1
Охорона квартири від Security Group це:
icon

Моніторинг тривог 24/7

icon

Установка системи безпеки за 1 день

icon

Оперативне реагування на тривогу

icon

Бездротові системи безпеки

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона квартири

Поставити квартиру на охорону - це найправильніше рішення в наш неспокійний час. Це пов'язано з тим, що останнім часом почастішали випадки мародерства і нападу на жителів квартир. Тому якщо ви хочете убезпечити своє майно, життя і здоров'я ваших рідних, рекомендуємо звернутися в нашу охоронну компанію Security Group і замовити квартиру під охорону.

Квартири під охорону

охрана квартир

Незважаючи на важку криміногенну обстановку, з наближенням сезону відпусток необхідно вжити всіх заходів безпеки щодо збереження вашого майна. Зловмисники всякими способами добувають інформацію, хто і коли буде відсутній вдома, і може проникнути в ваше житло. Щоб цього не сталося, вам необхідна охорона квартир Київ, ціни на послугу якій ви можете дізнатися на сайті нашої компанії.

Ми надаємо охоронні послуги різного спрямування вже багато років, і за весь час існування компанії осічок з нашого боку не було. У цьому ви можете переконатися самостійно, вивчивши відгуки наших клієнтів в спеціальному розділі на сайті.

Охорона квартир в Києві

Якщо вам необхідна послуга: квартира під охорону Київ, наші співробітники завжди готові прийти вам на допомогу. Система охорони квартири передбачає установку пультового обладнання, яке дозволяє:

 • проводити цілодобове спостереження обраної території;
 • передача сигналу по каналах, які захищені від сторонніх осіб;
 • миттєва передача сигналу тривоги в небезпечних ситуаціях;
 • все обладнання повністю автоматизоване, тому діагностика відбувається в автоматичному режимі;
 • регулярне обслуговування та контроль за системами сигналізації провідними фахівцями;
 • при відключенні електроенергії охоронний пульт функціонує в автоматичному режимі;
 • група охорони прибуває на місце подачі сигналу за лічені хвилини.

Система охорони квартири встановлюється протягом одного дня. Для того щоб дізнатися всі подробиці про вартість і експлуатації охоронної системи, ви можете дізнатися у наших співробітників. При зверненні в нашу компанію до вас буде спрямований фахівець, який надасть вичерпну інформацію про охоронну системі, яка оптимально підходить для вашого житла. Також вам нададуть чорнову кошторис на необхідне обладнання та майбутні монтажні роботи. За вашим бажанням ми можемо встановити бездротове обладнання комплексного призначення, які убезпечать ваше житло від незаконного проникнення.

Послуги охорони квартир

Вартість охорони квартири залежить від декількох факторів:

охрана квартир

 • місце розташування об'єкта;
 • під охороною площа;
 • кількість одиниць використовуваної апаратури;
 • і багато чого іншого.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте ряд переваг:

 • спостереження за об'єктом в режимі 24/7;
 • контроль над апаратурою в дистанційному режимі;
 • цілодобова технічна;
 • група швидкого реагування прибуде на місце виклику за кілька хвилин;
 • можливість установки додаткового обладнання (протипожежна сигналізація, датчики диму, датчики затоплення, домофони);
 • документальне підтвердження угоди. З кожним клієнтом ми складаємо договір про матеріальну відповідальність сторін;
 • все обладнання пройшло необхідну сертифікацію, тому ми можемо вам гарантувати надійну та якісну роботу всіх приладів на протязі всього часу.

Скільки коштує охорона квартири?

Якщо вам необхідна охорона квартир, ціна якої не зашкодить вашому сімейному бюджету, рекомендуємо негайно звернутися в нашу охоронну компанію Security group. В нашій команді працюють фахівці з великим досвідом роботи. Для замовлення необхідної вам послуги та ознайомлення з її вартістю ви можете зателефонувати нам за телефонами, вказаними на нашому сайті. Також ви можете залишити онлайн заявку, і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей договору.

На сьогоднішній день кримінальна ситуація така, що охорона квартир в Києві - це затребувана і необхідна послуга. Компанія "Security Group" пропонує для вас професійний сервіс з метою забезпечення безпеки житлового приміщення. Ми зробимо всі можливі заходи, щоб попередити і запобігти будь-які неправомірні дії.

Охорона квартири в Києві передбачає не просто установку сигналізації, а загальну оцінку можливих загроз та вжиття заходів щодо їх запобігання. Наша команда завжди готова до виникнення будь-яких загроз і позаштатних ситуацій. У нас підготовлені сценарії дії для вирішення будь-яких проблем.

Наше охоронне агентство пропонує індивідуальний підхід при виборі захисних методів в залежності від ваших побажань, типу об'єкта і фінансових можливостей. Охорона квартир в м.Київ в першу чергу спрямована на те, щоб попередити доступ в квартиру сторонніх осіб. Також ми розробляємо ефективні схеми нейтралізації виникаючих загроз.

Охорона квартири з агентством Security Group

Охорона квартири, здійснювана ТОВ Security Group, являє собою цілий комплекс ефективних заходів щодо захисту вашої квартири. Крім фізичної охорони ми пропонуємо монтаж наступного обладнання:

 • системи відеонагляду;
 • охоронна сигналізація;
 • системи контролю доступу;
 • системи пожежної безпеки.

Найбільш ефективна і доцільна пультова охорона квартири. Вона полягає в реалізації надійної системи, яка подасть сигнал оперативній групі в разі проникнення, злому, пожежі, спрацьовування кнопки екстреного виклики. Також ми можемо монтувати датчики руху, сигнали виклику аварійної служби газу, заповненні та ін. Охорона квартири фахівцями Security Group - ваша впевненість у безпеці свого життя та збереження майна.

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!