Новини

28 January 2021
Особливості організації охорони бізнес-центрів та офісів

У зв'язку з тим, що такий об'єкт, як бізнес-центр, притягує увагу зловмисників всіх мастей, необхідно організовувати його комплексну охорону. Охорона офісів і бізнес-центрів має ряд своїх особливостей

06 January 2021
Супровід вантажів на автотранспорті

Охоронна компанія «Секьюріті Груп» рекомендує здійснювати супровід на будь-якому етапі перевезення: від завантаження до розвантаження. При отриманні замовлення на супровід вантажу охоронна компанія здійснює оцінку перевезеного і маршруту перевезення.

18 December 2020
Особиста охорона на день

Послуга особистої охорони на такий короткий проміжок часу є досить поширеною і затребуваною послугою.

08 December 2020
Охорона парків

Парки асоціюються у нас з безпекою і спокоєм, але вони таять в собі і багато небезпек. Не рідко охорони парків трапляється мати справу з небезпеками, зумовленими людськими факторами: хуліганство, бійки, вандалізм, необережне поводження з вогнем, безтурботне поведінку на водоймах, ну і терористичні акти і диверсії.

24 November 2020
Охорона автостоянок

Одним з напрямків нашої діяльності є надання професійних послуг з охорони автостоянок. Наші фахівці обслуговують парковки будь-яких площ, займаються організацією якісної охорони відповідно до вимог клієнтів.

10 November 2020
Охорона яхт клубів

Для таких об'єктів, як яхт-клуби, характерні свої особливості. Саме тому для даних комплексів необхідна організація якісної охорони. Спеціалізацією нашої компанії є організація професійної охорони, в тому числі, в яхт клубах.

23 October 2020
Кого вибрати для охорони об’єкта?

Розмірковуючи про необхідність організації захисту приватної території або майна, власник стикається з дилемою, кому довірити цю важливу відповідальну задачу - штатному сторожу або найманому приватному підприємству.

05 October 2020
Організація охорони в дачному селищі

Метою багатьох зловмисників завжди були і будуть не охороняються дачні володіння, з яких пропадають різні речі, аж до консервації. Для того щоб забезпечити збереження свого майна і захистити дачу від зловмисників, необхідно правильно організувати охорону на об'єкті.

24 September 2020
Особливості охорони кафе і ресторанів

Як організувати правильну охорону в ресторанах Щоб забезпечити безпеку в ресторані або кафе, потрібно прийняти ряд захисних заходів, які вбережуть заклад від матеріального і морального збитку в разі виникнення непередбачених ситуацій

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!