1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона будівельних об'єктів

Охорона будівельних об'єктів не менш складний захід, ніж захист компаній або приватних володінь. На території об'єкту, що охороняється знаходиться безліч дорогого устаткування, інструментів і транспортних засобів. Саме воно привертає увагу злочинців на території об'єкта. Крім того, тут умови охорони набагато гірше, оскільки іноді територія не має огорожі. Співробітники Security Group мають багатий досвід роботи на таких об'єктах і пропонують вам замовити охорону будівельних об'єктів у нас. Ми розробимо ефективний план, який дозволить вам зберегти майно і убезпечити співробітників. Ми нейтралізуємо наступні типи правопорушень:

 • розбійні напади;
 • вандалізм;
 • злодійство;
 • диверсії;
 • аварійні ситуації;
 • несанкціоноване проникнення.

Як ми здійснюємо охорону будівельних об'єктів

Наші співробітники проведуть аналіз об'єкту, що охороняється і нададуть ефективний план. Після цього ми підберемо співробітників, які будуть відповідати вашим вимогам. Необхідно відзначити, що наш штат представлений людьми, які мають досвід роботи і володіють навичками ведення бою, стрільби і ін. Охорона будівельних об'єктів неможлива без використання спеціальних засобів. Тому кожен співробітник має при собі арсенал дозволеного зброї. Щоб кваліфікація наших співробітників підвищувалася, ми постійно проводимо курси та тренінги. Для більшої ефективності ми також пропонуємо вам встановити різне обладнання, які пропонує сучасний ринок.

В охорону такого роду об'єктів також входить контроль пропускного пункту, а також установка постів по всій його території. Це допоможе забезпечити безпеку співробітників компанії і контролювати їх переміщення. В цілому при охороні проводяться такі заходи:

 • ведення обліку матеріально-технічних цінностей;
 • забезпечення збереження майна;
 • патрулювання території об'єкту;
 • здійснення пропускного режиму;
 • установка сигналізації і відеоспостереження та інші.

охрана строительных обьектов

Security Group пропонує кожному бізнесменові захистити свій бізнес від зазіхань. Залучення фахівців до цієї роботи буде сприяти ефективності і встановлення порядку. Охороною вашого будівельного об'єкту займуться фахівці, рівень кваліфікації яких досить високий. Подбайте про безпеку вашої компанії сьогодні, і вам не доведеться переживати завтра.

Новини
15 July 2021
Професійна охрана- запорука безпеки дитячих садків і шкіл

Охорона дитячих навчальних закладів має на увазі не тільки здійснення зовнішніх заходів (обходи території, пропускна система, запобігання внутрішніх конфліктів та інше), а й роботу з документами (ведення журналу відвідувань) і камерами відеоспостереження. Всебічно забезпечення безпеки вимагає від співробітників охоронних агентств граничної уважності і суворого дотримання інструкцій.

05 July 2021
Фізична охорона банківських організацій і держустанов

Банк є самим надійним місцем, на території якого зберігаються матеріальні цінності багатьох людей. Безперечно, для банківських установ характерні підвищені вимоги, щодо безпеки. З цієї причини в банках необхідна фізична охорона, яка виконує чітку і злагоджену роботу, спрямовану на безпеку співробітників і клієнтів банківської установи.

23 June 2021
Що робити якщо в квартиру намагаються проникнути зловмисники?

Як би не удосконалювалися засоби захисту і охорони житла, але багато зловмисників продовжують свої спроби незаконного проникнення в квартири наших громадян. Найстрашніше при цьому не втрата нажитого майна, а ризик постраждати при силовому пограбуванні квартир.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!