Наші послуги

icon
Охорона об'єктів

Професійні послуги для досягнення найкращого ступеня безпеки об’єктів

Перейти
icon
Пультова охорона

Забезпечення об’єктів спостереження найкращими сучасними технічними системами захисту і контролю

Перейти
icon
Група швидкого реагування

Професійно спланований і структурно розвинений план патрулювання

Перейти
icon
Охорона фізичних осіб

Забезпечення безпеки об’єктів різного типу

Перейти
icon
Охорона масових заходів

Охорона заходів будь-яких розмірів і рівнів

Перейти
icon
Охорона і супровід вантажів

Охорона і супровід цінних вантажів, що транспортуються будь-яким типом транспорту

Перейти
icon
Технічні системи охорони

Професійні роботи по впровадженню технічних засобів безпеки

Перейти
icon
Послуги кінолога

Професійний досвід роботи зі службовими собаками

Перейти
icon
Юридичні послуги

Широкий спектр юридичних послуг від юристів вищої кваліфікації

Перейти
icon
Послуги охоронця

Забезпечення безпеки за допомогою професійних охоронців

Перейти
icon
Особиста охорона

Особиста охорона - це послуга, яка є основною умовою безпеки

Перейти
icon
Супровід інкасації

Одним з видів охорони об’єктів банку прийнято вважати супровід інкасації

Перейти
icon
Послуга вахтової охорони

Охоронна компанія Security Group пропонує послугу охорона вахта Україна

Перейти

Безпека є необхідною складовою для високої якості життя всіх людей. Впевненість в особистій захисту і захисту майна це дуже важливий момент. Для того щоб вирішити цю нелегку задачу, необхідно довіритися професіоналам, які спеціалізуються на послугах охорони в Києві.

Перелік послуг нашої компанії

Охоронна фірма Security Group пропонує клієнтам охоронні послуги наступних видів:

  • Фізична охорона. Навряд чи який-небудь технічної системі під силу зрівнятися з професіоналами з багаторічним досвідом, відмінним фізичним станом, набутими навичками і наявністю аналітичного мислення. Наскільки б система не мала надійними і сучасними характеристиками, вона в будь-якому випадку потребує управлінні звичайною людиною.

Актуальність послуг фізичної охорони завжди буде займати лідируючі позиції, так як саме послуги охорони фізичної сприяють поліпшенню функціонування технічних систем і є ефективним доповненням до них. Послуги фізичної охорони необхідні на таких об'єктах, як торгові центри, магазини, великі офісні організації, громадські установи, дачні селища і навіть заміські котеджі.

  • Особиста охорона. Цей вид охорони характеризується роботою з певною людиною. За допомогою послуг особистого охоронця можна поліпшити якість безпеки і уникнути виникнення різних ризиків.

У список клієнтів охоронної компанії Security Group входять такі успішні особистості, як бізнесмени, зірки шоу-бізнесу, політики, а також інші відомі особи, які користуються послугами нашої компанії.

  • Технічна охорона. При виникненні поза штатних ситуацій фізична і технічна охоронні послуги в Києві служать незамінним доповненням один до одного. Надійність і функціональні характеристики технічних систем є запорукою безпеки людського життя і його здоров'я.

Список професійних технічних засобів нашої компанії складається з:

  • пожежної та охоронної сигналізації;
  • тривожної кнопки;
  • системи періметріальной охорони;
  • системи відеоспостереження та інших пристосувань.

Перед етапом установки весь арсенал обладнання проходить тестування і регулярне технічне обслуговування нашими фахівцями.

Застосування технічної охорони необхідно в приватних будинках, квартирах, офісах, гаражах, дачах, складських приміщеннях і приміщеннях інших типів.

Технічні системи здатні знизити рівень фінансових витрат, підвищити якість захисту і запобігти ризикам займання, віконних і дверних зломів, проникнення на об'єкти і т.д.

Послуги охоронної фірми Security Group, наші переваги

Відсутність охорони або її ненадійність може зіграти злий жарт з власниками і привести до багатьох проблем. Для підприємців такий фактор може відбитися як на втрати матеріального майна, так і на втрати колишньої репутації. Тому краще не ризикувати і замовити послуги охорони.

Наша компанія складається з штату співробітників, які пройшли спеціальне навчання і мають багаторічний досвід роботи. Охоронні послуги Україна від компанії Security Group - це використання сучасного обладнання та технологій, наявність всіх необхідних ліцензій та дозволів державного типу. А найголовніше це ваша надійна безпека і збереження об'єктів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!