1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона території

Охорона території, прилеглої до різних об'єктів, повинна здійснюватися професіоналами, що володіють необхідний досвідом в даній сфері.

Охоронна компанія Security Group пропонує для вас підготовлених фахівців і послуги з якісної оснащенні об'єкту, що охороняється різних обладнанням.

охрана територии

Охорона периметра території може здійснюватися з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу співробітників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання периметра території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкту, що охороняється, що дозволяє виявити і нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяття території під цілодобовий контроль з використанням сигналізації і систем відеоспостереження.

Професійна охорона периметра території

Охоронна компанія Security Group пропонує професійну охорону об'єктів і прилеглої території. Ми маємо великий досвід по забезпеченню безпеки на складах, виробництвах, торгових майданчиках, навчальних закладах, спортивних комплексів тощо.

Всі наші співробітники проходять спеціальну підготовку, а також регулярні тестування професійних навичок. Завдяки цьому ми можемо забезпечити надійний контроль отриманого об'єкта. В охороні території також входить проектування і введення в експлуатацію комплексних систем безпеки. Ми можемо встановити датчики руху, камери, датчики диму і гару, кнопки для виклику оперативної групи та ін. Охоронна компанія Security Group - це надійний захист вашого бізнесу, будинки і життя!

Хочете захистити свій урожай? Замовляйте охорону полей та охорону садів!

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!