаючи послугу пультової охорони, можна спокійно відправляється на відпочинок, у відрядження або тривалі подорожі. Наші співробітники цілодобово здійснюватимуть контроль за вашою квартирою.

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому прислухаємося до ваших побажань, виконуючи в точності всі умови договору.

Ми пишаємось:

 • відгуками тисяч вдячних клієнтів;
 • професійними співробітниками;
 • сучасним обладнанням;
 • прийнятною вартістю слуг.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що всі особливості вашої квартири будуть враховані при підборі кращих засобів для її захисту. Приєднуйтесь до клієнтів, які вже відчувають себе в безпеці під надійним захистом нашої охорони.

Новини
22 December 2021
Види охоронної сигналізації

Охоронні системи, системи відеоспостереження та сигналізації все ширше застосовуються в нашому сучасному житті

08 December 2021
Для чого потрібно охороняти під’їзди багатоквартирних будинків

Квартири завжди були і поки що залишаються найчастішим місцем крадіжки особистих речей у громадян. І подібні проблеми виникають не лише у мешканців перших поверхів

26 November 2021
Для чого потрібна озброєна охорона

В наш бурхливий час активно розвиваються товарно-грошові відносини, відкриваються нові магазини, торгово-розважальні заклади, соціальні та інші об'єкти

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!