Послуга вахтової охорони

Охоронна компанія Security Group пропонує послугу охорона вахта Україна. Дана послуга має на увазі організацію охорони для цілодобового захисту об'єкта. Співробітниками є не місцеві жителі без досвіду і навичок, а підготовлені фахівці, які забезпечать максимальну безпеку ввіреного об'єкту.

Вахтовий метод охорони організується декількома групами охоронців, які змінюють один одного на час відпочинку. Якщо виникла непередбачена, складна ситуація, друга зміна охорони завжди може прибути на допомогу, посилити захистів на об'єкті. Для організації порядку в зміні завжди є старший, який стежить за виконанням обумовлених обов'язків.

Різновид послуг по вахтової охорони

Охорона Київ вахта від компанії Security Group пропонує кілька варіантів послуг. Залежно від обраного виду, змінюється вартість і умови роботи охоронної групи. А саме:

  • Економ варіант. Охоронці, вік яких від 20 до 55 років, мають два види форми на літній і зимовий період. З засобів особистого захисту при них гумовий кийок, газовий балончик і рація. Всі вони мають свідоцтво з 1-м розрядом охоронця. У групі працюють громадяни України, як з досвідом, так і без досвіду роботи. Всі вони проходять огляд у психіатра і нарколога, надають довідку про несудимість.
  • Стандарт. Охоронці, вік яких від 23 до 45 років, мають два види форми на літній і зимовий період. З засобів особистого захисту при них гумовий кийок, газовий балончик і рація. Всі вони мають свідоцтво з 1-м розрядом охоронця. У групі працюють громадяни України з досвідом роботи в силових або охоронних структурах. Всі вони проходять огляд у психіатра і нарколога, надають довідку про несудимість.
  • Преміум. Охоронці, вік яких від 25 до 45 років мають два види форми на літній і зимовий період. З засобів особистого захисту при них гумовий кийок, газовий балончик, бронежилет, зброя, рація. Всі вони мають свідоцтво з 3-м розрядом охоронця. У групі працюють громадяни України з досвідом роботи в силових структурах, учасники АТО, спортсмени з розрядом з дозволом на зброю. Всі вони проходять огляд у психіатра і нарколога, надають довідку про несудимість.

Вахта охорона - це надійний спосіб організувати ефективний захист об'єкта. Така послуга дає можливість контролювати обстановку на об'єкті 24 години на добу, 365 днів у році. Хороша підготовка і бездоганне виконання обов'язків допомагають отримати досконалий результат. Охоронна фірма Security Group гарантує якість надаваних послуг.

Чому варто замовити вахтовим охорону в sg-ukraine

Охорона вахта Київ дає можливість залишатися завжди спокійною за порядок на території, що охороняється. Варто відзначити переваги даного виду охорони:

  • економія. Немає необхідності робити зайві витрати на організацію безпеки;
  • оперативність. Охоронці завжди знаходяться на території об'єкту, що охороняється, тому можуть швидко виконати усунути загрозу.

Охорона вахтовий метод Київ має виконуватися тільки професіоналами. Не знаєте, в яку компанію звернутися? Охоронна фірма Security Group пропонує свої послуги, як одна з кращих компаній в охоронній сфері. Чому варто звернутися саме до нас:

  • надійні співробітники, які гарантують професіоналізм у виконанні поставлених завдань;
  • виконання умов договору;
  • в разі некомпетентності співробітників, ми відшкодуємо матеріальні збитки;
  • якісна організація охоронної діяльності;
  • перевірка професіоналізму охорони перед прийомом на роботу.

Крім того, ми готові порадувати клієнтів зваженої цінової політики. Кожен може сам вибрати найбільш підходящу послугу «охорона вахта по Україні» в залежності від бюджету і вимог до охорони.

Вартість вахтової охорони - ціни і особливості

Ціна і особливості вахтової охорони
Економ варіант від - 25 000 / місяць. Вахтовий метод несення служби (7/7, 15/15).

- Вік від 20 до 55 років;

- форма одягу зимова, річна;

- засоби індивідуального захисту - гумовий кийок, газовий балон, радіостанції;

- наявність свідоцтва - охоронець 1-го розряду;

- Комплектація громадяни України з досвідом і без досвіду роботи в охороні;

- наявність довідок нарколога, психіатра і довідки форма 1П-1 (відсутність засудження).

Варіант Стандарт від - 35 000 / місяць. Вахтовий метод несення служби (7/7, 15/15).

- Вік від 23 до 45 років;

- форма одягу зимова літня;

- засоби індивідуального захисту - гумовий кийок, газовий балон, радіостанції;

- наявність свідоцтва - охоронець 1-го розряду;

- комплектація громадяни України з досвідом роботи в силових структурах, досвідом роботи в охороні;

- наявність довідок нарколога, психіатра і довідки форма 1П-1 (відсутність засудження).

Варіант Преміум від - 79 000 / місяць. Вахтовий метод несення служби (2/2, 3/3, 7/7).

- Вік від 25 до 40 років;

- форма одягу зимова літня;

- засоби індивідуального захисту - гумовий кийок, газовий балон, радіостанції, гумова зброя, бронежилет;

- наявність свідоцтва - охоронець 3-го розряду;

- комплектація громадяни України з досвідом роботи в силових структурах, досвідом роботи в охороні, учасники АТО, спортсмени розрядники з дозволом на зброю;

- наявність довідок нарколога, психіатра і довідки форма 1П-1 (відсутність засудження).

Новини
20 October 2023
Охорона квартир в Одесі

Охорона квартир в Одесі – актуальне питання для багатьох жителів цього чудового приморського міста. Зі збільшенням рівня міської активності та динаміки життя зростає і потреба у надійних способах захисту домашнього майна та особистої безпеки

10 October 2023
Охорона Квартир у Харкові

Охорона квартир у Харкові – актуальна тема для багатьох мешканців міста. З урахуванням зростаючих вимог до безпеки житла багато хто шукає ефективні способи захисту свого будинку від проникнення, крадіжок та інших ризиків

20 September 2023
Супровід інкасації: надійна охорона фінансових ресурсів

У світі фінансів безпека має важливе значення. Особливо це актуально у разі перевезення та зберігання фінансових ресурсів, таких як готівка та цінності банку. Одним із ключових аспектів забезпечення безпеки у цій галузі є супровід інкасації

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!