1
Охорона від Security Group це:
icon

Встановлення сучасних систем безпеки

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Послуга тривожна кнопка

тревожная кнопка

Встановлення кнопки тривожної сигналізації – це необхідний, ефективний захід організації охорони об'єктів. Завдяки їй клієнт підвищує впевненість у збереженні свого майна. Фахівці охоронної компанії «Security Group» виконують експертизу об'єкта, розраховують повну вартість послуги і оформлюють договір із встановлення. Монтаж кнопки проводять у потайному місці, щоб співробітники змогли ненароком її натиснути у разі надзвичайної ситуації.

Підключення тривожної кнопки: особливості

Наша компанія пропонує клієнтам вибрати кнопки тривожної сигналізації та умови її встановлення. Існують статичні кнопки, які монтують у непомітних місцях так, щоб співробітник зміг швидко натиснути їх, не викликаючи підозри у злочинця. Зазвичай їх розміщують під столом, під прилавком у торговій точці, на складі тощо.

Чим більше кнопок на об'єкті, тим вища ймовірність того, що працівники зможуть їх непомітно натиснути та викликати охорону на допомогу. Існують кнопки для ручного натискання, які зазвичай монтують на столах та для ножного, що встановлюються на підлозі.

Велика кількість тривожних кнопок різного виду підвищує шанс своєчасно викликати допомогу. У житлових приміщеннях кнопки також встановлюються у кількох кімнатах.

Стаціонарна кнопка має кабельне живлення, тому її не можна перемістити, вона статична. Є мобільні кнопки, які можна носити із собою, як брелок. Радіус дії пристрою до 150 метрів.

Кнопка тривожної сигналізації вибирається залежно від площі об'єкта, особистих вимог клієнта тощо. Співробітники охоронної компанії Security Group завжди готові допомогти клієнту визначитися з вибором.

Що буде, якщо встановити тривожну кнопку?

 

Тривожна кнопка охоронної сигналізації Київ є маячком для диспетчера охоронного агентства. Натискаючи на неї, диспетчеру надходить сигнал про надзвичайну ситуацію. Про це повідомляє група швидкого реагування, яка оперативно прибуває на об'єкт.

Приїзд охорони зазвичай займає до 10 хвилин. Така швидкість обумовлена ​​наявністю великої кількості працівників по всьому місту. Висока професійна підготовка та належне екіпірування допомагають нашим співробітникам своєчасно запобігти злочину.

Комплексна охорона тривожна кнопка – обов'язкова послуга. Але її можна встановити, як і самостійний інструмент для виконання охоронної функції.

У комплекс пультової охорони зазвичай включені системи відеоспостереження, датчики руху, протипожежні системи тощо.

Вартість установки тривожної кнопки

Установка тривожної кнопки ціна в Києві варіюється в залежності від особливостей пристрою. На вартість впливають такі фактори:

  • марка приладу;
  • вигляд кнопки;
  • кількість.

У вартість послуги тривожна кнопка включена оплата за монтаж, налаштування та подальше технічне обслуговування. Клієнт один раз платить за всі комплектуючі. Абонплата залежить від площі приміщення, типу об'єкта тощо.

Співпрацюючи з охоронною фірмою Security Group, клієнт отримує можливість оцінити масу переваг:

  • безпека нерухомості;
  • швидкість реагування;
  • високий сервіс;
  • круглодобова робота співробітників;
  • доступні ціни;
  • конфіденційність.

Ми цінуємо свою репутацію, тому не зупиняємось на шляху до досконалості. Ваша безпека та збереження вашого майна є пріоритетними завданнями для наших професіоналів.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!