1
Охорона квартир від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для квартири

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в квартирі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Пультова охорона квартир, що це таке?

Броновані двері, на жаль, не завжди можуть стати перешкодою для зловмисників. Тому пультова охоронна сигналізація у квартиру – це шанс забезпечити безпеку для себе, своєї сім'ї та свого майна. Служба охорони «Security Group» пропонує свою допомогу у вирішенні питання безпеки у Києві та інших містах України. пультова охорона

Пультова охорона квартир у Києві та інших містах та селищах нашої країни вже давно користується попитом. Неспокійний час, підвищення рівня злочинності, часті випадки пограбувань лякають людей. Щоб забезпечити свій спокій, достатньо скористатися цією послугою та довіритися досвідченим спеціалістам охоронної агенції.

У разі виникнення надзвичайної ситуації у квартирі, на пульт охорони приходить сигнал тривоги. Після чого група швидкого реагування оперативно приїжджає на об'єкт, що охороняється.

Для того щоб скористатися пультовою охороною квартир у Києві, необхідно:

 • зателефонувати до охоронної компанії «Security Group» та зробити усну заявку на підключення;
 • зустрічати співробітників, які вивчать особливості об'єкта, що охороняється;
 • дочекатися монтажу та налаштування необхідного обладнання;
 • відчувати себе у безпеці.

Для забезпечення належного результату у квартиру можуть встановити датчики руху, тривожні кнопки, відеокамери тощо. Монтаж кожного пристрою обговорюється із клієнтом. Після налаштування всіх приладів об'єкт під'єднується до центрального пульта та перебуває під надійним захистом.

Охорона квартир у Києві: відгуки клієнтів

Після виконання всіх технічних питань, квартира підключається до центрального пульта. Всі рухи, записи з камер відеоспостереження та інша важлива інформація передається на пульт. Тому у разі несанкціонованого проникнення у квартиру група охорони швидко приїжджає на об'єкт.

Найчастіше клієнти користуються пультовою охороною квартир у Києві для:

 • запобігання небажаним вторгненням у свій будинок;
 • запобігання нападу злочинців;
 • захисту від крадіжок;
 • запобігання пожежам, витоку газу тощо

Щойно група отримала сигнал про надзвичайну ситуацію, вона виїжджає на об'єкт. Наші співробітники мають спеціалізовану підготовку та необхідні засоби захисту: каски, бронежилети, кийки, зброю тощо. Також охоронці мають бодікамери, які фіксують обставини на об'єкті. Якщо одна група не може впоратися із ситуацією, їй на допомогу приїжджають додаткові сили.

Всі наші клієнти залишають лише позитивні відгуки щодо охорони квартири та інших послуг, що надаються нами.

Скільки коштує пультова охорона квартири

Пультова охорона квартири, ціна на яку залежить від кількості вибраних пристроїв та умов обслуговування, найкращий захід безпеки. Зазвичай, якщо клієнт хоче отримати найкращий результат, то він замовляє встановлення всього комплексу пультової охорони.

Вартість змінюється залежно від особливостей об'єкта та його площі. Зазвичай фахівці перед тим, як підключити пультову охорону, проводять аналіз квартири. Тільки після цього, обговоривши деталі з клієнтом, пропонують додаткові послуги та пристрої.

Щоб сигналізація у квартирі спрацьовувала не тільки для диспетчера охорони, можна підключити сигналізацію GSM для смартфона клієнта. Якщо хтось проник у ваше житло без вашого дозволу, спрацьовує сигналізація. На центральному пульті охорони загоряється кнопка тривоги і диспетчер відправляє групу на адресу квартири, що охороняється. На об'єкт виїжджає та група, що знаходиться територіально найближче. На телефон клієнта також надходить повідомлення про сигналізацію.

Чому варто звернутися саме до нас?

 пультова охорона

Фірма охорони Security Group це гарантія вашої безпеки. У нас працюють виключно досвідчені, відповідальні працівники. Більшість із них мають військовий досвід, тому швидко знаходять шляхи вирішення зі складних ситуацій.

Підключаючи послугу пультової охорони, можна спокійно відправляється на відпочинок, у відрядження або тривалі подорожі. Наші співробітники цілодобово здійснюватимуть контроль за вашою квартирою.

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому дослухаємося до ваших побажань, виконуючи точно всі умови договору.

Ми пишаємося:

 • відгуками тисяч вдячних клієнтів;
 • професійними співробітниками;
 • сучасним обладнанням;
 • прийнятною вартістю слуг.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що всі особливості вашої квартири будуть враховані при доборі найкращих засобів для її захисту. Приєднуйтесь до клієнтів, які вже відчувають себе безпекою під надійним захистом нашої охорони.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!