Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Охорона території

  Охорона території, що прилягає до різних об'єктів, повинна здійснюватися професіоналами, які мають необхідний досвід у цій сфері.

  Охоронна компанія Security Group пропонує для вас підготовлених фахівців та послуги з якісного оснащення об'єкту, що охороняється. обладнанням.

  охрана територии

  Охорона периметра території може здійснюватись з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу працівників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання периметра території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкта, що охороняється, що дозволяє виявити та нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяти територію під цілодобовий контроль з використанням сигналізації та систем відеоспостереження.

  Професійна охорона периметру території

  Охоронна компанія Security Group пропонує професійну охорону об'єктів та прилеглій території. Ми маємо великий досвід із забезпечення безпеки на складах, виробництвах, торгових майданчиках, навчальних закладах, спортивних комплексах та ін.

  Всі наші співробітники проходять спеціальну підготовку, а також регулярне тестування професійних навичок. Завдяки цьому ми можемо забезпечити надійний контроль за отриманим об'єктом. В охороні території також входить проектування та введення в експлуатацію комплексних систем безпеки. Ми можемо встановити датчики руху, камери, датчики диму та гару, кнопки для виклику оперативної групи та ін. Охоронна компанія Security Group – це надійний захист вашого бізнесу, дому та життя!

  Хочете захистити свій урожай? Замовляйте захист полів та охорону садів!

  Новини
  25 March 2024
  Охорона комерційної нерухомості у Києві: ваше підприємство під захистом “Security Group”

  В умовах бізнес-простору Києва, що активно розвивається, питання безпеки комерційної нерухомості займають одне з ключових місць у списку пріоритетів кожного підприємця, незалежно від розміру та специфіки вашого бізнесу

  15 March 2024
  Чому ваш бізнес у Києві потребує професійної охорони?

  В умовах сучасного ритму життя, ризиків і загроз, що постійно зростають, безпека бізнесу стає пріоритетом номер один для кожного підприємця

  25 February 2024
  Топ-5 порад щодо забезпечення безпеки вашого будинку в Києві

  У сучасному світі безпека будинку стає дедалі актуальнішою темою для кожного мешканця великого міста, включаючи Київ. Дотримання деяких основних правил може значно покращити безпеку вашого будинку і захистити вас, вашу родину та ваше майно від потенційних загроз

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!