Група швидкого реагування від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для будинку

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в будинку/на дачі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Нападів на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Група швидкого реагування

  Коли виникають нештатні ситуації на об'єктах, що охороняються, і в той час, коли проводяться масові заходи, необхідно швидко реагувати на те, що відбувається і приймати рішення, що здатні убезпечити людей і допомогти зберегти всі цінності.

  Такі ситуації зможе вирішити охорона групи швидкого реагування (ГШР) - це мобільна група, що складається із співробітників компанії Security Group. Тут кожен робітник має необхідну підготовку і великий досвід в даній сфері. Всі співробітники можуть якісно працювати при будь-яких ситуаціях, навіть якщо і мають обмеження про те що інформації.

  Служба швидкого реагування може патрулювати територію, яка задана. У критичних ситуаціях (спрацьовує охоронна сигналізація, натиснули тривожну кнопку, викликають групу по номеру телефону) оператор завжди дзвонить мобільній групі, яка найближче знаходиться від проблемного об'єкта, розповідає певну інформацію про об'єкт (адреса і т.д.). Якщо необхідно, то викликають відразу кілька груп на один об'єкт.

  Група швидкого реагування: надання послуг при будь-яких умовах

  Група ГШР - це підрозділ, в якому складається із співробітників компанії Security Group. Кількість працівників визначається ситуацією, видом послуг, які надаються. Група швидкого реагування Київ ефективно діє при будь-яких умовах.

  Охорона гшр: які існують особливості

  ГШР ПОП Security Group цілодобово готові приступити до виконання обов'язків. Всі підрозділи реагують щомиті і після того, як отримали сигнал, їдуть на викликається об'єкт. Мобільні групи можуть надавати екстрену допомогу для інших підрозділів нашої фірми на будь-який об'єкт, який знаходиться під охороною. Кожна група має всі потрібні кошти для зв'язку і захистів. Охоронцям видають спеціальну екіпіровку. Щоб оперативно переміщатися від об'єкта до об'єкта, підготували сучасні автомобілі.

  ГШР охорона ПОП це частина комплексу послуг охорони в нашій компанії. Всі підрозділи тісно взаємодіють між собою. Це призводить до ефективності роботи.

  Виклик групи швидкого реагування

  ГШР Київ негайно прибуває і вживає певних заходів, а також надає практичну допомогу.

  Викликати ПОП ГШР Security Group можна в тому випадку:

  • Коли з'явилася загроза кримінального характеру по відношенню власності, яка охороняється або охоронюваних осіб (це може бути напад, крадіжка, загроза);
  • Коли виконуються окремі доручення, які піддаються ризику;
  • Коли виконуються раптові завдання з приводу зустрічі або супроводу, які супроводжуються особистою охороною;
  • Коли виникають ДТП, в якому бере участь представник замовника;
  • Коли відбувається травма, нездужання, пов'язані з неможливостями пересування;
  • Коли виникають всякі ситуації на об'єктах, що охороняються;
  • Коли відбувається пожежа.

  Співробітники служби швидкого реагування:

  • за законом застосовувати фізичну силу, травматичні зброї;
  • затримувати осіб, які вчинили протиправні дії на об'єкт, що охороняється, прямо на місці, де вчинили правопорушення. А далі передавати справи до органів внутрішніх справ;
  • можливість застосувати технічні або ж інші засоби.

  Наш склад команди 24/7 готовий виконувати свої обов'язки. Кожен фахівець має потрібні технічні пристосування і засоби захисту. Всі співробітники ГШР мають такі обладнання в розпорядженні:

  • Потрібний набір засобів медицини для того, щоб надати першу допомогу.
  • Спеціальний автомобіль.
  • Спеціальні костюми, бронежилети, а також іншу екіпіровку.
  • Необхідні кошти оборони (також пневматична зброя).
  • Радіозв'язок і мобільні засоби.

  Всі ці обладнання дозволяють нашому наряду, який має прекрасну фізичну підготовку, знається в психології, чудово справлятися з будь-якими завданнями.

  Головне завдання послуги охорона група швидкого реагування - це захищати життя і здоров'я своїх клієнтів і всю їхню родину, а також всіх співробітників об'єкта, який знаходиться під охороною. Якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, тоді ви зможете відчути себе в цілковитій безпеці.

  Співробітники компанії Security Group нададуть вам повну інформацію при необхідності, а також проведуть консультацію про ту послузі, яка вас найбільше цікавить.

  Всі патрулі служби швидкого реагування працюють в єдиному інформаційному просторі і, при необхідності, можуть об'єднувати свої сили для підвищення ефективності спрацьовування.

  Новини
  22 June 2024
  Як підготуватися до масового заходу: роль охоронних служб

  Масові заходи, такі як концерти, спортивні події, фестивалі та конференції, привертають велику кількість людей та потребують особливої ​​уваги до питань безпеки. Успішне проведення таких заходів залежить не тільки від організації розважальної програми

  10 June 2024
  Як працює пультова охорона та в чому її переваги?

  У сучасному світі забезпечення безпеки будинків та офісів стає одним із ключових завдань для власників нерухомості. Традиційні методи охорони, такі як фізична присутність охоронців часто доповнюються або замінюються технологічними рішеннями

  15 April 2024
  Група швидкого реагування Security Group: як це працює і в яких випадках потрібна?

  У сучасному світі безпека стає все більш важливим аспектом як для індивідуальних осіб, так і для компаній. У зв'язку з цим послуги групи швидкого реагування від Security Group відіграють ключову роль у забезпеченні негайного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!