Технічні засоби охорони

Компанія «Security Group» надає можливість своїм клієнтам скористатися найбільш ефективними методами охорони. Досвід роботи, знання в сфері охоронних систем і відповідальність за виконувану роботу дає нам можливість використовувати кращі технічні засоби охорони. Устаткування, яке встановлюється нашими фахівцями, відрізняється високою ефективністю і надійністю. Крім того, всі пристрої дозволені до використання відповідно до чинного законодавства нашої країни. Звертаючись до нас, ви можете замовити комплекс з технічних охоронних засобів або встановити одне із запропонованих пристроїв для забезпечення безпеки.

Які бувають технічні засоби охорони об'єктів

Технічні засоби охорони - це прилад, який розроблено для забезпечення безпеки обраного об'єкта. Найбільш часто використовувані види технічних охоронних засобів:

 • охоронна сигналізація;
 • периметральна сигналізація;
 • система контролю і управління доступом;
 • система відеоспостереження;
 • кнопка тривоги;
 • захист інформаційних даних;
 • GPS моніторинг транспортних засобів;
 • пульт відеоспостереження.

Охоронна система складається з цілого комплексу, до якого входять технічні засоби охорони периметра. У неї включені датчики руху, приймально-передавальні термінали, сирена, системи освітлення, сервер управління і т.д. Основна функція даної системи це контроль і передача одержуваної інформації. Технічні засоби охоронної сигналізації користуються широкою популярністю завдяки своїй ефективності. Адже саме вони допомагають сповістити охорону про подію, запобігти злочину, дають можливість стежити за обстановкою на об'єкті. Такий вид сигналізації дозволяє власнику офісу, будинку або іншої будівлі залишатися спокійним за збереження свого майна.

Периметральна сигналізація створена для контролю за периметром об'єкта. Вона ставиться на першому охоронному рубежі. Її основним завданням є запобігання незаконного проникнення на територію об'єкта. Як тільки зловмисники перетнуть лінію периметра, про них дізнається охорона, яка запобіжить проникненню на важливі об'єкти, що охороняються.

Система контролю і управління доступом це комплекс засобів, які допомагають здійснити контроль доступу на об'єкт, що охороняється. Крім того, дана система допомагає контролювати діяльність кожної людини, який знаходиться на території об'єкту, що охороняється. Її завдання забезпечити контроль за загальною ситуацією на об'єкті, гарантувати безпеку всім людям, що знаходяться на території об'єкта, зберегти матеріальні цінності.

Відеоспостереження - це невід'ємний елемент в комплексі технічних охоронних засобів. Складається він з відеокамер і моніторів. Завданням є допомога в контролі за територією, що охороняється на відстані. Зняте відео може збережуться для подальшого перегляду. Існують різні системи відеоспостереження, в залежності від мети їх застосування власник об'єкту, що охороняється може вибрати найбільш прийнятну для себе. Встановлюючи систему відеоспостереження, можна убезпечити себе від безлічі загроз, в тому числі тероризму та крадіжки.

Захист інформації являє собою ряд пристроїв, які спрямовані на запобігання загроз інформаційній безпеці. На комп'ютери, планшети, телефони і т.д. встановлюються програми, які здатні виявити і нейтралізувати виниклу загрозу. Завдяки цьому методу захисту можна зберегти важливу інформацію, а значить і грошові кошти.

GPS моніторинг транспорту дає можливість контролювати і аналізувати схему пересування транспортних засобів. Для роботи даного виду системи безпеки використовують супутникову навігацію. Тому клієнт, який скористається установкою даного виду послуги, завжди зможе стежити за місцезнаходженням контрольованих транспортних засобів.

Пульт централізованого спостереження дозволяє робити моніторинг одержуваних даних від всіх технічних засобів охорони. Все, що відбувається на території, що охороняється, можна побачити з даного пульта. Працює пристрій цілодобово. Його основна функція контроль за об'єктом, що охороняється, допомога своєчасної передачі даних про загрозу групі швидкого реагування. Засіб обов'язково в установці і роботі комплексу пристроїв ТСО.

Кожне з перерахованих вище засобів технічної охорони володіє високою результативністю. Про це говорять дослідження вчених і відгуки клієнтів, які вже встановили ТСО. Говорячи про підбір систем для комплексної охорони, слід звернутися до фахівців. Адже тільки професіонали зможуть виконати моніторинг існуючої безпеки, скласти проект і виконати монтаж та налагодження пристроїв.

Навіщо потрібні технічні засоби безпеки

У наш небезпечний час важливо забезпечити належний захист себе і свого майна. Зростання злочинності, безробіття, бажання багатьох заробити легких грошей можуть стати причиною нападу на вас або крадіжки вашого майна. Ці фактори стали ключовими в популяризації послуг охоронних агентств. Кожен хоче відчувати себе в безпеці, спокійно жити і розвивати свій бізнес, знаючи, що йому нічого не загрожує.

Технічні системи безпеки відіграють важливу роль в забезпеченні ефективної охорони. Їх використовують для:

 • аналізу об'єкта для складання охоронного проекту;
 • контролю за територією, що охороняється;
 • усунення загроз людського життя і збереження майна, що охороняється;
 • оперативного реагування охорони;
 • своєчасного запобігання злочинам.

Технічні засоби забезпечення безпеки підвищують рівень захисту об'єкта в рази. Тому ми завжди рекомендуємо своїм клієнтам замовляти комплексну установку технічних охоронних пристроїв.

Розпочинаючи співпрацю з нашою компанією, клієнтові пропонують підписати договір, в якому будуть прописані умови співпраці, терміни, ціна, зобов'язання і т.д. Наші фахівці використовують індивідуальний підхід до кожного замовлення. Тому перш ніж запропонувати засоби технічної охорони, нам важливо вивчити об'єкт, дізнатися побажання клієнта. Після фахівці поетапно впроваджують засоби в роботу. А саме:

 • складають проект, де вказують які саме кошти будуть використані, аналізують особливості об'єкта, вивчають будівлі та прилеглу територію.
 • встановлюють вибрані засоби охорони, налаштовують їх роботу;
 • своєчасно перевіряють справність встановлених пристроїв, контролюють їх безперебійну роботу.

Фахівці нашого охоронного агентства гарантовано надають послуги сервісного обслуговування монтованих пристроїв. У разі необхідності влаштування перенастроюють, змінюють, лагодять. Адже особливо важливо своєчасно виконувати ремонтні роботи, стежити за станом пристроїв. Від цього залежить гарантія надійності роботи ТСО. Якщо вчасно не помітити поломку, може статися непоправне в самий невідповідний момент.

Переваги технічної охорони в порівнянні з фізичною

Системи технічних засобів охорони мають масу переваг. Основні з яких:

 • економія на забезпеченні безпеки об'єкта;
 • можливість цілодобово контролювати роботу підприємства;
 • швидке реагування групи охорони;
 • збереження інформаційних даних;
 • своєчасне інформування про загрози;
 • запобігання надзвичайним ситуаціям.

Технічні системи охоронної сигналізації дозволяють власникам офісів, заводів та інших об'єктів істотно заощадити свій бюджет, не наймаючи охоронців для цілодобової роботи на території об'єкта. Досить встановити комплекс систем технічних засобів охорони і підключити послугу швидкого реагування професіоналів.

Чому варто вибрати компанію "Security Group"?

Компанія «Security Group» - це надійний помічник у забезпеченні безпеки. У нас працюють справжні професіонали, відповідально виконують довірені їм завдання. Чому варто вибрати нас? На це є кілька причин:

 • ми системно підходимо до питання залишення проектів безпеки;
 • індивідуально підбираємо засоби охорони;
 • у нас доступні ціни на послуги, що надаються;
 • ми завжди виконуємо те, що обіцяємо.

Основними з принципів нашої роботи є системність і ефективність. Для нас важливо вибрати найбільш прийнятні для клієнта методи охорони, які зможуть максимально забезпечити його безпеку. Такий підхід до роботи дав віл можливість нашій компанії завоювати хорошу репутацію і популярність серед клієнтів нашого міста.

Новини
15 April 2024
Група швидкого реагування Security Group: як це працює і в яких випадках потрібна?

У сучасному світі безпека стає все більш важливим аспектом як для індивідуальних осіб, так і для компаній. У зв'язку з цим послуги групи швидкого реагування від Security Group відіграють ключову роль у забезпеченні негайного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

10 April 2024
Особистий охоронець у Києві: коли варто задуматися про особисту охорону?

У сучасному світі питання безпеки стають дедалі актуальнішими, особливо у великих містах, таких як Київ, де високий темп життя та велика кількість людей збільшують ризики виникнення несподіваних загроз

25 March 2024
Охорона комерційної нерухомості у Києві: ваше підприємство під захистом “Security Group”

В умовах бізнес-простору Києва, що активно розвивається, питання безпеки комерційної нерухомості займають одне з ключових місць у списку пріоритетів кожного підприємця, незалежно від розміру та специфіки вашого бізнесу

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!