26 May 2020

Надійна охорона будинку - як забезпечити

post-image

Згідно зі статистичними даними, приватні будинки грабують набагато частіше, ніж квартири. Цьому сприяють сприятливі умови, такі як відсутність сусідів поблизу, безліч дерев і кущів, які здатні приховати зловмисників від сторонніх очей. Крім того, вікна в приватних будинках здебільшого розташовані низько. Щоб унеможливити розкрадання, необхідно ретельно продумати охорону будинку. Установкою якісних дверей та надійного замку недостатньо.

Головні напрямки забезпечення охорони приватного будинку

Наявність високої огорожі та залізної брами з одного боку можуть відлякати зловмисника, з іншого – ніхто не побачить стороннього, який все-таки проник на чужу територію. Наявність собаки на ділянці також не гарантує повної безпеки. Злодії можуть приспати її на деякий час. Забезпеченням надійної охорони будинку слід зайнятися самостійно.

У будинках переважно встановлюють одні вхідні двері. Тому важливо відповідально підійти до її вибору. Рекомендовано віддати перевагу міцним залізним дверям з декількома замками, що мають різну конструкцію. Два або три надійні замки неодмінно затримають професійних грабіжників, а новачків вони відлякають. Двері слід обладнати відеоочком. З його допомогою можна розглянути гостя, дізнатися про його ім'я. Такий незначний елемент охоронної системи здатний запобігти проникненню зловмисників вдень. Досить часто грабіжники обманюють господарів, приголомшують їх та забирають дорогі речі.

За бажанням встановити систему відеоспостереження, монтаж відеодомофону не знадобиться. Завдяки камері, що розташована над входом, господарі побачать не лише візитера, а й частину подвір'я. Відеоспостереження є ефективним елементом охоронної системи, оскільки за його допомогою можна контролювати ділянку, ворота та територію біля вікон.

За наявності решіток на вікнах безпека суттєво підвищується, але власники приватних будинків досить рідко встановлюють їх. Краще замінити всі склопакети на конструкцію з двома стеклами та надійними кріпленнями. Такі вікна не лише зможуть захистити майно, але й забезпечать термо- та шумоізоляцію.

Також не завадить охоронна сигналізація. Якщо зловмисника не зупинять перераховані вище елементи, сигналізація сповістить господарів про несанкціоноване проникнення. У приватних будинках датчики рекомендовано встановити у всіх кімнатах з вікнами без ґрат, у кімнаті з каміном та димоходом, біля вхідних дверей. Популярністю користуються такі види датчиків:

  • реагуючі на розбиття вікна;
  • двері, що спрацьовують на відкриття;
  • реагують на рух теплокровних об'єктів.

При виявленні присутності зловмисників у будинку сигналізація сповістить господарів та спецслужби.

У кожному будинку неодмінно знайдуться цінні речі, які власники житла хочуть захистити. Навіть якщо сума буде незначною, неприємний осад про перебування сторонніх осіб у будинку залишиться надовго. Подбайте про охорону свого будинку! Докладніше про послугу можна дізнатися на нашому сайті або за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!