Охорона магазину від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для магазину

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в магазині

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра магазину

Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Пультова охорона магазину

  Питання безпеки завжди актуальний. У магазинах, установах і приватних оселях грамотна система охорони дозволить спати спокійно.

  Сьогодні, коли багато магазинів в прагненні забезпечити максимальну зручність покупцям, переходять на принцип самообслуговування, правильно організована безпека особливо важлива. Для більшої надійності фізичну охорону варто доповнювати спеціальної охоронної технікою. Тому пультова охорона магазину - те, що потрібно, щоб забезпечити спокій персоналу і відвідувачів, контролювати збереження товару.

  Принцип дії пультової охорони

  пультовая охрана магазина

  Пультова охорона – це сучасна комплексна система, ефективне доповнення або альтернатива фізичної охорони. Послуги надаються віддалено з центрального пульта. За бажанням клієнта може бути встановлено відеоспостереження.

  Система включає в себе:

  • датчики оповіщення. Реагують на рух, відкриття дверей або вікна, розбиття скла;
  • приймально-контрольні прилади. Обробляють сигнали датчиків і передають їх на пульт;
  • кнопка тривоги. У разі небезпеки дозволяє людині передати сигнал тривоги;
   сирена - звуковий сигнал про порушення.

  «Security Group» пропонує охоронні послуги для об'єктів різного значення - магазину, будинку, офісу і т.д. Маючи багаторічний досвід, компанія гарантує віддалений контроль і оперативне реагування у разі протиправних дій.

  Плюси і переваги пультової охорони магазину

  пультовая охрана магазина

  До переваг пультової охорони магазину можна віднести:

  • доступність;
  • виключення людського фактора;
  • швидкість реагування;
  • відеоспостереження;
  • комплексність послуг.

  Вартість системи відносно не висока, основні витрати припадають на установку обладнання. З нею відпадає необхідність в утриманні власного штату охорони, що істотно знижує витрати. Послуги групи швидкого реагування входять у вартість. При бажанні клієнт може відмовитися від виїзду групи, обмежившись передачею тривожного сигналу.

  Відсутність фізичної охорони в магазині виключає всі незручності і накладки, що виникають в результаті присутності охоронця-людини. Сучасна чутлива техніка чітко і швидко реагує на порушення периметра, передаючи сигнал на централізований пульт.

  Група швидкого реагування знаходиться на постійному чергуванні в районі об'єкту, що охороняється і в будь-який час доби перебуватиме на місце протягом 10 хвилин. Вона складається виключно з досвідчених професіоналів.

  Відеоспостереження дозволяє розібратися в будь-якій спірній ситуації і зафіксувати правопорушення. Запис може бути доказом у суді.

  Власник оповіщається про всі події. У разі поломки обладнання, здійснюється фізична охорона і ремонт.

  Особливості роботи

  Установка починається з огляду приміщення. Фахівці визначають, куди краще розмістити датчики, щоб вони забезпечували повний контроль над простором і дозволяли спостерігати за всіма важливими об'єктами.

  Якщо відбувається пошкодження будь-якого датчика, дані про це передається на центральний пульт як сигнал тривоги. На пульті постійно збирають і аналізують відомості про стан охоронних систем, щоб якомога швидше виявляти і усувати порушення.

  Вступники на пульт сигнали тривоги передаються групам швидкого реагування, поліції, пожежним - по ситуації.

  При відключенні електрики система пультової охорони магазину здатна до 6 годин працювати автономно.

  Підключення та обслуговування

  Підключення системи складається з декількох етапів:

  • Виїзд на місце: оцінка ситуації безпеки, огляд приміщення.
  • Обговорення деталей надання послуг.
  • Підписання договору, оплата.
  • Встановлення обладнання.
  • Перевірки пуск.
  • Інструктаж власника і співробітників магазина.

  Надалі ведеться цілодобове спостереження за об'єктом охорони, гарантується обслуговування техніки та оперативне реагування на події.

  Пультова охорона магазину, ціна на яку нижче, ніж у інших типів охоронних послуг, може гарантувати безпеку. Але для надійності багато магазинів вважають за краще поєднувати її з фізичної.

  Оформити замовлення на установку охоронної системи від «Security Group» і ознайомитися з іншими послугами компанії ви можете на сайті.

  Новини
  25 March 2024
  Охорона комерційної нерухомості у Києві: ваше підприємство під захистом “Security Group”

  В умовах бізнес-простору Києва, що активно розвивається, питання безпеки комерційної нерухомості займають одне з ключових місць у списку пріоритетів кожного підприємця, незалежно від розміру та специфіки вашого бізнесу

  15 March 2024
  Чому ваш бізнес у Києві потребує професійної охорони?

  В умовах сучасного ритму життя, ризиків і загроз, що постійно зростають, безпека бізнесу стає пріоритетом номер один для кожного підприємця

  25 February 2024
  Топ-5 порад щодо забезпечення безпеки вашого будинку в Києві

  У сучасному світі безпека будинку стає дедалі актуальнішою темою для кожного мешканця великого міста, включаючи Київ. Дотримання деяких основних правил може значно покращити безпеку вашого будинку і захистити вас, вашу родину та ваше майно від потенційних загроз

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!