1
Охорона магазину від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для магазину

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в магазині

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра магазину

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Пультова охорона магазину

Питання безпеки завжди актуальний. У магазинах, установах і приватних оселях грамотна система охорони дозволить спати спокійно.

Сьогодні, коли багато магазинів в прагненні забезпечити максимальну зручність покупцям, переходять на принцип самообслуговування, правильно організована безпека особливо важлива. Для більшої надійності фізичну охорону варто доповнювати спеціальної охоронної технікою. Тому пультова охорона магазину - те, що потрібно, щоб забезпечити спокій персоналу і відвідувачів, контролювати збереження товару.

Принцип дії пультової охорони

пультовая охрана магазина

Пультова охорона – це сучасна комплексна система, ефективне доповнення або альтернатива фізичної охорони. Послуги надаються віддалено з центрального пульта. За бажанням клієнта може бути встановлено відеоспостереження.

Система включає в себе:

 • датчики оповіщення. Реагують на рух, відкриття дверей або вікна, розбиття скла;
 • приймально-контрольні прилади. Обробляють сигнали датчиків і передають їх на пульт;
 • кнопка тривоги. У разі небезпеки дозволяє людині передати сигнал тривоги;
  сирена - звуковий сигнал про порушення.

«Security Group» пропонує охоронні послуги для об'єктів різного значення - магазину, будинку, офісу і т.д. Маючи багаторічний досвід, компанія гарантує віддалений контроль і оперативне реагування у разі протиправних дій.

Плюси і переваги пультової охорони магазину

пультовая охрана магазина

До переваг пультової охорони магазину можна віднести:

 • доступність;
 • виключення людського фактора;
 • швидкість реагування;
 • відеоспостереження;
 • комплексність послуг.

Вартість системи відносно не висока, основні витрати припадають на установку обладнання. З нею відпадає необхідність в утриманні власного штату охорони, що істотно знижує витрати. Послуги групи швидкого реагування входять у вартість. При бажанні клієнт може відмовитися від виїзду групи, обмежившись передачею тривожного сигналу.

Відсутність фізичної охорони в магазині виключає всі незручності і накладки, що виникають в результаті присутності охоронця-людини. Сучасна чутлива техніка чітко і швидко реагує на порушення периметра, передаючи сигнал на централізований пульт.

Група швидкого реагування знаходиться на постійному чергуванні в районі об'єкту, що охороняється і в будь-який час доби перебуватиме на місце протягом 10 хвилин. Вона складається виключно з досвідчених професіоналів.

Відеоспостереження дозволяє розібратися в будь-якій спірній ситуації і зафіксувати правопорушення. Запис може бути доказом у суді.

Власник оповіщається про всі події. У разі поломки обладнання, здійснюється фізична охорона і ремонт.

Особливості роботи

Установка починається з огляду приміщення. Фахівці визначають, куди краще розмістити датчики, щоб вони забезпечували повний контроль над простором і дозволяли спостерігати за всіма важливими об'єктами.

Якщо відбувається пошкодження будь-якого датчика, дані про це передається на центральний пульт як сигнал тривоги. На пульті постійно збирають і аналізують відомості про стан охоронних систем, щоб якомога швидше виявляти і усувати порушення.

Вступники на пульт сигнали тривоги передаються групам швидкого реагування, поліції, пожежним - по ситуації.

При відключенні електрики система пультової охорони магазину здатна до 6 годин працювати автономно.

Підключення та обслуговування

Підключення системи складається з декількох етапів:

 • Виїзд на місце: оцінка ситуації безпеки, огляд приміщення.
 • Обговорення деталей надання послуг.
 • Підписання договору, оплата.
 • Встановлення обладнання.
 • Перевірки пуск.
 • Інструктаж власника і співробітників магазина.

Надалі ведеться цілодобове спостереження за об'єктом охорони, гарантується обслуговування техніки та оперативне реагування на події.

Пультова охорона магазину, ціна на яку нижче, ніж у інших типів охоронних послуг, може гарантувати безпеку. Але для надійності багато магазинів вважають за краще поєднувати її з фізичної.

Оформити замовлення на установку охоронної системи від «Security Group» і ознайомитися з іншими послугами компанії ви можете на сайті.

Новини
25 March 2021
Тривожна кнопка в магазині

Тривожна кнопка - це спеціальне електромеханічний пристрій, що дозволяє негайно подати сигнал тривоги на пульт централізованого спостереження охоронної компанії. Отримавши сигнал тривоги, на місце виклику висувається група швидкого реагування.

05 March 2021
Особливості охорони складських приміщень

Охорона складських приміщень відноситься до категорії непростих, навіть складних завдань. Все залежить від величини самого складу. Погодьтеся, одна справа охороняти невелике приміщення в будівлі, а інше - охороняти величезний комплекс складських приміщень, розташованих в декількох будівель на великій площі.

25 February 2021
Специфіка охорони медичних установ

Охорона медичного закладу - це дуже специфічне завдання для охоронних компаній. Будь-яке медичний заклад відноситься до місць масового відвідування, причому абсолютно різноманітними людьми. До проблем безпеки більш відповідально ставляться тільки приватні і спеціалізовані медичні установи.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!