1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

охрана магазина

Охорона супермаркету

Якщо вам потрібна охорона супермаркету, необхідно звернутися до професіоналів. Компанія “Security Group” пропонує вам якісні послуги із забезпечення безпеки торгових об'єктів будь-якого розміру. Ми маємо великий досвід у цій сфері, що дозволяє гарантувати якісне виконання роботи.

Охорона супермаркету обов'язково здійснюється за допомогою постів, щоб наші фахівці могли оперативно та ефективно вирішити будь-яку проблему. Усі співробітники “Security Group” добре навчені і добре володіють як бойовими мистецтвами, і навичками поводження з різними типами засобів захисту.

Для кожного об'єкту наше охоронне агентство розробляє унікальний план забезпечення безпеки на території супермаркету. Для вирішення цього питання ми можемо проводити такі заходи:

 • проведення комплексного огляду об'єкта на предмет вразливостей;
 • використання технічних засобів;
 • здійснення фізичної охорони;
 • припинення неправомірних ситуацій;

Охоронні послуги для супермаркетів від Security Group

Компанія Security Group використовує у своїй роботі найрізноманітніші технічні засоби. Ми допоможемо вам розробити та встановити системи пожежної безпеки, відеоспостереження, контролю доступу до службових приміщень, сигналізації та ін. Охорона супермаркету дозволяє вирішити такі завдання:

 • забезпечення збереження матеріальних цінностей: товарів, фінансів, обладнання;
 • припинення актів вандалізму, спроб розкрадання як з боку співробітників, так і клієнтів магазину;
 • забезпечення захисту персоналу та відвідувачів, контроль громадського порядку.

Звертаючись до компанії Security Group, ви можете розраховувати на професійну охорону супермаркету, розробку комплексної системи безпеки. Ми уважно ставимося до всіх ваших побажань, щоб надати вам якісний і надійний сервіс.

Охорона магазинів у Києві від Security Group

Охорона магазинів — це досить складний процес, який вимагає високого рівня підготовки та використання сучасних засобів. Security Group має все необхідне для таких заходів. Як відомо, один із найскладніших видів охорони та включає кілька заходів: організація пропускного режиму, забезпечення безпеки, встановлення сигналізації та інші. Тому охорона магазину передбачає:

охрана супермаркета

 • забезпечення збереження матеріальних цінностей;
 • контроль за роботою персоналу;
 • патрулювання об'єкта, що охороняється;
 • догляд особистих речей;
 • << li>перешкода розкраданню товарів з боку відвідувачів, а також персоналу.

Як відомо, магазини включають не тільки торгові зали, а й підсобні приміщення, склади, адміністративні корпуси. Крім того, на його території можуть зберігатися кошти та цінні папери. Для цього необхідно подбати про забезпечення безпеки та безпеки всередині та зовні об'єкта, що охороняється. Наші фахівці мають усі необхідні знання та навички роботи. Тому вам більше не доведеться переживати за безпеку та безпеку вашого бізнесу.

Охорона магазинів та торгових майданчиків від компанії Security Group

Охорона магазину залежить від низки факторів: масштабності, бажання клієнта та інших. Але співробітники, які беруть участь у процесі, повинні мати психологічну та фізичну підготовку незалежно від типу об'єкта. Фахівці нашої охоронної агенції мають усі необхідні знання та пройшли належну підготовку. Саме тому захист вашого бізнесу знаходиться у надійних руках. Вони запобігають можливим порушенням задовго до їх виникнення, або у разі їх появи нейтралізують загрозу в найкоротші терміни. Ми займаємося охороною магазинів довгий час, тому вибрали надійну стратегію, що складається з найефективніших заходів. Крім того, за вашим бажанням ми можемо контролювати роботу самого персоналу та дисципліну на об'єкті. Наприклад, наші співробітники займаються й іншими заходами:

 • інкасація виручки;
 • фейс-контроль;
 • пропускний режим;
 • установка сигналізації та ін.

Охорона магазинів від нашої компанії забезпечить стабільну роботу вашого бізнесу. Кожен етап узгоджується із замовником і лише після його схвалення набуває чинності. Для ефективної охорони магазину ми використовуємо різні типи сигналізації та відеоспостереження, які підвищують реагування та запобігання злочинним діям. Замовляйте охорону магазинів у нас і ви забезпечите надійний захист вашого бізнесу.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!