Охорона офісів від Security Group це:
icon

Встановлення систем спеціальніх перепусток (контроль доступу через турнікет)

icon

Презентабельного вигляду охоронці, які пройшли спецпідготовку

icon

Охорона офісу та прилеглій території 24/7

icon

Монтаж систем охоронної та пожежної безпеки (камери, датчики, сигналізація)

Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Охорона офісу

  охрана офиса

  Компанія «Security group» пропонує послуги з охорони офісів. Підготовлені, досвідчені співробітники використання інноваційних технологій у сфері захисту будівель забезпечать безпеку вашому офісу.

  Охорона офісу у Києві

  Ми зможемо організувати надійний захист вашої компанії. Одним із методів забезпечення безпеки є пультова охорона. Ця послуга користується популярністю серед більшості підприємств міста. Є два варіанти організації пультової охорони:

  • пасивна група. Група оперативно приїжджає після натискання кнопки тривожної співробітниками офісу.
  • активна група. Професійні охоронці постійно несуть чергування біля об'єкта.

  Охорона офісів бізнес центрів співробітниками нашої компанії – це можливість відкинути геть усі переживання та хвилювання, що стосуються безпеки ваших об'єктів. Ми пропонуємо послугу встановлення пультової охорони в офісних приміщеннях, сумлінно обслуговуючи ввірений нам об'єкт.

  Сучасні бізнесмени розуміють, наскільки важливо забезпечити належний захист своєї справи. Найчастіше злочинці вибирають саме офіси для грабежів та крадіжки. Щоб бути впевненим у збереженні свого майна, грошей та цілісності приміщення, рекомендуємо встановити пультову охорону. З її допомогою ваш бізнес буде під наглядом у будь-який час дня та ночі.

  Особливості організації охорони офісів

  Послуги з охорони офісів, які надає наша компанія, організовуються максимально відповідально досвідченими професіоналами. Наші співробітники враховують:

  • план приміщення;
  • режим роботи офісу;
  • час відвідування організації клієнтами;
  • матеріальну основу організації;
  • Технічні засоби охорони.

  Якщо об'єкт, що охороняється, має велику територію і багато приміщень, його умовно ділять на кілька частин. За кожною частиною буде закріплено групу охорони. Наші фахівці стежать за ситуацією в офісі, що охороняється, забезпечують його захист від:

  • незаконне вторгнення на територію об'єкта;
  • порушення правил протипожежної безпеки;
  • крадіжки, зломів;
  • порушення правил внутрішнього розпорядку працівниками.

  Ціна на охорону офісів залежить від складності послуг, кількості працівників, що залучаються, для охорони.

  Безпека охорони офісу в Києві та інших містах України найкраще забезпечується комплексним підходом, до якого має бути обов'язково включено послугу підключення тривожної кнопки. З її допомогою співробітники зможуть швидко повідомити охорону надзвичайної події.

  Скільки коштує охорона офісу - залежить від кількості послуг, що надаються, і безлічі інших факторів. Але в будь-якому випадку витрати на оплату охоронних послуг дуже виправдані. Адже дешевше варто запобігти біді, ніж у її результаті втратити все.

  Яка вартість охорони офісних приміщень у Києві та інших містах України?

  Вартість охорони офісу від компанії Security group найбільш прийнятна в місті та області. Досвід наших співробітників, використовувані технології та відповідальність перед клієнтом, подарують вам спокій та впевненість у завтрашньому дні.

  Вартість охорони офісу на місяць не настільки велика, щоб відмовляти собі у забезпеченні захисту. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • оперативне реагування;
  • відповідальність;
  • ефективність охорони;
  • законність.

  офиссная охрана

  Усі наші дії суворо відповідають законам України. Співробітники діють відповідно до прописаних у договорі умов. Підготовка наших професіоналів, використання ефективних технічних засобів охорони та бажання бути найкращими – наші незаперечні переваги. Подаруйте собі спокій, скориставшись послугою Охорона офісу від компанії Security group.

  Типи охорони офісних приміщень у Києві

  Охорона офісів у Києві може бути кількох типів: цілодобовою або вибірковою. Компанія “Security Group” пропонує всі необхідні заходи для забезпечення безпеки території та збереження матеріального майна.

  Якщо вам потрібна цілодобова охорона офісу, то наші співробітники готові вжити всіх необхідних заходів. У денний час ми забезпечимо контроль відвідувачів, а вночі наші співробітники запобігають спробам проникнення в офіс. Залежно від ваших потреб та побажань ми можемо забезпечити не тільки збереження цінностей, а й здійснювати контроль за переміщеннями персоналу, запобігти можливому витоку конфіденційних даних.

  Охорона офісів у Києві також включає використання різних технічних засобів.

  Компанія “Security Group” пропонує монтаж та налагодження обладнання наступних типів:

  • тривожна сигналізація;
  • охоронна сигналізація;
  • системи пожежної безпеки.

  Ми можемо провести аналіз вже існуючої системи безпеки або здійснити її реалізацію з нуля. Ми вживемо всіх необхідних заходів, щоб охорона офісів здійснювалася на належному рівні.

  Фізична охорона офісу

  Практично у будь-якій компанії щодня бувають відвідувачі, тому чимале значення має фізична охорона офісу. Досвідчені фахівці не тільки зможуть контролювати дії клієнтів, але й простежити за персоналом.

  Охорона офісів у Києві та Україні співробітниками ПВК “Security Group” дозволяє з мінімальними тимчасовими та фінансовими витратами забезпечити високий рівень безпеки від кримінальних та економічних загроз. Для цього буде задіяно як професійну фізичну охорону офісу, так і сучасні технічні пристрої. У своїй роботі ми наголошуємо на запобіжні заходи, щоб припинити навіть можливість неправомірних дій.

  Новини
  25 March 2024
  Охорона комерційної нерухомості у Києві: ваше підприємство під захистом “Security Group”

  В умовах бізнес-простору Києва, що активно розвивається, питання безпеки комерційної нерухомості займають одне з ключових місць у списку пріоритетів кожного підприємця, незалежно від розміру та специфіки вашого бізнесу

  15 March 2024
  Чому ваш бізнес у Києві потребує професійної охорони?

  В умовах сучасного ритму життя, ризиків і загроз, що постійно зростають, безпека бізнесу стає пріоритетом номер один для кожного підприємця

  25 February 2024
  Топ-5 порад щодо забезпечення безпеки вашого будинку в Києві

  У сучасному світі безпека будинку стає дедалі актуальнішою темою для кожного мешканця великого міста, включаючи Київ. Дотримання деяких основних правил може значно покращити безпеку вашого будинку і захистити вас, вашу родину та ваше майно від потенційних загроз

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!