1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона території

Охорона території, прилеглої до різних об'єктів, повинна здійснюватися професіоналами, що володіють необхідний досвідом в даній сфері.

Охоронна компанія Security Group пропонує для вас підготовлених фахівців і послуги з якісної оснащенні об'єкту, що охороняється різних обладнанням.

охрана територии

Охорона периметра території може здійснюватися з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу співробітників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання периметра території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкту, що охороняється, що дозволяє виявити і нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяття території під цілодобовий контроль з використанням сигналізації і систем відеоспостереження.

Професійна охорона периметра території

Охоронна компанія Security Group пропонує професійну охорону об'єктів і прилеглої території. Ми маємо великий досвід по забезпеченню безпеки на складах, виробництвах, торгових майданчиках, навчальних закладах, спортивних комплексів тощо.

Всі наші співробітники проходять спеціальну підготовку, а також регулярні тестування професійних навичок. Завдяки цьому ми можемо забезпечити надійний контроль отриманого об'єкта. В охороні території також входить проектування і введення в експлуатацію комплексних систем безпеки. Ми можемо встановити датчики руху, камери, датчики диму і гару, кнопки для виклику оперативної групи та ін. Охоронна компанія Security Group - це надійний захист вашого бізнесу, будинки і життя!

Хочете захистити свій урожай? Замовляйте охорону полей та охорону садів!

Новини
15 July 2021
Професійна охрана- запорука безпеки дитячих садків і шкіл

Охорона дитячих навчальних закладів має на увазі не тільки здійснення зовнішніх заходів (обходи території, пропускна система, запобігання внутрішніх конфліктів та інше), а й роботу з документами (ведення журналу відвідувань) і камерами відеоспостереження. Всебічно забезпечення безпеки вимагає від співробітників охоронних агентств граничної уважності і суворого дотримання інструкцій.

05 July 2021
Фізична охорона банківських організацій і держустанов

Банк є самим надійним місцем, на території якого зберігаються матеріальні цінності багатьох людей. Безперечно, для банківських установ характерні підвищені вимоги, щодо безпеки. З цієї причини в банках необхідна фізична охорона, яка виконує чітку і злагоджену роботу, спрямовану на безпеку співробітників і клієнтів банківської установи.

23 June 2021
Що робити якщо в квартиру намагаються проникнути зловмисники?

Як би не удосконалювалися засоби захисту і охорони житла, але багато зловмисників продовжують свої спроби незаконного проникнення в квартири наших громадян. Найстрашніше при цьому не втрата нажитого майна, а ризик постраждати при силовому пограбуванні квартир.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!