Охорона будинку від Security Group це:
icon

Установка сучасних систем безпеки для будинку

icon

Оперативний виїзд підрозділу на сигнал тривоги в будинку/на дачі

icon

Тривожна кнопка виклику для екстрених випадків

icon

Охорона периметра дачі/внутрішнього двору будинку

Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Охорона будинку

  Охорона приватних будинків та котеджів – це ефективний спосіб захистити себе та своє майно. Звертаючись до надійної охоронної агенції, ви можете залишатися спокійними за свою безпеку. За допомогою сучасних технічних засобів охорони та професійних охоронців ви та ваше житло буде під надійним захистом.

  Охорона приватних будинків у Києві, навіщо вона потрібна?

  охрана дома

  Охорона приватного будинку або житлової приватної ділянки в наш час стає необхідною умовою спокійного життя. Адже злочинність у країні невпинно зростає, кількість зламів та пограбувань збільшується з кожним днем.

  Охорона будинку в Києві має такі переваги:

  • цілодобовий нагляд за вашим будинком;
  • можна спокійно відлучаться з дому: їхати на відпочинок, у відрядження тощо;
  • співробітники охоронної фірми ретельно перевіряють причину тривожного сигналу, не залишаючи територію до повного з'ясування обставин;
  • група швидкого реагування за лічені хвилини приїде на об'єкт.

  Компанія «Security group» пропонує ефективні комплекти пультової сигналізації. Сучасне, надійне обладнання в комплексі з роботою підготовлених фахівців дають відмінний результат охорони приватних будинків по всій Україні.

  Охорона котеджу та заміського будинку Київ, Україні

  Охорона котеджів як у Києві, так і в Україні не така проста справа, якою може здатися на перший погляд. Адже організувати ефективну охорону досить складно. Найчастіше проблеми виникають через стереотипи жителів нашої країни. Адже багато хто вважає, що великого собаки та паркану достатньо для організації своєї безпеки. Причинами користування послугою «Охорона котеджу» можуть бути:

  • немає можливості встановити стаціонарний охоронний пункт. У багатьох країнах цю проблему вирішили давно. Котеджні селища будують таким чином, що до них веде лише одна дорога, на якій знаходиться охоронний пост;
  • злочинність у країні. Через зниження рівня життя населення багато людей кидаються в крайнощі і починають займатися грабежами;
  • бажання втекти від папараці. Кожен громадянин України має право на недоторканність свого особистого життя. Але не всім це зрозуміло. Настирні репортери готові перелазити через паркани, щоб зробити пару сенсаційних знімків.

  Охорона будинку: які бувають охоронні системи

  Скільки коштує охорона будинку залежить від систем, які для цього задіяні, території та багатьох інших факторів. Охорона елітних будинків здійснюється з використанням охоронних систем та сигналізації. Основні елементи:

  • клавіатура;
  • панель контролю та активізації;
  • датчики;
  • сигналізатор.

  Найважливішою складовою системи є датчик. Їх має бути багато по всій території будинку. Бувають датчики дротовими та бездротовими і діляться на такі види:

  • фасадні;
  • вібраційні;
  • магнітно-контактні;
  • об'ємні.

  Кожен із видів має свої особливості реагування.

  Надійна охорона будинку Київ

  Охоронна компанія Security group пропонує послугу охорона будинку Київ, ціна на яку найкраща у місті. Якщо ви хочете перебувати цілодобово у безпеці, не переживаючи за збереження свого майна, скористайтесь послугами професіоналів. Для своїх клієнтів ми пропонуємо:

  • надійну комбіновану систему безпеки. Наші фахівці розроблять систему індивідуально з урахуванням особливостей будівництва, території та побажань клієнта. Ми можемо встановити систему відеоспостереження, сигналізацію, автоматичне освітлення тощо. Через кілька хвилин після подачі сигналу про проникнення група швидкого реагування прибуде на об'єкт;
  • встановлення стаціонарного пункту охорони;
  • посилення охоронної системи.

  Послуга охорона приватного будинку в Києві має величезний попит у наші дні. Скористайтеся нею – означає забезпечити свою безпеку та надійний захист свого майна. У компанії «Security group» працюють справжні професіонали, які докладуть максимум зусиль для виконання поставленого перед ними завдання.

  Охорона будинку — застава вашого спокійного сну

  Кожна людина хоче відчувати себе в безпеці та використовує для цього різні методи. Сьогодні одним із найефективніших вважається охорона будинку у Києві та Україні. Ця послуга стала популярною у багатьох верств населення завдяки доступності та ефективності. Охоронні агенції, такі як Security Group, залучають для цього фахівців високого класу. Ці люди мають психологічну, фізичну підготовку та досвід роботи. Тому співробітники займаються охороною будинку багатьох чиновників та інших людей у ​​нашій країні. Щоб зробити цей процес ефективним, ми використовуємо цілий ряд додаткових засобів і передові технології. Наприклад, для припинення протиправних дій ми пропонуємо встановити сигналізацію та відеоспостереження. Різні типи обладнання дозволятимуть вам не тільки підвищити безпеку, але й контролювати роботу персоналу.

  Ми надаємо такі послуги:

  • охорона приватних будинків, котеджів та прибудинкової території;
  • охорона гаража та підсобних приміщень;
  • забезпечення безпеки дачної ділянки та інші.

  Якщо ви шукаєте надійну охорону будинків, зверніться до нас і розробимо індивідуальну стратегію захисту вашого майна.

  Надійна охорона приватного будинку та котеджу

  Що входить до розуміння надійної охорони будинків? Тут слід розуміти, що кожна оселя має свої особливості, тому наша компанія пропонує кожному клієнту індивідуальний план. Він також включає всі вимоги, побажання та кожен його пункт узгоджується із замовником.

  Наприклад, для встановлення відеоспостереження наші фахівці проведуть аналіз та визначать місця для їхнього розміщення. Для охорони котеджу використовують сигналізацію, яка досить популярна в наш час. Вона представлена ​​різними видами, вартість яких залежить від їхнього типу. Крім того, багато хто зупиняє свій вибір на пультовій охороні, яка також сповіщає у разі пожежі, витоку газу та самого правопорушення. Ця система використовує передові технології та допомагає припиняти злочин до його виникнення. Крім того, вона дозволяє групі швидкого реагування оперативно виїжджати на тривожний сигнал. Завдяки цьому злочинця можуть затримати на місці та вилучити вкрадені цінності. Охорона приватних будинків передбачає низку інших послуг:

  • аналіз захисту території, який допомагає визначити «слабкі» місця;
  • встановлення систем відеоспостережень для запобігання проникненню;
  • монтаж сигналізації та інші.

  охрана дома

  Всі ці заходи щодо охорони приватного будинку сприяють підвищенню безпеки та захисту вашого майна від правопорушників. Щоб кожен етап був ефективним, їх розробкою та впровадженням займаються професіонали. Ці люди мають необхідну технічну освіту та багатий досвід роботи. Ми організовуємо охорону котеджів, будинків чи дач. Якщо ви хочете, щоб ваші близькі люди були у безпеці, звертайтеся до фахівців. Security Group має все необхідне, щоб позбавити вас переживань. Охорона приватного будинку — це спокій та гармонія у ваших рідних стінах.

  Новини
  22 June 2024
  Як підготуватися до масового заходу: роль охоронних служб

  Масові заходи, такі як концерти, спортивні події, фестивалі та конференції, привертають велику кількість людей та потребують особливої ​​уваги до питань безпеки. Успішне проведення таких заходів залежить не тільки від організації розважальної програми

  10 June 2024
  Як працює пультова охорона та в чому її переваги?

  У сучасному світі забезпечення безпеки будинків та офісів стає одним із ключових завдань для власників нерухомості. Традиційні методи охорони, такі як фізична присутність охоронців часто доповнюються або замінюються технологічними рішеннями

  15 April 2024
  Група швидкого реагування Security Group: як це працює і в яких випадках потрібна?

  У сучасному світі безпека стає все більш важливим аспектом як для індивідуальних осіб, так і для компаній. У зв'язку з цим послуги групи швидкого реагування від Security Group відіграють ключову роль у забезпеченні негайного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!