1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

охрана магазина

Охорона супермаркету

Якщо вам потрібна охорона супермаркету, то необхідно звернутися до професіоналів. Компанія “Security Group” пропонує вам якісні послуги із забезпечення безпеки торгових об'єктів будь-якого розміру. Ми маємо великий досвід в даній сфері, що дозволяє гарантувати якісне виконання роботи.

Охорона супермаркету обов'язково здійснюється за допомогою постів, щоб наші фахівці могли оперативно і ефективно вирішити будь-яку проблему. Всі співробітники "Security Group" добре навчені і чудово володіють бойовими мистецтвами, так і навичками поводження з різними типами засобів захисту.

Для кожного об'єкта наше охоронне агентство розробляє унікальний план по забезпеченню безпеки на території супермаркету. Для вирішення даного питання ми можемо проводити такі заходи:

 • проведення комплексного огляду об'єкта на предмет вразливостей;
 • використання технічних засобів;
 • здійснення фізичної охорони;
 • припинення неправомірних ситуацій;

Охоронні послуги для супермаркетів від Security Group

Компанія "Security Group" використовує у своїй роботі найрізноманітніші технічні засоби. Ми допоможемо вам розробити і встановити системи пожежної безпеки, відеоспостереження, контролю доступу до службових приміщень, сигналізації та ін. Охорона супермаркету дозволяє вирішити такі завдання:

 • забезпечення збереження матеріальних цінностей: товарів, фінансів, устаткування;
 • припинення актів вандалізму, спроб розкрадання, як з боку співробітників, так і клієнтів магазину;
 • забезпечення захисту персоналу і відвідувачів, контроль громадського порядку.

Звертаючись до компанії "Security Group", ви можете розраховувати на професійну охорону супермаркету, розробку комплексної системи безпеки. Ми уважно ставимося до всіх ваших побажань, щоб надати для вас якісний і надійний сервіс.

Охорона магазинів в Києві від Security Group

Охорона магазинів — це досить складний процес, який вимагає високого рівня підготовки і використання сучасних засобів. Security Group має все необхідне для проведення таких заходів. Як відомо, один з найскладніших видів охорони і включає кілька заходів: організація пропускного режиму, забезпечення безпеки, встановлення сигналізації та інші. Тому охорона магазину передбачає:

охрана супермаркета

 • забезпечення збереження матеріальних цінностей;
 • контроль за роботою персоналу;
 • патрулювання об'єкту, що охороняється;
 • огляд особистих речей;
 • перешкода розкрадання товарів зі сторони відвідувачів, а також персоналу.

Як відомо, магазини включають в себе не тільки торгові зали, а й підсобні приміщення, склади, адміністративні корпуси. Крім того, на його території можуть зберігатися грошові кошти та цінні папери. Для цього необхідно подбати про забезпечення збереження та безпеки всередині і зовні об'єкту, що охороняється. Наші фахівці мають всі необхідні знання і навички роботи. Тому вам більше не доведеться переживати за збереження і безпеку вашого бізнесу.

Охорона магазинів і торгових майданчиків від компанії Security Group

Охорона магазину залежить від ряду факторів: масштабності, бажання клієнта і ряду інших. Але співробітники, які беруть участь в процесі, повинні мати психологічну і фізичну підготовку незалежно від типу об'єкта. Фахівці нашого охоронного агентства мають всі необхідні знання і пройшли належну підготовку. Саме тому захист вашого бізнесу перебуває в надійних руках. Вони запобігають можливі порушення задовго до їх виникнення, або в разі їх появи нейтралізують загрозу в найкоротші терміни. Ми займаємося охороною магазинів довгий час, тому вибрали надійну стратегію, яка складається з ефективних заходів. Крім того, за вашим бажанням ми можемо контролювати роботу самого персоналу і дисципліну на об'єкті. Наприклад, наші співробітники займаються і іншими заходами:

 • інкасація виручки;
 • фейс контроль;
 • пропускний режим;
 • установка сигналізації та ін.

Охорона магазинів від нашої компанії забезпечить стабільну роботу вашого бізнесу. Кожен етап узгоджується з замовником і тільки після його схвалення набуває чинності. Для ефективної охорони магазину ми використовуємо різні типи сигналізації і відеоспостереження, які підвищують реагування та запобігання злочинних дій. Замовляйте охорону магазинів у нас, і ви забезпечите надійний захист вашого бізнесу.

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!