Група швидкого реагування від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для будинку

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в будинку/на дачі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Нападів на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Група швидкого реагування

  Коли виникають нештатні ситуації на об'єктах, що охороняються, і в той час, коли проводяться масові заходи, необхідно швидко реагувати на те, що відбувається і приймати рішення, що здатні убезпечити людей і допомогти зберегти всі цінності.

  Такі ситуації зможе вирішити охорона групи швидкого реагування (ГШР) - це мобільна група, що складається із співробітників компанії Security Group. Тут кожен робітник має необхідну підготовку і великий досвід в даній сфері. Всі співробітники можуть якісно працювати при будь-яких ситуаціях, навіть якщо і мають обмеження про те що інформації.

  Служба швидкого реагування може патрулювати територію, яка задана. У критичних ситуаціях (спрацьовує охоронна сигналізація, натиснули тривожну кнопку, викликають групу по номеру телефону) оператор завжди дзвонить мобільній групі, яка найближче знаходиться від проблемного об'єкта, розповідає певну інформацію про об'єкт (адреса і т.д.). Якщо необхідно, то викликають відразу кілька груп на один об'єкт.

  Група швидкого реагування: надання послуг при будь-яких умовах

  Група ГШР - це підрозділ, в якому складається із співробітників компанії Security Group. Кількість працівників визначається ситуацією, видом послуг, які надаються. Група швидкого реагування Київ ефективно діє при будь-яких умовах.

  Охорона гшр: які існують особливості

  ГШР ПОП Security Group цілодобово готові приступити до виконання обов'язків. Всі підрозділи реагують щомиті і після того, як отримали сигнал, їдуть на викликається об'єкт. Мобільні групи можуть надавати екстрену допомогу для інших підрозділів нашої фірми на будь-який об'єкт, який знаходиться під охороною. Кожна група має всі потрібні кошти для зв'язку і захистів. Охоронцям видають спеціальну екіпіровку. Щоб оперативно переміщатися від об'єкта до об'єкта, підготували сучасні автомобілі.

  ГШР охорона ПОП це частина комплексу послуг охорони в нашій компанії. Всі підрозділи тісно взаємодіють між собою. Це призводить до ефективності роботи.

  Виклик групи швидкого реагування

  ГШР Київ негайно прибуває і вживає певних заходів, а також надає практичну допомогу.

  Викликати ПОП ГШР Security Group можна в тому випадку:

  • Коли з'явилася загроза кримінального характеру по відношенню власності, яка охороняється або охоронюваних осіб (це може бути напад, крадіжка, загроза);
  • Коли виконуються окремі доручення, які піддаються ризику;
  • Коли виконуються раптові завдання з приводу зустрічі або супроводу, які супроводжуються особистою охороною;
  • Коли виникають ДТП, в якому бере участь представник замовника;
  • Коли відбувається травма, нездужання, пов'язані з неможливостями пересування;
  • Коли виникають всякі ситуації на об'єктах, що охороняються;
  • Коли відбувається пожежа.

  Співробітники служби швидкого реагування:

  • за законом застосовувати фізичну силу, травматичні зброї;
  • затримувати осіб, які вчинили протиправні дії на об'єкт, що охороняється, прямо на місці, де вчинили правопорушення. А далі передавати справи до органів внутрішніх справ;
  • можливість застосувати технічні або ж інші засоби.

  Наш склад команди 24/7 готовий виконувати свої обов'язки. Кожен фахівець має потрібні технічні пристосування і засоби захисту. Всі співробітники ГШР мають такі обладнання в розпорядженні:

  • Потрібний набір засобів медицини для того, щоб надати першу допомогу.
  • Спеціальний автомобіль.
  • Спеціальні костюми, бронежилети, а також іншу екіпіровку.
  • Необхідні кошти оборони (також пневматична зброя).
  • Радіозв'язок і мобільні засоби.

  Всі ці обладнання дозволяють нашому наряду, який має прекрасну фізичну підготовку, знається в психології, чудово справлятися з будь-якими завданнями.

  Головне завдання послуги охорона група швидкого реагування - це захищати життя і здоров'я своїх клієнтів і всю їхню родину, а також всіх співробітників об'єкта, який знаходиться під охороною. Якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, тоді ви зможете відчути себе в цілковитій безпеці.

  Співробітники компанії Security Group нададуть вам повну інформацію при необхідності, а також проведуть консультацію про ту послузі, яка вас найбільше цікавить.

  Всі патрулі служби швидкого реагування працюють в єдиному інформаційному просторі і, при необхідності, можуть об'єднувати свої сили для підвищення ефективності спрацьовування.

  Новини
  15 April 2024
  Група швидкого реагування Security Group: як це працює і в яких випадках потрібна?

  У сучасному світі безпека стає все більш важливим аспектом як для індивідуальних осіб, так і для компаній. У зв'язку з цим послуги групи швидкого реагування від Security Group відіграють ключову роль у забезпеченні негайного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

  10 April 2024
  Особистий охоронець у Києві: коли варто задуматися про особисту охорону?

  У сучасному світі питання безпеки стають дедалі актуальнішими, особливо у великих містах, таких як Київ, де високий темп життя та велика кількість людей збільшують ризики виникнення несподіваних загроз

  25 March 2024
  Охорона комерційної нерухомості у Києві: ваше підприємство під захистом “Security Group”

  В умовах бізнес-простору Києва, що активно розвивається, питання безпеки комерційної нерухомості займають одне з ключових місць у списку пріоритетів кожного підприємця, незалежно від розміру та специфіки вашого бізнесу

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!