1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона будівельних об'єктів

Охорона будівельних об'єктів не менш складний захід, ніж захист компаній або приватних володінь. На території об'єкту, що охороняється знаходиться безліч дорогого устаткування, інструментів і транспортних засобів. Саме воно привертає увагу злочинців на території об'єкта. Крім того, тут умови охорони набагато гірше, оскільки іноді територія не має огорожі. Співробітники Security Group мають багатий досвід роботи на таких об'єктах і пропонують вам замовити охорону будівельних об'єктів у нас. Ми розробимо ефективний план, який дозволить вам зберегти майно і убезпечити співробітників. Ми нейтралізуємо наступні типи правопорушень:

 • розбійні напади;
 • вандалізм;
 • злодійство;
 • диверсії;
 • аварійні ситуації;
 • несанкціоноване проникнення.

Як ми здійснюємо охорону будівельних об'єктів

Наші співробітники проведуть аналіз об'єкту, що охороняється і нададуть ефективний план. Після цього ми підберемо співробітників, які будуть відповідати вашим вимогам. Необхідно відзначити, що наш штат представлений людьми, які мають досвід роботи і володіють навичками ведення бою, стрільби і ін. Охорона будівельних об'єктів неможлива без використання спеціальних засобів. Тому кожен співробітник має при собі арсенал дозволеного зброї. Щоб кваліфікація наших співробітників підвищувалася, ми постійно проводимо курси та тренінги. Для більшої ефективності ми також пропонуємо вам встановити різне обладнання, які пропонує сучасний ринок.

В охорону такого роду об'єктів також входить контроль пропускного пункту, а також установка постів по всій його території. Це допоможе забезпечити безпеку співробітників компанії і контролювати їх переміщення. В цілому при охороні проводяться такі заходи:

 • ведення обліку матеріально-технічних цінностей;
 • забезпечення збереження майна;
 • патрулювання території об'єкту;
 • здійснення пропускного режиму;
 • установка сигналізації і відеоспостереження та інші.

охрана строительных обьектов

Security Group пропонує кожному бізнесменові захистити свій бізнес від зазіхань. Залучення фахівців до цієї роботи буде сприяти ефективності і встановлення порядку. Охороною вашого будівельного об'єкту займуться фахівці, рівень кваліфікації яких досить високий. Подбайте про безпеку вашої компанії сьогодні, і вам не доведеться переживати завтра.

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!