Швидке замовлення
  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Охорона території

  Охорона території, що прилягає до різних об'єктів, повинна здійснюватися професіоналами, які мають необхідний досвід у цій сфері.

  Охоронна компанія Security Group пропонує для вас підготовлених фахівців та послуги з якісного оснащення об'єкту, що охороняється. обладнанням.

  охрана територии

  Охорона периметра території може здійснюватись з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу працівників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання периметра території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкта, що охороняється, що дозволяє виявити та нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяти територію під цілодобовий контроль з використанням сигналізації та систем відеоспостереження.

  Професійна охорона периметру території

  Охоронна компанія Security Group пропонує професійну охорону об'єктів та прилеглій території. Ми маємо великий досвід із забезпечення безпеки на складах, виробництвах, торгових майданчиках, навчальних закладах, спортивних комплексах та ін.

  Всі наші співробітники проходять спеціальну підготовку, а також регулярне тестування професійних навичок. Завдяки цьому ми можемо забезпечити надійний контроль за отриманим об'єктом. В охороні території також входить проектування та введення в експлуатацію комплексних систем безпеки. Ми можемо встановити датчики руху, камери, датчики диму та гару, кнопки для виклику оперативної групи та ін. Охоронна компанія Security Group – це надійний захист вашого бізнесу, дому та життя!

  Хочете захистити свій урожай? Замовляйте захист полів та охорону садів!

  Новини
  20 October 2023
  Охорона квартир в Одесі

  Охорона квартир в Одесі – актуальне питання для багатьох жителів цього чудового приморського міста. Зі збільшенням рівня міської активності та динаміки життя зростає і потреба у надійних способах захисту домашнього майна та особистої безпеки

  10 October 2023
  Охорона Квартир у Харкові

  Охорона квартир у Харкові – актуальна тема для багатьох мешканців міста. З урахуванням зростаючих вимог до безпеки житла багато хто шукає ефективні способи захисту свого будинку від проникнення, крадіжок та інших ризиків

  20 September 2023
  Супровід інкасації: надійна охорона фінансових ресурсів

  У світі фінансів безпека має важливе значення. Особливо це актуально у разі перевезення та зберігання фінансових ресурсів, таких як готівка та цінності банку. Одним із ключових аспектів забезпечення безпеки у цій галузі є супровід інкасації

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!