1

Охорона і супровід вантажів

Будь-яка галузь бізнесу хоч іноді потребує послуг вантажних перевезень або доставки різного вантажу. Від якості перевезення і точно зазначеного часу поставки залежить успішно-налагоджений бізнес, а торговельні організації не представляють існування без вантажних послуг. Найбільш уразливими є постачальники на рівні поставок і переміщення вантажу, зростає ризик збитків, який пов'язаний з псуванням майна та крадіжками. Знаючи все потаємні камені цієї системи, деякі злочинні особи або компанії, які спеціалізуються на крадіжці товару, налагоджують незаконні схеми заволодіння вантажем. З їх боку застосовуються схеми документальних махінацій аж до силових замахів.

Суттєво зменшити небезпеку втрати вантажу при транспортуванні допоможуть послуги «супровід вантажів по Україні» охоронних компаній. Ця сфера безпеки має досить широкий вибір на ринку послуг, однак варто уважно підійти до вибору охоронної компанії, яка надійно виконає роботу. Зустрічаються випадки, коли працівники організацій, що не мають посадового досвіду, своєї непрофесійності неодноразово наштовхували правопорушників на незаконні наміри. Також відомі випадки в охоронних компаніях з низьким рівнем перевірки, коли співробітники входили в змову зі зловмисниками.

Компанія Security Group надає послуги з супроводу вантажів Україна і надійної охорони до кінцевого пункту призначення. Досвідчені співробітники мають спеціальну підготовку, яка передбачає і попереджає ризики виникнення непередбачених ситуацій.

Особливості охорони і супроводу вантажів

Продуктивна робота підприємства різних сфер діяльності має важливе значення від якості на послуги з перевезення вантажів. Не має значення тип підприємства, наприклад, доставка товару в виробничі цехи, доставка замість реалізації, транспортування технічного обладнання. Недобросовісні дії співробітників або зловмисників можуть спричинити за собою значні збитки і фінансові збитки.

Працівники нашої компанії досконально вивчають маршрут слідування, зупинкові пункти, виробляють надійну перевірку автотранспорту. Детальне обговорення з клієнтом допомагає правильно спланувати всю програму заходів, яка дозволить організувати безпечне переміщення вантажів:

 • зважити рівень можливих ризиків на маршруті руху автотранспорту;
 • створити максимально безпечний маршрут;
 • здійснити контрольний огляд вантажу перед поїздкою;
 • вибрати технічне обладнання, транспортні засоби, екіпірувальне обмундирування для конвою;
 • забезпечити контроль безпеки в пункті отримання вантажу;
 • контролювати місце розташування вантажу на платформі або в автотранспорті;
 • тримати зв'язок із замовником, інформувати про стан вантажу на всіх етапах.

У випадках непередбачених ситуацій професійна охорона по супроводу вантажів гарантує оперативну готовність у вирішенні питань та оперативне реагування на зміни в схемі пересування.

Охорона і супровід вантажів: послуги

Охорона і супровід вантажів в Україні передбачає висококваліфіковану підготовку, а також досвідчені знання і вміння співробітників. Тому в нашій команді складаються найдосвідченіші і професійні охоронці, які пройшли суворий відбір. Багато наших фахівців - це в минулому працівники силових структур, які мають досвід поводження зі зброєю і здатність протидіяти злочинним угрупованням.

Послуги та гарантії Security Group під час послуги супровід вантажів охорона:

 • професійна команда охоронців здатна надати максимальний захист;
 • супровід різних видів вантажу, дозволених законодавством;
 • оформлення договору;
 • страхування матеріальних ризиків в надійних страхових організаціях;
 • 100% конфіденційність і нерозголошення інформації;
 • спостережливість і пильність співробітників, виконання поставлених вимог;
 • інформування та звітність замовника про маршрут проходження вантажного товару.

Багаторічний досвід і отримані навички надають нам можливість знаходити рішення для самих незвичайних і складних ситуацій:

 • озброєна охорона між різними точками України;
 • супровід великогабаритних вантажів і негабаритних;
 • інкасація;
 • супровід цінних вантажів;
 • охорона автоколон;
 • контроль вантажно-розвантажувального процесу;
 • рішення неординарних ситуацій;
 • співпраця з правоохоронними органами.

Нашим головним завданням є запобігти нападу на транспортні засоби, зупинити злодійство і псування майна, дбати про безпеку під час транспортування. Виконуючи всі ці функції, ми даємо гарантію власникам бізнесу, якісно і в поставлені терміни перемістити вантаж в призначене місце. Ми надаємо вигідні умови і гарантуємо вирішення питань в сфері безпеки.

Вартість послуг охорони вантажів

Ми пропонуємо якісний вид послуги «охорона супровід вантажів» за невисокою вартістю. Ми гарантуємо швидку доставку і максимальне збереження товарних цінностей, все обумовлені пункти фіксуємо в договорі. Ступінь ризику, маршрути пересування, види вантажного товару і відстань обговорюються окремо з кожним клієнтом. Супровід негабаритних вантажів вартість виправдовує себе відповідальним і професійним виконанням.

Наша компанія завдяки сучасним засобам захисту, досвідченим співробітникам і багаторічному досвіду гарантує замовнику доставку вантажу в призначене місце, в призначений час в цілості й схоронності. Пропонуємо вигідні умови юридичним особам з охорони різних видів об'єктів. Здійснюємо супровід негабаритних вантажів, ціна на які прийнятна, по всій території України. Укладаємо довгострокові вигідні взаємини по послугах охорони з великими торговельними компаніями і логістичними центрами на постійних умовах, в цих випадках ціни на послуги, що надаються значно нижче вартість, ніж ціни на разові послуги охорони вантажів Україна.

Компанія "Security Group" гарантує повну конфіденційність в роботі з клієнтами.

Новини
08 June 2022
Охорона сільгосппідприємств

При виборі агентства для охорони врожаю необхідно звернути увагу на ті компанії, які вже мають досвід подібної роботи та знають із практики, як захистити сільгосппідприємства та врожай.Охорона сільськогосподарських підприємств – це один із пріоритетних напрямків. Співробітники компанії мають величезний досвід в охороні садів, полів, елеваторів зерна та дорогої техніки - комбайни, трактори, спецтехніка.

23 May 2022
Причини помилкового спрацьовування охоронної сигналізації

Охрана помещений с помощью технических устройств - одна из самых популярных услуг. Технические системы охраны устанавливаются внутри и снаружи помещения. Если один из датчиков срабатывает - на место происшествия тут же выезжает группа быстрого реагирования. Но бывают ситуации, когда датчики срабатывают без причины. Чаще всего это случается с инфракрасным датчиком движения. Почему так происходит? Давайте разбираться.

17 May 2022
Замовте охорону під’їзду та захистіть себе від мародерства

Во все времена были кражи, но в последние годы их становится все больше. Экономическая ситуация, плохое образование, а в последнее время еще и военное положение способствуют увеличению краж и мародерства. Для того, чтобы обезопасить себя от потери имущества охранное агентство Security Group предлагает заказать услугу по охране подъездов.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!