23 September 2021

У чому відмінність пультової охорони від GSM-сигналізації

post-image

Кожен відповідальний власник приміщення, будь то житлового, промислового, торгового або будь-якого іншого, повинен подбати про його охорону. Адже несанкціоноване проникнення в такі приміщення сторонніх осіб може привести до маси негативних наслідків. Крадіжка особистого майна, товарів, цінностей, інформації, пошкодження обладнання, просто хуліганські дії можуть істотно зашкодити вашому бізнесу або нашкодити сімейному бюджету.

Тому профілактичні заходи є найефективнішим методом забезпечити безпеку приміщення від незаконного проникнення. Одних замків, навіть найдорожчих, недостатньо для забезпечення повної безпеки, адже чим хитріше замки, тим віртуозніше стають грабіжники. Не слід забувати, що слабким місцем приміщення може бути не тільки двері, але і віконні прорізи, дах, стіни, перегородки і підлоги.

Для ефективної безпеки необхідно застосовувати охоронні заходи для приміщень, такі послуги готові надати багато охоронних організації. Але, у зв'язку з розвитком технологій в охоронному бізнесі, перед замовником встає проблема вибору способу забезпечення безпеки. Компанія «Секьюріті Груп» пропонує свої послуги в організації охорони будь-яких приміщень технічними засобами, найбільш поширеними з них на сьогодні є пультова охорона і GSM-сигналізація. Давайте разом розбиратися в особливостях кожного способу.

Пультова охорона

Найбільш поширений спосіб охорони приміщень, яким користуються багато власників житлових будинків, квартир, невеликих підприємств і організацій. Під пультової охороною мається на увазі цілий комплекс заходів, які спрямовані попередити, виявити і захистити ваші приміщення. У цей комплекс входить велика кількість різноманітних технічних засобів, основні з яких: датчики, пристрої відеоспостереження, приймально-контрольний прилад і диспетчерський пункт з пультом. Датчики існують різні, вони можуть реагувати на рух, відкриття, злом, розбиття вікон, дверей, дим і інші фактори. Сигнал від датчика надходить на пульт диспетчерського поста і до місця події негайно виїжджає група оперативного реагування. Час прибуття зазвичай обчислюється кількома хвилинами, дозволяючи в дуже короткий проміжок часу запобігти незаконне проникнення в приміщення або затримати зловмисників, не допускаючи втрати майна.

GSM-сигналізація

GSM-сигналізація являє собою вид охоронного обладнання, яке передає сигнал тривоги не на пульт охорони, а безпосередньо на телефон по GSM каналам, тобто по каналах мобільного зв'язку. Такий вид охорони набирає популярність в даний час завдяки своїй надійності і простоті в управлінні. Особливістю GSM-сигналізації є можливість не тільки отримувати сигнал про небезпеку, але і здійснювати моніторинг ситуації на об'єкті, що охороняється в режимі реального часу. Власник прямо з мобільного телефону може спостерігати за тим, що відбувається в приміщенні, наприклад, як працюють співробітники або відбувається розвантаження-вивантаження товарів. При виникненні небезпеки система моментально передає сигнал тривоги на один певний телефон або на кілька телефонних номерів, а сигналом тривоги може бути текстове повідомлення або голосовий виклик. Власник самостійно вирішує, що робити в нештатної ситуації і приймає рішення про виклик поліції або інших спеціалізованих служб.

Сучасні охоронні агентства надають широкий перелік послуг, що дозволяють забезпечити безпеку житла і приміщень для бізнесу. Використання технічних засобів охорони дозволяє істотно знизити витрати на забезпечення безпеки приміщень, але слід пам'ятати, що установку і обслуговування таких систем необхідно довіряти тільки професійним охоронним агентствам.

Охоронна компанія «Секьюріті Груп» має величезний досвід в сфері охорони і безпеки будь-яких об'єктів, ми організуємо охоронні заходи, покликані забезпечити надійною охороною житлові, комерційні, промислові та соціальні приміщення. Використовуючи новітні розробки в сфері забезпечення безпеки, ми підключимо ваші приміщення до пультової охорони або GSM-сигналізації. Звернувшись в нашу компанію, клієнт отримає весь комплекс послуг, починаючи від консультації і закінчуючи підключенням об'єкта під охорону. Співпраця з компанією «Секьюріті Груп» забезпечить повну безпеку життя, здоров'я і майна наших клієнтів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!