1
Охорона офісу від Security Group це:
icon

Встановлення сучасних систем безпеки для офісів

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в офісі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра офісу

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Пультова охорона офісу

охрана офиса пультовая

На сьогоднішній день важливою необхідністю є забезпечення схоронності матеріального майна від крадіжок і несанкціонованих проникнень. Офісні приміщення однозначно повинні перебувати під захистом під час відсутності співробітників. Матеріальних цінностей, техніці та іншої документації необхідно забезпечити певну охорону. І тут існує два варіанти: пультова охорона або сторож, який буде контролювати обстановку.

Розташовувати на сили людини є певним ризиком, є велика ймовірність, що один охоронець не зможе впоратися з ситуацією в разі нападу злочинних угруповань. А наймати команду охоронців виходить дорого в матеріальному плані. Штат охоронців має місце бути в великих організаціях, які надають послуги оренди дрібним фірмам, а оплату за охоронні послуги ділять між усіма користувачами.

Як надходити в ситуації, коли ви не є орендарем, але вкрай необхідно потребуєте послуг охорони? У даній ситуації ідеальним рішенням стане пультова охорона офісів, яка є надійним варіантом контролю і охорони різного роду приміщень. Замовити послугу ви можете в нашій компанії Security Group.

Організація охоронної системи

пультовая охрана офиса

Пультова охорона офісу і бізнес об'єктів є надійним відповідністю технічної основи з людськими можливостями, забезпечує надійну ефективність. Суть послуги пультова охорона офісу полягає в наступному: на території охоронюваного приміщення проводиться установка датчиків руху, в деяких ситуаціях встановлюється пожежна сигналізація. Системне пристрій може виконувати роботу окремо або спільно з охоронною сигналізацією. Далі процес спостереження полягає в наступному: інформаційні дані передають сигнал на контрольний прилад, після чого система формує необхідні дані в певному форматі, далі інформація передається на центральний наглядова пульт. Відомості передаються по дротових і бездротових каналах зв'язку. Також система фіксує позицію встановленого пристрою. Тобто, при установці датчиків на відкривання вікон неможливо буде поставити сигналізацію, не замкнувши при цьому вікна. Цей фактор допоможе уникнути нападу або проникнення в офіс сторонніх осіб, так як забудькуваті працівники не покинуть приміщення, не перевіривши всі вікна.

Види пультової охорони офісів

Охорону приміщення можна організувати різними способами. Різні варіанти охоронних систем сприяють підвищенню безпеки матеріальних цінностей, а також людей які перебували в приміщенні. В основному охоронні системи можна поділити на три види:

  • пасивні пристрої - діють після натискання тривожної кнопки;
  • активні пристрої діють завдяки встановленим датчикам в систему, які виробляють дію в момент відкриття дверей, псування скла і під час руху;
  • комбіновані - включають в себе функції активної і пасивної установок.

Для офісів рекомендується установка комбінованої охорони. Вона дозволяє в нічний період приміщенню перебувати під пультової охороною, а вдень при екстрених ситуаціях скористатися тривожною кнопкою, для оповіщення охоронного агентства. Після чого на місце події виїжджає група працівників для уточнення причини і надання допомоги.

Додаткові послуги роблять ширше функціональні можливості систем безпеки. Наша компанія пропонує клієнтам професійні та надійні послуги. Пультова охорона офісів в Києві від компанії Security Group - це надійний і затребуваний спосіб захисту офісних приміщень і цінного майна. Звертайтеся до нас, і ми вам обов'язково допоможемо.

Новини
22 December 2021
Види охоронної сигналізації

Охоронні системи, системи відеоспостереження та сигналізації все ширше застосовуються в нашому сучасному житті

08 December 2021
Для чого потрібно охороняти під’їзди багатоквартирних будинків

Квартири завжди були і поки що залишаються найчастішим місцем крадіжки особистих речей у громадян. І подібні проблеми виникають не лише у мешканців перших поверхів

26 November 2021
Для чого потрібна озброєна охорона

В наш бурхливий час активно розвиваються товарно-грошові відносини, відкриваються нові магазини, торгово-розважальні заклади, соціальні та інші об'єкти

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!