25 August 2022

Вибір антикрадіжної системи для магазину

post-image

Встановлення протикрадіжної системи в магазині успішно запобігає крадіжці та допомагає скоротити збитки підприємцю. Такі системи не тільки охороняють, а й стримують вплив на зловмисників. Адже побачивши на вході до магазину протикрадіжну систему злодій, швидше за все, відмовиться від своїх намірів. Так як магазини є різні, то і до вибору протикрадіжної системи саме для вашого магазину необхідно підійти відповідально. Тоді встановлення такої системи принесе величезну користь.

Охоронні системи для магазинів - особливості та переваги

При виборі охоронної системи необхідно враховувати особливості магазину та товару. Тож якщо потрібно захистити невеликі дорогі товари, краще використовувати спеціальні системи датчиків для вітрин. Такі охоронні системи мають різні форми, розміри та легко монтуються. Вони найчастіше використовуються для охорони смартфонів, планшетів, відеокамер.

Для товарів, що знаходяться в загальному доступі, краще використовувати стійки зі звуковою або світловою сигналізацією. Такі стійки встановлюються під час входу в магазин або поруч із касами. На всі товари наклеюються бирки із вбудованим атикражним датчиком. Одна із стійок перевіряє товар на наявність датчиків, а друга виконує функцію приймача. Якщо датчик потрапляє в зону дії імпульсів, з'являються коливання, їх уловлює приймач та активує сигнал тривоги.

Таким чином, товар захищений від несанкціонованого виносу за межі торгової точки.

Антикражні системи для магазинів мають ряд переваг:

  • встановлення можливе в будь-якому приміщенні;
  • не впливають на роботу електронних або магнітних приладів;
  • споживання невеликого обсягу електроенергії;
  • можливість помилкових спрацьовувань мінімальна;
  • легкість монтажу, встановлення та зміни налаштувань.

Яку технологію охоронної системи вибрати

Антикражні системи діляться за типом використаної технології. Технологія може бути радіочастотною, електромагнітною та акустомагнітною.

Пристрої, що працюють на основі електромагнітної технології, створюють магнітне поле. При спробі винести неоплачений товар із магазину датчик, який встановлений на товарі, потрапляє в магнітне поле. У цьому активується тривожний сигнал. Охоронна система на основі електромагнітних технологій підійде торговим точкам, де переважає товар із металевими елементами.

У системах, що працюють за радіочастотною технологією, використовуються ярлики з LC-контуром. Захисні ярлики наклеюються на товари та активують тривожний сигнал у той момент, коли зловмисник проходить через спеціальні ворота. Система підійде супермаркетам, де представлено безліч товарів різних форм та розмірів. Захисну етикетку можна підібрати для кожного з них.

Акустомагнітна антикрадіжна система більше підійде для захисту продуктів харчування, господарських товарів, книг та електронного обладнання. Передавач випромінює послідовність імпульсів із частотою заповнення 58 кГц. Захисна смуга коливається під впливом поля з ультразвуковими частотами, потім активується сигнал тривоги. Акустомагнітна система має найнижчий відсоток помилкових спрацьовувань, сумісна з більшістю товарів та функціонує практично на будь-яких поверхнях.

Підсумок

Встановивши антикрадіжну систему в магазині або торговій точці, ви досить швидко окупите витрати на її встановлення. До вибору системи необхідно підходити відповідально і за необхідності можна проконсультуватися з фахівцями.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!