1
Охорона будинку від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для будинку

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в будинку/на дачі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона будинку

Охорона приватних будинків і котеджів - це ефективний спосіб захистити себе і своє майно. Звертаючись в надійне охоронне агентство, ви можете залишатися спокійними за свою безпеку. За допомогою сучасних технічних засобів охорони і професійних охоронців ви і ваше житло буде під надійним захистом.

Охорона приватних будинків в Києві, навіщо вона потрібна?

охрана дома

Охорона приватного будинку або житлового приватного ділянки в наш час стає необхідною умовою спокійного життя. Адже злочинність в країні невпинно зростає, кількість зломів і грабежів збільшується з кожним днем.

Охорона будинку в Києві має такі переваги:

 • цілодобовий нагляд за вашим будинком;
 • можна спокійно відлучать з дому: їхати на відпочинок, у відрядження і т.д .;
 • співробітники охоронної фірми ретельно перевіряють причину тривожного сигналу, не покидаючи територію до повного з'ясування обставин;
 • група швидкого реагування за лічені хвилини приїде на об'єкт.

Компанія «Security group» пропонує ефективні комплекти пультової охоронної сигналізації. Сучасне, надійне обладнання в комплексі з роботою підготовлених фахівців дають відмінний результат з охорони приватних будинків по всій Україні.

Охорона котеджу і заміського будинку Київ, Україна

Охорона котеджів як в Києві, так і в Україні не така проста справа, яким може здатися на перший погляд. Адже організувати ефективну охорону буває досить складно. Найчастіше проблеми виникають через стереотипи жителів нашої країни. Адже багато хто вважає, що великий собаки і забору досить для організації своєї безпеки. Причинами скористатися послугою «Охорона котеджу» можуть бути:

 • немає можливості встановити стаціонарний охоронний пункт. У багатьох країнах цю проблему вирішили давно. Котеджні селища будують таким чином, що до них веде лише одна дорога, на якій знаходиться охоронний пост;
 • злочинність в країні. Через зниження рівня життя населення багато людей кидаються в крайнощі і починають займатися грабежами;
 • бажання сховатися від папараці. Кожен громадянин України має право на недоторканність свого приватного життя. Але не всім це зрозуміло. Настирливі репортери готові перелазити через паркани, щоб зробити пару сенсаційних знімків.

Охорона будинку: які бувають охоронні системи

Скільки коштує охорона будинку залежить від систем, які для цього задіяні, території і маси інших факторів. Охорона елітних будинків здійснюється з використанням охоронних систем та сигналізації. Основні елементи:

 • клавіатура;
 • панель контролю та активізації;
 • датчики;
 • сигналізатор.

Найважливішою складовою системи є датчик. Їх має бути багато по всій території будинку. Бувають датчики дротовими і бездротовими і діляться на такі види:

 • фасадні;
 • вібраційні;
 • магнітно-контактні;
 • об'ємні.

Кожен з видів має свої особливості реагування.

Надійна охорона будинку Київ

Охоронна компанія Security group пропонує послугу охорона будинку Київ, ціна на яку краща в місті. Якщо ви бажаєте перебувати цілодобово в безпеці, не переживаючи за збереження свого майна, скористайтеся послугами професіоналів. Для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • надійну комбіновану систему безпеки. Наші фахівці розроблять систему індивідуально з урахуванням особливостей будівлі, території і побажань клієнта. Ми можемо встановити систему відеоспостереження, сигналізацію, автоматичне освітлення і т.д. Через кілька хвилин після подачі сигналу про проникнення, група швидкого реагування прибуде на об'єкт;
 • установка стаціонарного пункту охорони;
 • посилення охоронної системи.

Послуга охорона приватного будинку в Києві користується величезним попитом у наші дні. Скористатися нею - значить забезпечити свою безпеку і надійний захист свого майна. У компанії «Security group» працюють справжні професіонали, які докладуть максимум зусиль для виконання поставленої перед ними завдання.

Охорона будинку - запорука вашого спокійного сну

Кожна людина хоче відчувати себе в безпеці і використовує для цього різні методи. Сьогодні одним з найефективніших вважається охорона будинку в Києві та Україні. Ця послуга стала популярною у багатьох верств населення завдяки доступності та ефективності. Охоронні агентства, такі як Security Group, залучають для цього фахівців високого класу. Ці люди мають психологічну, фізичну підготовку та досвід роботи. Тому співробітники займаються охороною будинку багатьох чиновників та інших людей в нашій країні. Щоб зробити цей процес ефективним ми використовуємо цілий ряд додаткових коштів і передові технології. Наприклад, для припинення протиправних дій ми пропонуємо встановити сигналізацію і відеоспостереження. Різні типи обладнання дозволяти вам не тільки підвищити безпеку, але і контролювати роботу персоналу.

Ми надаємо наступні послуги:

 • охорона приватних будинків, котеджів і прибудинкової території;
 • охорона гаража і підсобних приміщень;
 • забезпечення безпеки дачної ділянки і інші.

Якщо ви шукаєте надійну охорону будинків, тоді зверніться до нас і розробимо індивідуальну стратегію захисту вашого майна.

Надійна охорона приватного будинку і котеджу

Що входить в розуміння надійна охорона будинків? Тут слід розуміти, що кожне житло має свої особливості, тому наша компанія пропонує кожному клієнту індивідуальний план. Він також включає всі вимоги, побажання і кожен його пункт узгоджується з замовником.

Наприклад, для установки відеоспостереження наші фахівці проведуть аналіз і визначать місця для їх розміщення. Для охорони котеджу також використовують сигналізацію, яка досить популярна в наш час. Вона представлена різними видами, вартість яких залежить від їх типу. Крім того, багато зупиняють свій вибір на пультової охорони, яка також сповіщає в разі пожежі, витоку газу і самого правопорушення. Ця система використовує передові технології і допомагає запобігати злочин до його виникнення. Крім того, вона дозволяє групі швидкого реагування оперативно виїжджати на сигнал тривоги. Завдяки цьому злочинця можуть затримати на місці і вилучити вкрадені цінності. Охорона приватних будинків на увазі ряд інших послуг:

 • аналіз захисту території, який допомагає визначити «слабкі» місця;
 • установка систем відеоспостережень для припинення проникнення;
 • монтаж сигналізації та інші.

охрана дома

Всі ці заходи з охорони приватного будинку сприяють підвищенню безпеки і захисту вашого майна від правопорушників. Щоб кожен етап був ефективним, їх розробкою і впровадженням займаються професіонали. Ці люди мають необхідне технічне освіту та багатий досвід роботи. Ми організовуємо охорону котеджів, будинків або дач. Якщо ви хочете, щоб ваші близькі люди перебували в безпеці, тоді звертайтеся до фахівців. Security Group має все необхідне, щоб позбавити вас від переживань. Охорона приватного будинку - це спокій і гармонія в ваших рідних стінах.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!