1
Швидке замовлення

  Ми захистимо Вашу нерухомість від:
  icon
  Несанкціонованих проникнень
  icon
  Напади на мешканців та пограбування
  icon
  Надзвичайних ситуацій (пожежа, витік газу, потоп)

  Охорона території

  Охорона території, що прилягає до різних об'єктів, повинна здійснюватися професіоналами, які мають необхідний досвід у цій сфері.

  Охоронна компанія Security Group пропонує для вас підготовлених фахівців та послуги з якісного оснащення об'єкту, що охороняється. обладнанням.

  охрана територии

  Охорона периметра території може здійснюватись з проведенням таких заходів:

  • Організація стаціонарних постів. Зазвичай формуються постійні контрольно-пропускні пункти, які стежать за режимом входу-виходу працівників, проїздом транспортних засобів та ін. Це необхідно для ведення обліку, а також підтримки внутрішньої безпеки.
  • Цілодобове патрулювання периметра території. Наші співробітники будуть проводити планові огляди об'єкта, що охороняється, що дозволяє виявити та нейтралізувати правопорушників.
  • Забезпечення безпеки громадського порядку.
  • Охорона матеріальних цінностей, розташованих на об'єкті.
  • Взяти територію під цілодобовий контроль з використанням сигналізації та систем відеоспостереження.

  Професійна охорона периметру території

  Охоронна компанія Security Group пропонує професійну охорону об'єктів та прилеглій території. Ми маємо великий досвід із забезпечення безпеки на складах, виробництвах, торгових майданчиках, навчальних закладах, спортивних комплексах та ін.

  Всі наші співробітники проходять спеціальну підготовку, а також регулярне тестування професійних навичок. Завдяки цьому ми можемо забезпечити надійний контроль за отриманим об'єктом. В охороні території також входить проектування та введення в експлуатацію комплексних систем безпеки. Ми можемо встановити датчики руху, камери, датчики диму та гару, кнопки для виклику оперативної групи та ін. Охоронна компанія Security Group – це надійний захист вашого бізнесу, дому та життя!

  Хочете захистити свій урожай? Замовляйте захист полів та охорону садів!

  Новини
  21 July 2022
  Охорона автозаправок (АЗС)

  Охорона автозаправної станції – це насамперед комплекс заходів, що включають організацію постів охорони та чіткого дотримання техніки пожежної безпеки, а також встановлення технічних засобів. Основним завданням охорони автозаправок АЗС є максимально швидке виявлення спроб протиправних дій чи порушень пожежної безпеки та миттєве реагування на них.

  08 July 2022
  Охорона заводу

  Охорона заводу – одна з послуг, яку надає агенція Сек'юріті Груп. Вже багато років ми працюємо з безліччю промислових будівель та заводів. Вартість охорони заводу у нас помірна, а кваліфікація охоронців висока.

  29 June 2022
  Охорона гаража

  Сьогодні наявність гаража не означає, що ваш автомобіль та майно в безпеці. Все частіше гаражі розкривають з метою крадіжки інструментів, коліс, металу та іншого майна, що там знаходиться. Пов'язано це з тим, що пограбувати гараж набагато легше, ніж пограбувати квартиру чи будинок.

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!

  0