Ціни на охоронні послуги


Багато городян на сьогоднішній день знайомі з такими явищами, як дрібні крадіжки, вандалізм, мародерство, саме тому так актуальні зараз охоронні послуги. Це вже стало необхідністю. Охоронне агентство «Security Group» надає послуги охорони на професійному рівні.

Завдяки кваліфікованим кадрам, величезному досвіду роботи, співпраці з правоохоронними органами, клієнтам ми гарантуємо своєчасне виконання обов’язків щодо захисту майна, життя людини, у нас є база постійних клієнтів, які неодноразово до нас звертаються і залишаються задоволені результатом. При цьому на послуги охорони ціна у нас встановлена прийнятна.

Люди довіряють нам не тільки майно, а й життя. В доступності, ефективності співпраці з нами можна переконатися, зателефонувавши за номером телефону. Поговоривши з нашими менеджерами, ви отримаєте відповіді на всі питання. Також ви відразу можете дізнатися, яка на охоронні послуги ціна у нас діє.

Від чого залежить вартість охоронних послуг?

  1. Послуги з охорони комерційних об’єктів. Для супермаркетів, офісів, торгових центрів однією з найбільш поширених послуг вважається установка охоронної, пожежної сигналізації, системи відеоспостереження, тривожної кнопки. Її щомісячне обслуговування нижче оплати праці охоронця, але разом з тим, безпеку людей, цінностей набагато вище.
  2. Охорона приватної власності. Спеціально для фізичних осіб у нас розроблено кілька пакетів, представлених в різних цінових категоріях. Побачивши прайс лист на охоронні послуги, у людини з’являється можливість підібрати доступний, оптимальний пакет послуг для себе. Він включає в себе різні опції. Як правило, щомісячна абонентська плата не дуже висока.
  3. Персональна охорона. Якщо вам потрібно особистий охоронець, наша компанія запропонує професіонала, який буде відповідати за здоров’я, життя людини. Подібну послугу часто замовляють політики, артисти, бізнесмени. Серед таких людей дуже популярна подібна охорона, ціна хоч і вище, але життя буде в цілковитій безпеці.
  4. Тарифи на пультову охорону. На сьогоднішній день кошти пультової охорони представлені у великій різноманітності, не кожна людина відразу може визначитися з остаточним варіантом. Починаючи роботу з клієнтом, ми враховуємо особливості об’єкту, що охороняється, грошові можливості людини. Після вивчення ситуації, ми пропонуємо дієве рішення захисту майна, життя людини. Саме тому вартість охоронних послуг сигналізації підійде різним верствам населення.

Після підписання договору оплата послуг здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом.

Якщо вас цікавить вартість охоронних послуг в Києві, звертайтеся до менеджерів компанії «Security Group». Вони дадуть відповідь на фінансові питання. Наші консультанти допоможуть визначитися з найбільш підходящим варіантом надання послуг. Телефонуйте в наше агентство або заповнюйте форму на сайті.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!