10 October 2022

10 ознак того, що зловмисники зацікавилися вашим житлом

post-image

Всі співробітники правоохоронних органів чи охоронних компаній знають, що пограбування житла не відбувається спонтанно. Злодії готуються до цього заздалегідь та ретельно планують усі свої дії. Вони заздалегідь спостерігають за будинком, відстежують машини власників житла, можуть періодично дзвонити вам на телефон. Все це робиться непомітно, але є ряд ознак, якими можна визначити, що вашим житлом зацікавилися.

10 причин побоюватися пограбування будинку

Злодії сьогодні стали дуже винахідливими у виборі відповідного будинку чи квартири. Їх найчастіше цікавить житло з металопластиковими вікнами та гарними вхідними дверима. Але для того, щоб потрапити до будинку злодіям потрібно більше інформації. Існує 10 основних ознак того, що вами зацікавилися зловмисники.

  1. Якщо у двері хтось дзвонить, але за дверима нікого немає - це може бути звичайне пустощі дітей. Але якщо така ситуація повторюється неодноразово, то можливо зловмисники перевіряють якщо хтось вдома.
  2. Ваша дитина розповіла, що її запитували про батьків, де вони працюють, яка квартира і т.д. Необхідно обов'язково провести бесіду з дітьми, щоб вони знали, що таку інформацію не можна розповідати чужим людям.
  3. Періодично телефонує телефон і після того, як ви взяли трубку зв'язок обривається. Можливі ще варіанти, коли той, хто зателефонував, цікавиться куди він потрапив і хто проживає за цією адресою. Також слід насторожитися, коли надходять дзвінки з ЖЕКу або Водоканалу та вас просять надати інформацію про мешканців. Можуть уточнювати час, коли ви будете вдома для того, щоб провести якісь роботи.
  4. Якщо ви виявили, що дверний замок зламаний або ключ не вставляється в замкову щілину, є велика ймовірність, що двері вже намагалися зламати.
  5. Якщо ви помітили, що незнайомець оглядає ваші двері або дверний замок - обов'язково проявіть пильність. Можливо, навіть варто викликати поліцію.
  6. Якщо ви стали свідком того, як хтось виносить речі з вашого під'їзду, варто уточнити з якої квартири переїжджають і переконатися в правильності відповіді. Адже якщо обікрали когось із вашого під'їзду, то цілком імовірно, що ваша квартира може стати наступною.
  7. Необхідно насторожитися, коли хтось закрив вічко у вхідних дверях. Або, можливо, біля дверей з'явилися сторонні предмети. Це може бути будь-яка дрібниця, яку зловмисник залишає як маркер, щоб визначити з'являєтеся ви у квартирі чи ні. Іноді біля вхідних дверей може бути розсипане борошно, слідами на якому можна легко визначити чи повернулися ви додому чи ні.
  8. Підозрення повинні викликати люди, які проводять опитування, пов'язані з питаннями про доходи, професію, графік роботи і т.д.
  9. Якщо ви почали часто бачити незнайомців у дворі будинку або у вашому під'їзді, то варто поцікавитися з якою метою він відвідує це місце.
  10. Ви можете отримати запрошення відвідати конкретну організацію у конкретний час. Перед тим, як відправитися на зустріч, необхідно уточнити по телефону, чи буде ця зустріч.

Дуже часто трапляється так, що самі власники квартир надають зловмисникам всю необхідну інформацію про себе. Тож будьте пильними.

Як захистити своє житло від крадіжки

Знання інформації про ознаки, що ваш будинок зацікавив зловмисників – це вже запорука того, що вашу квартиру злодії обійдуть. Також забезпечте будинок якісними вхідними дверима. Хороші сучасні двері мають спеціальний захист від злому та блокують спробу проникнення в житло.

Також охоронна компанія “Security Group” пропонує встановити охоронну систему для вашого житла. У цьому випадку ви можете бути точно впевненими в тому, що у ваш будинок злодій не пройде.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!