1
Швидке замовлення

  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Охорона будівельних об'єктів

  Охорона будівельних об'єктів не менш складний захід, ніж захист компаній або приватних володінь. На території об'єкта, що охороняється, знаходиться безліч дорогого обладнання, інструментів і транспортних засобів. Саме воно привертає увагу злочинців біля об'єкта. Крім того, тут умови охорони набагато гірші, оскільки іноді територія не має огорожі. Співробітники Security Group мають багатий досвід роботи на таких об'єктах та пропонують вам замовити охорону будівельних об'єктів у нас. Ми розробимо ефективний план, який дозволить вам зберегти майно та убезпечити співробітників. Ми нейтралізуємо такі типи правопорушень:

  • розбійні напади;
  • вандалізм;
  • крадій;
  • диверсії;
  • аварійні ситуації;
  • несанкціоноване проникнення.

  Як ми здійснюємо охорону будівельних об'єктів

  Наші співробітники проведуть аналіз об'єкту, що охороняється, і нададуть ефективний план. Після цього ми підберемо співробітників, які відповідатимуть вашим вимогам. Необхідно відзначити, що наш штат представлений людьми, які мають досвід роботи та мають навички ведення бою, стрілянини та ін. Охорона будівельних об'єктів неможлива без використання спеціальних засобів. Тому кожен співробітник має при собі арсенал дозволеної зброї. Щоб кваліфікація наших співробітників підвищувалася, ми постійно проводимо курси та тренінги. Для більшої ефективності ми також пропонуємо встановити різні обладнання, які пропонує сучасний ринок.

  До охорони таких об'єктів також входить контроль пропускного пункту, а також встановлення постів по всій його території. Це допоможе забезпечити безпеку співробітників компанії та контролювати їхнє переміщення. Загалом під час охорони проводяться такі заходи:

  • ведення обліку матеріально-технічних цінностей;
  • забезпечення збереження майна;
  • патрулювання території об'єкта;
  • здійснення пропускного режиму;
  • встановлення сигналізації та відеоспостереження та інші.

  охрана строительных обьектов

  Security Group пропонує кожному бізнесмену захистити свій бізнес від зазіхань. Залучення професіоналів до цієї роботи сприятиме ефективності та встановленню порядку. Охороною вашого будівельного об'єкту займуться фахівці, рівень кваліфікації яких є досить високим. Подбайте про безпеку вашої компанії сьогодні, і вам не доведеться переживати завтра.

  Новини
  21 July 2022
  Охорона автозаправок (АЗС)

  Охорона автозаправної станції – це насамперед комплекс заходів, що включають організацію постів охорони та чіткого дотримання техніки пожежної безпеки, а також встановлення технічних засобів. Основним завданням охорони автозаправок АЗС є максимально швидке виявлення спроб протиправних дій чи порушень пожежної безпеки та миттєве реагування на них.

  08 July 2022
  Охорона заводу

  Охорона заводу – одна з послуг, яку надає агенція Сек'юріті Груп. Вже багато років ми працюємо з безліччю промислових будівель та заводів. Вартість охорони заводу у нас помірна, а кваліфікація охоронців висока.

  29 June 2022
  Охорона гаража

  Сьогодні наявність гаража не означає, що ваш автомобіль та майно в безпеці. Все частіше гаражі розкривають з метою крадіжки інструментів, коліс, металу та іншого майна, що там знаходиться. Пов'язано це з тим, що пограбувати гараж набагато легше, ніж пограбувати квартиру чи будинок.

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!

  0