1
Охорона офісу від Security Group це:
icon

Встановлення сучасних систем безпеки для офісів

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в офісі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра офісу

Швидке замовлення

  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Пультова охорона офісу

  охрана офиса пультоваяНа сьогоднішній день важливою необхідністю є забезпечення збереження матеріального майна від крадіжок та несанкціонованих проникнень. Офісні приміщення однозначно повинні бути під захистом під час відсутності працівників. Матеріальним цінностям, техніці та іншій документації необхідно забезпечити певну охорону. І тут існує два варіанти: пультова охорона або сторож, який контролюватиме обстановку.

  Розташовувати на сили людини є певним ризиком, є велика ймовірність, що один охоронець не зможе впоратися із ситуацією у разі нападу зловмисних угруповань. А наймати команду охоронців виходить дорого у матеріальному плані. Штат охоронців має місце у великих організаціях, які надають послуги оренди дрібним фірмам, а оплату за охоронні послуги ділять між усіма користувачами.

  Як робити в ситуації, коли ви не є орендарем, але вкрай необхідно потребувати послуг охорони? У цій ситуації ідеальним рішенням стане пультова охорона офісів, яка є надійним варіантом контролю та охорони різноманітних приміщень. Замовити послугу ви можете у нашій компанії Security Group.

  Організація охоронної системи

   пультова охорона офісу

  Пультова охорона офісу та бізнес об'єктів є надійною відповідністю технічної основи з людськими можливостями, забезпечує надійну ефективність. Суть послуги пультова охорона офісу полягає в наступному: на території приміщення, що охороняється, проводиться установка датчиків руху, в деяких ситуаціях встановлюється пожежна сигналізація. Системний пристрій може виконувати окремо або спільно з охоронною сигналізацією. Далі процес спостереження полягає в наступному: інформаційні дані передають сигнал на контрольний прилад, після чого система формує необхідні дані у певному форматі, далі інформація передається на центральний пульт. Відомості передаються по провідних та бездротових каналах зв'язку. Система також фіксує позицію встановленого пристрою. Тобто при установці датчиків на відкривання вікон неможливо буде поставити сигналізацію, не закривши вікна. Цей фактор допоможе уникнути нападу або проникнення в офіс сторонніх осіб, оскільки забудькі працівники не покинуть приміщення, не перевіривши всі вікна.

  Види пультової охорони офісів

  Охорону приміщення можна організувати різними способами. Різні варіанти охоронних систем сприяють підвищенню безпеки матеріальних цінностей, а також людей, які перебували в приміщенні. Здебільшого охоронні системи можна розділити на три види:

  • пасивні пристрої – діють після натискання тривожної кнопки;
  • активні пристрої діють завдяки встановленим датчикам у систему, які справляють дію в момент відкриття дверей, псування скла та під час руху;
  • комбіновані – включають функції активної та пасивної установок.

  Для офісів рекомендується встановлення комбінованої охорони. Вона дозволяє в нічний період приміщенню перебувати під пультовою охороною, а вдень за екстрених ситуацій скористатися тривожною кнопкою, для оповіщення охоронного агентства. Після чого на місце події виїжджає група працівників для уточнення причин та надання допомоги.

  Додаткові послуги роблять ширшими функціональні можливості систем безпеки. Наша компанія пропонує клієнтам професійні та надійні послуги. Пультова охорона офісів від компанії Security Group – це надійний та затребуваний спосіб захисту офісних приміщень та цінного майна. Звертайтеся до нас і ми вам обов'язково допоможемо.

  Новини
  21 July 2022
  Охорона автозаправок (АЗС)

  Охорона автозаправної станції – це насамперед комплекс заходів, що включають організацію постів охорони та чіткого дотримання техніки пожежної безпеки, а також встановлення технічних засобів. Основним завданням охорони автозаправок АЗС є максимально швидке виявлення спроб протиправних дій чи порушень пожежної безпеки та миттєве реагування на них.

  08 July 2022
  Охорона заводу

  Охорона заводу – одна з послуг, яку надає агенція Сек'юріті Груп. Вже багато років ми працюємо з безліччю промислових будівель та заводів. Вартість охорони заводу у нас помірна, а кваліфікація охоронців висока.

  29 June 2022
  Охорона гаража

  Сьогодні наявність гаража не означає, що ваш автомобіль та майно в безпеці. Все частіше гаражі розкривають з метою крадіжки інструментів, коліс, металу та іншого майна, що там знаходиться. Пов'язано це з тим, що пограбувати гараж набагато легше, ніж пограбувати квартиру чи будинок.

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!

  0