1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона будівельних об'єктів

Охорона будівельних об'єктів не менш складний захід, ніж захист компаній або приватних володінь. На території об'єкта, що охороняється, знаходиться безліч дорогого обладнання, інструментів і транспортних засобів. Саме воно привертає увагу злочинців біля об'єкта. Крім того, тут умови охорони набагато гірші, оскільки іноді територія не має огорожі. Співробітники Security Group мають багатий досвід роботи на таких об'єктах та пропонують вам замовити охорону будівельних об'єктів у нас. Ми розробимо ефективний план, який дозволить вам зберегти майно та убезпечити співробітників. Ми нейтралізуємо такі типи правопорушень:

 • розбійні напади;
 • вандалізм;
 • крадій;
 • диверсії;
 • аварійні ситуації;
 • несанкціоноване проникнення.

Як ми здійснюємо охорону будівельних об'єктів

Наші співробітники проведуть аналіз об'єкту, що охороняється, і нададуть ефективний план. Після цього ми підберемо співробітників, які відповідатимуть вашим вимогам. Необхідно відзначити, що наш штат представлений людьми, які мають досвід роботи та мають навички ведення бою, стрілянини та ін. Охорона будівельних об'єктів неможлива без використання спеціальних засобів. Тому кожен співробітник має при собі арсенал дозволеної зброї. Щоб кваліфікація наших співробітників підвищувалася, ми постійно проводимо курси та тренінги. Для більшої ефективності ми також пропонуємо встановити різні обладнання, які пропонує сучасний ринок.

До охорони таких об'єктів також входить контроль пропускного пункту, а також встановлення постів по всій його території. Це допоможе забезпечити безпеку співробітників компанії та контролювати їхнє переміщення. Загалом під час охорони проводяться такі заходи:

 • ведення обліку матеріально-технічних цінностей;
 • забезпечення збереження майна;
 • патрулювання території об'єкта;
 • здійснення пропускного режиму;
 • встановлення сигналізації та відеоспостереження та інші.

охрана строительных обьектов

Security Group пропонує кожному бізнесмену захистити свій бізнес від зазіхань. Залучення професіоналів до цієї роботи сприятиме ефективності та встановленню порядку. Охороною вашого будівельного об'єкту займуться фахівці, рівень кваліфікації яких є досить високим. Подбайте про безпеку вашої компанії сьогодні, і вам не доведеться переживати завтра.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!