1

Охорона і супровід вантажів

Будь-яка галузь бізнесу хоч іноді потребує послуг вантажних перевезень або доставки різного вантажу. Від якості перевезення і точно зазначеного часу поставки залежить успішно-налагоджений бізнес, а торговельні організації не представляють існування без вантажних послуг. Найбільш уразливими є постачальники на рівні поставок і переміщення вантажу, зростає ризик збитків, який пов'язаний з псуванням майна та крадіжками. Знаючи все потаємні камені цієї системи, деякі злочинні особи або компанії, які спеціалізуються на крадіжці товару, налагоджують незаконні схеми заволодіння вантажем. З їх боку застосовуються схеми документальних махінацій аж до силових замахів.

Суттєво зменшити небезпеку втрати вантажу при транспортуванні допоможуть послуги «супровід вантажів по Україні» охоронних компаній. Ця сфера безпеки має досить широкий вибір на ринку послуг, однак варто уважно підійти до вибору охоронної компанії, яка надійно виконає роботу. Зустрічаються випадки, коли працівники організацій, що не мають посадового досвіду, своєї непрофесійності неодноразово наштовхували правопорушників на незаконні наміри. Також відомі випадки в охоронних компаніях з низьким рівнем перевірки, коли співробітники входили в змову зі зловмисниками.

Компанія Security Group надає послуги з супроводу вантажів Україна і надійної охорони до кінцевого пункту призначення. Досвідчені співробітники мають спеціальну підготовку, яка передбачає і попереджає ризики виникнення непередбачених ситуацій.

Особливості охорони і супроводу вантажів

Продуктивна робота підприємства різних сфер діяльності має важливе значення від якості на послуги з перевезення вантажів. Не має значення тип підприємства, наприклад, доставка товару в виробничі цехи, доставка замість реалізації, транспортування технічного обладнання. Недобросовісні дії співробітників або зловмисників можуть спричинити за собою значні збитки і фінансові збитки.

Працівники нашої компанії досконально вивчають маршрут слідування, зупинкові пункти, виробляють надійну перевірку автотранспорту. Детальне обговорення з клієнтом допомагає правильно спланувати всю програму заходів, яка дозволить організувати безпечне переміщення вантажів:

 • зважити рівень можливих ризиків на маршруті руху автотранспорту;
 • створити максимально безпечний маршрут;
 • здійснити контрольний огляд вантажу перед поїздкою;
 • вибрати технічне обладнання, транспортні засоби, екіпірувальне обмундирування для конвою;
 • забезпечити контроль безпеки в пункті отримання вантажу;
 • контролювати місце розташування вантажу на платформі або в автотранспорті;
 • тримати зв'язок із замовником, інформувати про стан вантажу на всіх етапах.

У випадках непередбачених ситуацій професійна охорона по супроводу вантажів гарантує оперативну готовність у вирішенні питань та оперативне реагування на зміни в схемі пересування.

Охорона і супровід вантажів: послуги

Охорона і супровід вантажів в Україні передбачає висококваліфіковану підготовку, а також досвідчені знання і вміння співробітників. Тому в нашій команді складаються найдосвідченіші і професійні охоронці, які пройшли суворий відбір. Багато наших фахівців - це в минулому працівники силових структур, які мають досвід поводження зі зброєю і здатність протидіяти злочинним угрупованням.

Послуги та гарантії Security Group під час послуги супровід вантажів охорона:

 • професійна команда охоронців здатна надати максимальний захист;
 • супровід різних видів вантажу, дозволених законодавством;
 • оформлення договору;
 • страхування матеріальних ризиків в надійних страхових організаціях;
 • 100% конфіденційність і нерозголошення інформації;
 • спостережливість і пильність співробітників, виконання поставлених вимог;
 • інформування та звітність замовника про маршрут проходження вантажного товару.

Багаторічний досвід і отримані навички надають нам можливість знаходити рішення для самих незвичайних і складних ситуацій:

 • озброєна охорона між різними точками України;
 • супровід великогабаритних вантажів і негабаритних;
 • інкасація;
 • супровід цінних вантажів;
 • охорона автоколон;
 • контроль вантажно-розвантажувального процесу;
 • рішення неординарних ситуацій;
 • співпраця з правоохоронними органами.

Нашим головним завданням є запобігти нападу на транспортні засоби, зупинити злодійство і псування майна, дбати про безпеку під час транспортування. Виконуючи всі ці функції, ми даємо гарантію власникам бізнесу, якісно і в поставлені терміни перемістити вантаж в призначене місце. Ми надаємо вигідні умови і гарантуємо вирішення питань в сфері безпеки.

Вартість послуг охорони вантажів

Ми пропонуємо якісний вид послуги «охорона супровід вантажів» за невисокою вартістю. Ми гарантуємо швидку доставку і максимальне збереження товарних цінностей, все обумовлені пункти фіксуємо в договорі. Ступінь ризику, маршрути пересування, види вантажного товару і відстань обговорюються окремо з кожним клієнтом. Супровід негабаритних вантажів вартість виправдовує себе відповідальним і професійним виконанням.

Наша компанія завдяки сучасним засобам захисту, досвідченим співробітникам і багаторічному досвіду гарантує замовнику доставку вантажу в призначене місце, в призначений час в цілості й схоронності. Пропонуємо вигідні умови юридичним особам з охорони різних видів об'єктів. Здійснюємо супровід негабаритних вантажів, ціна на які прийнятна, по всій території України. Укладаємо довгострокові вигідні взаємини по послугах охорони з великими торговельними компаніями і логістичними центрами на постійних умовах, в цих випадках ціни на послуги, що надаються значно нижче вартість, ніж ціни на разові послуги охорони вантажів Україна.

Компанія "Security Group" гарантує повну конфіденційність в роботі з клієнтами.

Новини
23 September 2021
У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

В связи с развитием технологий в охранном бизнесе, перед заказчиком встает проблема выбора способа обеспечения безопасности. Компания «Секьюрити Групп» предлагает свои услуги в организации охраны любых помещений техническими средствами, наиболее распространенными из них на сегодня являются пультовая охрана и GSM-сигнализация.

07 September 2021
Що в себе включає фізична охорона об’єкта

Фізична охорона досить складний комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного функціонування організації, на безпеку його співробітників і гостей, на збереження інформації, матеріальних цінностей та іншого майна.

26 August 2021
Фізична охорона підприємств

Замовляючи охорону території АПК в охоронній компанії «Секьюріті Груп» ви отримаєте підготовлену команду фахівців під конкретні умови і забезпечите правильну охорону. Ваш урожай, транспорт і посадковий матеріал буде в цілості, а обслуговуючий персонал буде працювати якісно і ефективно

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!