1
Охорона від Security Group це:
icon

Встановлення сучасних систем безпеки

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Послуга тривожна кнопка

тревожная кнопка

Установка кнопки тривожної сигналізації - це необхідна, ефективний захід організації охорони об'єктів. Завдяки їй клієнт підвищує впевненість у цілості свого майна. Фахівці охоронної компанії «Security Group» виконують експертизу об'єкту, розраховують повну вартість послуги і оформляють договір по установці. Монтаж кнопки виробляють в сховищі, щоб співробітники змогли ненароком її натиснути в разі надзвичайної ситуації.

Підключення тривожної кнопки: особливості

Наша компанія пропонує клієнтам вибрати кнопки тривожної сигналізації та умови її установки. Існують статичні кнопки, які монтують в непримітних місцях так, щоб співробітник зміг швидко натиснути їх, не викликаючи підозри у злочинця. Зазвичай їх розміщують під столом, під прилавком в торговій точці, на складі і т.д.

Чим більше кнопок на об'єкті, тим вище ймовірність того, що працівники зможуть їх непомітно натиснути і викликати охорону на допомогу. Існують кнопки для ручного натискання, які зазвичай монтують на столах і для ножного, що встановлюються на підлозі.

Велика кількість тривожних кнопок різного виду підвищують шанс своєчасно викликати підмогу. У житлових приміщеннях кнопки також встановлюються в декількох кімнатах.

Стаціонарна кнопка має кабельне харчування, тому її не можна перемістити, вона статична. Є мобільні кнопки, які можна носити з собою, як брелок. Радіус дії такого пристрою до 150 метрів.

Кнопка тривожної сигналізації вибирається залежно від площі об'єкта, особистих вимог клієнта і т.д. Співробітники охоронної компанії «Security Group» завжди готові допомогти клієнту визначитися з вибором.

Що буде, якщо встановити тривожну кнопку?

тревожная кнопка

Тривожна кнопка охоронної сигналізації Київ служить маячком для диспетчера охоронного агентства. Натискаючи на неї, диспетчеру приходить сигнал про надзвичайну ситуацію. Про це повідомляється групі швидкого реагування, яка оперативно прибуває на об'єкт.

Приїзд охорони зазвичай займає до 10 хвилин. Така швидкість обумовлена ​​наявністю великої кількості співробітників по всьому місту. Висока професійна підготовка і належна екіпірування допомагають нашим співробітникам своєчасно запобігти злочинові.

Комплексна охорона тривожна кнопка - обов'язкова послуга. Але її можна встановити, як і самостійний інструмент, для виконання охоронної функції.

В комплекс пультової охорони зазвичай включені системи відеоспостереження, датчики руху, протипожежні системи і т.д.

Вартість установки тривожної кнопки

Встановлення тривожної кнопки ціна в Києві варіюється в залежності від особливостей пристрою. На вартість впливають такі чинники:

  • марка приладу;
  • вид кнопки;
  • кількість.

У вартість послуги тривожна кнопка включена оплата за монтаж, настройку і подальше технічне обслуговування. Клієнт один раз платить за все комплектуючі апаратури. Абонплата залежить від площі приміщення, типу об'єкта і т.д.

Співпрацюючи з охоронною фірмою «Security Group», клієнт отримує можливість оцінити масу переваг:

  • безпеку нерухомості;
  • швидкість реагування;
  • високий сервіс;
  • цілодобова робота співробітників;
  • доступні ціни;
  • конфіденційність.

Ми цінуємо свою репутацію, тому не зупиняємося на шляху до досконалості. Ваша безпека і збереження вашого майна, це пріоритетні завдання для наших професіоналів.

Новини
22 December 2021
Види охоронної сигналізації

Охоронні системи, системи відеоспостереження та сигналізації все ширше застосовуються в нашому сучасному житті

08 December 2021
Для чого потрібно охороняти під’їзди багатоквартирних будинків

Квартири завжди були і поки що залишаються найчастішим місцем крадіжки особистих речей у громадян. І подібні проблеми виникають не лише у мешканців перших поверхів

26 November 2021
Для чого потрібна озброєна охорона

В наш бурхливий час активно розвиваються товарно-грошові відносини, відкриваються нові магазини, торгово-розважальні заклади, соціальні та інші об'єкти

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!