Типи охорони об'єктів
Системи безпеки
 • Системи відеонагляду
 • Охоронна сигналізація
 • Розумні системи безпеки
 • Системи оповіщення
 • Системи контролю і управління доступом
Фізична охорона
 • Огляд території, що охороняється
 • Контроль системи відеоспостереження
 • Спостереження за пересуванням працівників
 • КПП і припинення правопорушень
 • Секретність матеріальних цінностей
Переваги охорони об'єктів у нас
icon

Сучасні технічні засоби і повна конфіденційність

icon

Проведення професійної оцінки безпеки

icon

Закріплення відповідальних за охорону осіб

icon

Ретельна перевірка і атестація співробітників

Щоб замовити охорону об'єктів в Києві, зв'яжіться з нами:
  Ми захистимо вашу нерухомість від:
  icon
  Пограбувань і несанкціонованих проникнень
  icon
  Затоплень і протікання води
  icon
  Пожеж і запалень
  icon
  Витікання газу та інших газоподібних речовин
  Охорона VIP об'єктів

  Для забезпечення безпеки недостатньо сучасної апаратури, людський фактор не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Фізична охорона об'єктів ще одна послуга від Security Group, в неї входить цілий комплекс заходів:

  • огляд території, що охороняється;
  • контроль системи спостереження;
  • спостереження за пересуванням працівників і клієнтів;
  • забезпечення збереження матеріальних цінностей;
  • здійснення пропускного контролю;
  • припинення правопорушень і злочинів.

  Наш штат співробітників - це підготовлені фахівці, які мають багатий досвід роботи в охороні різних об'єктів. Кожен фахівець пройшов психологічну і фізичну підготовку на нашій базі в Києві. Крім того, протягом всього часу всі співробітники підвищують кваліфікацію і удосконалюються. Кожен співробітник проходить медичний огляд і відрізняється відмінною фізичною формою. Охорона об'єкта незалежно від його типу передбачає цілий комплекс пов'язаних заходів. Саме такий підхід дозволяє забезпечити надійний та ефективний захист вашого майна від порушників.

  image

  Фізична охорона об'єктів від ПОП "Security Group"

  Професійні послуги охорони об'єктів популярні і затребувані, адже завдяки їх роботі кожен громадянин може насолоджуватися спокоєм. Security Group належить саме до цих компаній. Ми пропонуємо вам фізичну охорону об'єктів в Києві і інших містах України. Ми розробимо стратегію безпеки, яка буде ефективною. Крім того, в цьому процесі ми врахуємо всі ваші побажання і вимоги, запропонуємо ефективні інструменти і проаналізуємо існуючі методи. Такий підхід дозволяє нам забезпечувати внутрішню і зовнішню безпеку протягом всього часу.

  Фізична охорона об'єктів - це послуга, яка має на увазі безліч заходів, які взаємодіють між собою. Наші бійці тренуються на одній з кращих баз в місті Київ.

  Фізична охорона об'єктів у Києві та в інших містах представлена наступними типами:

  Завдяки злагодженій роботі та передовим технологіям, ми створюємо ефективний план з охорони кожного об'єкта. Сучасні пристрої в даному випадку відіграють далеко не останню роль. Складно недооцінювати користь від сигналізації і відеоспостереження в охороні об'єкта, адже саме ця апаратура дозволяє оперативно реагувати і припиняти дії зловмисників.

  Під фізичною охороною об'єкта також мається на увазі ряд систем оповіщення. Сигналізація стала однією з найпопулярніших послуг, оскільки демонструє високу ефективність і має доступну вартість. Ви можете замовити установку сигналізації на будь-який об'єкт в Києві. Завдяки сигналізації багато злочинів присікаються ще до їх здійснення. Будь-яке порушення периметра фіксується і відправляється сигнал тривоги. Тому послуги фізичної охорони об'єктів популярні і затребувані на сьогоднішній день в Києві і Київській області. Ми ж пропонуємо вам вигідні умови їх замовлення. Але крім інноваційних технологій, охоронні агентства використовують фізичну охорону об'єктів.

  Незважаючи на те, що на сьогоднішній день широко розвинені різні технології стеження, такі як датчики руху, системи відеоспостереження, GPS і інші, все-таки не можна недооцінювати роль співробітників охоронної організації, адже з усуненням реальної загрози не зможе впоратися жодна система. Фізична охорона об'єктів може бути довірена тільки людині з великим досвідом, професійними навичками.

  Фізична охорона об'єкта людиною потрібно не тільки для приватних об'єктів. Її також нерідко замовляють для житлових, медичних, торгово-розважальних комплексів. При цьому особливу увагу варто приділяти місцям з великим скупченням людей. Це можуть бути виставки, шоу-програми, ресторани швидкого харчування, атракціони. На таких об'єктах при виникненні форс-мажорних ситуацій важливо реагувати максимально швидко.

  Яким чином ми охороняємо об'єкти в Києві?

  Охоронна фірма Security Group надає кваліфіковані послугу «фізична охорона об'єкта» різних призначень як у Києві, так і по всій Україні. При цьому ви виконуємо такі заходи:

  • знаходимо серйозні уразливості в захисті, а потім вживаємо заходів, що нейтралізують їх;
  • намагаємося вчасно виявити загрозу, усуваємо її;
  • забезпечуємо захист персоналу, керівництва, запобігаємо спрямовані проти них насильницькі дії;
  • гарантуємо повне збереження конфіденційної інформації;
  • своєчасно припиняємо спроби проникнення, виробляємо затримання сторонніх осіб, які незаконно перебувають на території, що охороняється.

  Заходи, що проводяться по охороні об'єктів, можуть трохи відрізнятися в залежності від ситуації, типу об'єкта. У цьому випадку послуги можуть додаватися. У будь-якому випадку, все заздалегідь обмовляється, а потім між компаніями укладається угода.

  Переваги фізичної охорони об'єктів фахівцями нашої компанії

  • Здійснюємо свою діяльність по всій Україні. У нас можна замовити фізичну охорону об'єкта незалежно від його місця розташування. Такий підхід особливо актуальний для корпоративних клієнтів, у яких об'єкти розміщені по всій території України.
  • Забезпечуємо індивідуальний підхід. Перед початком роботи узгоджуємо вимоги, побажання клієнтів, в залежності від чого формуємо персонал, його обмундирування, режим роботи, склад засобів індивідуального захисту.
  • Ціна охорони об'єктів. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці. Якщо замовляється фізична охорона об'єктів, вартість формується в залежності від різних факторів. У будь-якому випадку, все заздалегідь ретельно обговорюється.

  Як замовити фізичну охорону об'єктів в Україні?

  Наша охоронна компанія Security Group забезпечує послуги з фізичної охорони об'єктів в Києві і Україні в цілому. Причому для підготовки до завдання нам потрібний мінімальний час. Також при необхідності пости фізичної охорони обладнуються засобами тривожної сигналізації. Ми відповідально ставимося до своєї роботи, контролюємо діяльність наших співробітників, перевіряючи їх готовність, виконання посадових обов'язків.

  Новини
  25 January 2024
  Охорона аграрних підприємств: особливості безпеки в агросекторі

  Аграрний сектор є одним з ключових елементів економіки багатьох країн, включаючи Україну. Він не тільки забезпечує внутрішній ринок продовольством, але й виступає важливим експортером агропродукції на світовий ринок

  10 January 2024
  Охоронні заходи для ресторанів та кафе

  В сучасному світі безпека грає вирішальну роль у успіху будь-якого бізнесу, особливо коли мова йде про ресторани та кафе

  25 December 2023
  Особиста охорона: міфи та реальність

  Особиста охорона часто оточена міфами та забобонами, породженими голлівудськими фільмами та популярними стереотипами. Проте реальність цієї професії відрізняється від вигаданого зображення

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!