1
Охорона магазину від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для магазину

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в магазині

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра магазину

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Пультова охорона магазину

Питання безпеки завжди актуальний. У магазинах, установах і приватних оселях грамотна система охорони дозволить спати спокійно.

Сьогодні, коли багато магазинів в прагненні забезпечити максимальну зручність покупцям, переходять на принцип самообслуговування, правильно організована безпека особливо важлива. Для більшої надійності фізичну охорону варто доповнювати спеціальної охоронної технікою. Тому пультова охорона магазину - те, що потрібно, щоб забезпечити спокій персоналу і відвідувачів, контролювати збереження товару.

Принцип дії пультової охорони

пультовая охрана магазина

Пультова охорона – це сучасна комплексна система, ефективне доповнення або альтернатива фізичної охорони. Послуги надаються віддалено з центрального пульта. За бажанням клієнта може бути встановлено відеоспостереження.

Система включає в себе:

 • датчики оповіщення. Реагують на рух, відкриття дверей або вікна, розбиття скла;
 • приймально-контрольні прилади. Обробляють сигнали датчиків і передають їх на пульт;
 • кнопка тривоги. У разі небезпеки дозволяє людині передати сигнал тривоги;
  сирена - звуковий сигнал про порушення.

«Security Group» пропонує охоронні послуги для об'єктів різного значення - магазину, будинку, офісу і т.д. Маючи багаторічний досвід, компанія гарантує віддалений контроль і оперативне реагування у разі протиправних дій.

Плюси і переваги пультової охорони магазину

пультовая охрана магазина

До переваг пультової охорони магазину можна віднести:

 • доступність;
 • виключення людського фактора;
 • швидкість реагування;
 • відеоспостереження;
 • комплексність послуг.

Вартість системи відносно не висока, основні витрати припадають на установку обладнання. З нею відпадає необхідність в утриманні власного штату охорони, що істотно знижує витрати. Послуги групи швидкого реагування входять у вартість. При бажанні клієнт може відмовитися від виїзду групи, обмежившись передачею тривожного сигналу.

Відсутність фізичної охорони в магазині виключає всі незручності і накладки, що виникають в результаті присутності охоронця-людини. Сучасна чутлива техніка чітко і швидко реагує на порушення периметра, передаючи сигнал на централізований пульт.

Група швидкого реагування знаходиться на постійному чергуванні в районі об'єкту, що охороняється і в будь-який час доби перебуватиме на місце протягом 10 хвилин. Вона складається виключно з досвідчених професіоналів.

Відеоспостереження дозволяє розібратися в будь-якій спірній ситуації і зафіксувати правопорушення. Запис може бути доказом у суді.

Власник оповіщається про всі події. У разі поломки обладнання, здійснюється фізична охорона і ремонт.

Особливості роботи

Установка починається з огляду приміщення. Фахівці визначають, куди краще розмістити датчики, щоб вони забезпечували повний контроль над простором і дозволяли спостерігати за всіма важливими об'єктами.

Якщо відбувається пошкодження будь-якого датчика, дані про це передається на центральний пульт як сигнал тривоги. На пульті постійно збирають і аналізують відомості про стан охоронних систем, щоб якомога швидше виявляти і усувати порушення.

Вступники на пульт сигнали тривоги передаються групам швидкого реагування, поліції, пожежним - по ситуації.

При відключенні електрики система пультової охорони магазину здатна до 6 годин працювати автономно.

Підключення та обслуговування

Підключення системи складається з декількох етапів:

 • Виїзд на місце: оцінка ситуації безпеки, огляд приміщення.
 • Обговорення деталей надання послуг.
 • Підписання договору, оплата.
 • Встановлення обладнання.
 • Перевірки пуск.
 • Інструктаж власника і співробітників магазина.

Надалі ведеться цілодобове спостереження за об'єктом охорони, гарантується обслуговування техніки та оперативне реагування на події.

Пультова охорона магазину, ціна на яку нижче, ніж у інших типів охоронних послуг, може гарантувати безпеку. Але для надійності багато магазинів вважають за краще поєднувати її з фізичної.

Оформити замовлення на установку охоронної системи від «Security Group» і ознайомитися з іншими послугами компанії ви можете на сайті.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!