1
Швидке замовлення

Ми захистимо Вашу нерухомість від:
icon
Несанкціонованих проникнень
icon
Напади на мешканців та пограбування
icon
Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

Охорона території

Охорона території, що прилягає до різних об'єктів, повинна здійснюватися професіоналами, які мають необхідний досвід у цій сфері.

Охоронна компанія Security Group пропонує для вас підготовлених фахівців та послуги з якісного оснащення об'єкту, що охороняється. обладнанням.

охрана територии

Охорона периметра території може здійснюватись з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу працівників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання периметра території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкта, що охороняється, що дозволяє виявити та нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяти територію під цілодобовий контроль з використанням сигналізації та систем відеоспостереження.

Професійна охорона периметру території

Охоронна компанія Security Group пропонує професійну охорону об'єктів та прилеглій території. Ми маємо великий досвід із забезпечення безпеки на складах, виробництвах, торгових майданчиках, навчальних закладах, спортивних комплексах та ін.

Всі наші співробітники проходять спеціальну підготовку, а також регулярне тестування професійних навичок. Завдяки цьому ми можемо забезпечити надійний контроль за отриманим об'єктом. В охороні території також входить проектування та введення в експлуатацію комплексних систем безпеки. Ми можемо встановити датчики руху, камери, датчики диму та гару, кнопки для виклику оперативної групи та ін. Охоронна компанія Security Group – це надійний захист вашого бізнесу, дому та життя!

Хочете захистити свій урожай? Замовляйте захист полів та охорону садів!

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!