1
Охорона офісів від Security Group це:
icon

Встановлення систем спеціальніх перепусток (контроль доступу через турнікет)

icon

Презентабельного вигляду охоронці, які пройшли спецпідготовку

icon

Охорона офісу та прилеглій території 24/7

icon

Монтаж систем охоронної та пожежної безпеки (камери, датчики, сигналізація)

Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона офісів

охрана офиса

Компанія «Security group» пропонує послуги з охорони офісів. Підготовлені, досвідчені співробітники, використання інноваційних технологій в сфері захисту будівель забезпечать безпеку вашого офісу.

Охорона офісу в Києві

Ми зможе організувати надійний захист вашої компанії. Одним з методів забезпечення безпеки є пультова охорона. Дана послуга користуються популярністю серед більшості підприємств нашого міста. Є два варіанти організації пультової охорони:

 • пасивна група. Група оперативно приїжджає після натискання тривожної кнопки співробітниками офісу.
 • активна група. Професійні охоронці постійно несуть чергування на території об'єкта.

Охорона офісів бізнес центрів співробітниками нашої компанії - це можливість відкинути геть усі переживання і хвилювання, які стосуються безпеки ваших об'єктів. Ми пропонуємо послугу з встановлення пультової охорони в офісних приміщеннях, сумлінно обслуговуючи ввірений нам об'єкт.

Сучасні бізнесмени розуміють, наскільки важливо забезпечити належний захист своєї справи. Найчастіше злочинці вибирають саме офіси для грабежів і крадіжок. Щоб бути впевненим у збереженні свого майна, грошей і цілісності приміщення, рекомендуємо встановити пультової охорону. З її допомогою ваш бізнес буде під наглядом в будь-який час дня і ночі.

Особливості організації охорони офісів

Послуги з охорони офісів, що надаються нашою компанією, організовуються максимально відповідально досвідченими професіоналами. Наші співробітники враховують:

 • план приміщення;
 • режим роботи офісу;
 • час для відвідування організації клієнтами;
 • матеріальну базу організації;
 • технічні засоби охорони.

Якщо об'єкт, що охороняється має велику територію і багато приміщень, його умовно ділять на кілька частин. За кожною частиною буде закріплена група охорони. Наші фахівці стежать за ситуацією в охоронюваному офісі, забезпечують його захист від:

 • незаконного вторгнення на територію об'єкта;
 • порушення правил протипожежної безпеки;
 • злодійства, зломів;
 • порушення правил внутрішнього розпорядку співробітниками.

Ціна на охорону офісів залежить від складності послуг, що надаються, кількості залучених співробітників для охорони.

Безпека охорони офісу в Києві і інших містах України найкраще забезпечується комплексним підходом, в який повинна бути обов'язково включена послуга підключення тривожної кнопки. З її допомогою співробітники зможуть швидко оповістити охорону про надзвичайну подію.

Скільки коштує охорона офісу - залежить від числа послуг, що надаються і безлічі інших чинників. Але в будь-якому випадку, витрати на оплату охоронних послуг досить виправдані. Адже дешевше коштує запобігти біді, ніж в її результаті втратити все.

Яка вартість охорони офісних приміщень в Києві і інших містах України?

Вартість охорони офісу від компанії «Security group» найбільш прийнятна в місті і області. Досвід наших співробітників, які використовуються технології і відповідальність перед клієнтом, подарують вам спокій і впевненість у завтрашньому дні.

Вартість охорони офісу в місяць не настільки велика, щоб відмовляти собі в забезпеченні захисту. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

 • оперативне реагування;
 • відповідальність;
 • ефективність охорони;
 • законність.

офиссная охрана

Всі наші дії строго відповідають законам України. Співробітники діють згідно прописаним в договорі умов. Підготовка наших професіоналів, використання ефективних технічних засобів охорони і бажання бути кращими - наші безперечні переваги. Подаруйте собі спокій, скориставшись послугою «Охорона офісу» від компанії «Security group».

Типи охорони офісних приміщень в Києві

Охорона офісів в Києві может буті декількох тіпів: Цілодобової або вібіркової. Компанія "Security Group" пропонує всі необхідні заходи для забезпечення безпеки территории та Збереження матеріального майна.

Якщо вам потрібна цілодобова охорона офісу, то наші співробітники готові вжити всіх необхідних заходів. У денний час ми забезпечимо контроль відвідувачів, а вночі наші співробітники допоможуть запобігти спробам проникнення в офіс. Залежно від ваших потреб і побажань ми можемо забезпечити не тільки збереження цінностей, а й здійснювати контроль за переміщеннями персоналу, попередити можливий витік конфіденційних даних.

Охорона офісів в Києві також включає використання різних технічних кошти.

Компанія "Security Group" пропонує монтаж і налагодження обладнання наступних типів:

 • тривожна сигналізація;
 • охоронна сигналізація;
 • системи пожежної безпеки.

Ми можемо провести аналіз вже існуючої системи безпеки або ж здійснити її реалізацію з нуля. Ми зробимо всі необхідні заходи, щоб охорона офісів здійснювалася на належному рівні.

Фізична охорона офісу

Практично в будь-якій компанії щодня бувають відвідувачі, тому чимале значення відіграє фізична охорона офісу. Досвідчені фахівці не тільки зможуть контролювати дії тих, хто прийшов клієнтів, але і простежити за персоналом.

Охорона офісів в Києві і Україні співробітниками ЧПО "Security Group" дозволяє з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами забезпечити високий рівень безпеки від кримінальних та економічних загроз. Для цього буде задіяна як професійна фізична охорона офісу, так і сучасні технічні пристрої. У своїй роботи ми робимо упор на попереджувальні заходи, щоб припинити навіть можливість неправомірних дій.

Новини
22 December 2021
Види охоронної сигналізації

Охоронні системи, системи відеоспостереження та сигналізації все ширше застосовуються в нашому сучасному житті

08 December 2021
Для чого потрібно охороняти під’їзди багатоквартирних будинків

Квартири завжди були і поки що залишаються найчастішим місцем крадіжки особистих речей у громадян. І подібні проблеми виникають не лише у мешканців перших поверхів

26 November 2021
Для чого потрібна озброєна охорона

В наш бурхливий час активно розвиваються товарно-грошові відносини, відкриваються нові магазини, торгово-розважальні заклади, соціальні та інші об'єкти

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!